HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY FUTSALIMA ZAPOWIEDZI REGULAMIN
FOTO TYPER DRUKI TURNIEJE KOMENTARZE ARCHIWUM KONTAKT
1 LIGA - terminarze i wyniki

RUNDA I

Kolejka 1 w dniu 16.11.2016 (środa)

1 EKONOM
Zapała Damian(3), Kordeczka Mirosław(1), Krzyżak Maciej(1), Pach Dominik(1), Koszut Mariusz(1), Kuchta Maciej(1)
TISCHNER II
Trela Bartłomiej(2)
18:45 8:2
(3:2)
1
2 LIMANOVIA INDECO
Hojda Dawid(3), Smoter Mateusz(2), Majeran Szymon(2), Szewczyk Jakub(1), Orzeł Szymon(1),Urbański Jakub(1)
MAXI KEBAB
Wasilewski Grzegorz (1)
19:20 10:1
(6:0)
1
3 MARKAM KASINKA MAŁA
Witek Szymon(3), Wsół Damian(3), Kaczor Piotr(2)
OSK PIWOWARCZYK
Mrózek Adrian(2), Boczoń Sławomir(1), Nowak Mateusz(1)
19:55 8:4
(3:0)
1
4 ELEKTRICAL
Śmierciak Piotr(2), Puch Tomasz (1), Nowak Fabian (1), Mrożek Dawid (1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Orzeł Daniel(3), Zawiślan Arkadiusz (2), Tokarz Sylwester(1), 1-samob.
20:30 5:7
(2:3)
1

Kolejka 2 w dniu 23.11.2016 (środa)

5 OSK PIWOWARCZYK
Boczoń Sławomir(2), Kuc Tomasz(1), Węgrzynowicz Mirosław(1)
ELEKTRICAL
Śmierciak Piotr(2), Nowak Fabian(1), Puch Tomasz(1)
17:00

4:4
(1:2)
2

6 KAMEX TRZETRZEWINA
Tokarz Sylwester(4), Zawiślan Arkadiusz(2)
LIMANOVIA INDECO
Hojda Dawid(2)
17:35

6:2
(1:2)
2

7 EKONOM
Krzyżak Maciej(1), Kordeczka Mirosław(1), Pach Dominik(1), Pławecki Kacper(1)
MARKAM KASINKA MAŁA
Kaczor Piotr(4), Wsół Damian(2), Witek Szymon(2), Lichota Tomasz(1)
18:10

4:9
(1:5)
2

8 TISCHNER II
Kęska Maciej(1)
MAXI KEBAB
Jańczy Marcin(2), Golonka Karol(1)
18:45

1:3
(0:1)
2

Kolejka 3 w dniu 30.11.2016 (środa)

9 MARKAM KASINKA MAŁA
Kaczor Piotr(6), Kuziel Kamil(3), Witek Szymon(2), Wsół Damian(2), Cebula Adrian(2)
TISCHNER II
Kęska Maciej(2), Podgórny Kamil(1)
18:45 15:3
(8:0)
1
10 ELEKTRICAL
Nowak Patryk(2), Śmierciak Piotr(1), Puch Tomasz(1)
EKONOM
Koszut Mariusz(1), Pach Dominik(1), Krzyżak Maciej(1)
19:20 4:3
(2:0)
1
11 LIMANOVIA INDECO
Smoter Mateusz(2), Orzeł Szymon(2)
OSK PIWOWARCZYK
Kuc Tomasz(3), Węgrzynowicz Mirosław(1), Czernek Jarosław(1)
19:55 4:5
(2:2)
1
12 MAXI KEBAB
Jańczy Marcin(2), Koza Szymon(2), Piórkowski Jarosław(1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Tokarz Sylwester(2), Zawiślan Arkadiusz(1), Daniel Filip(1), Saczka Rafał(1)
20:30 5:5
(1:3)
1

Kolejka 4 w dniu 07.12.2016  (środa)

13 EKONOM
Judka Krzysztof(3), Krzyżak Maciej(1), Kuchta Maciej(1), Zapała Damian(1)
LIMANOVIA INDECO
Hojda Dawid(1), Orzeł Szymon(1), Smoter Mateusz(1)
17:00 6:3
(2:2)
1
14 OSK PIWOWARCZYK
Czernek Jarosław(3), Kuc Tomasz(3), Węgrzynowicz Mirosław(1), Nowak Mateusz(1)
MAXI KEBAB 17:35 8:0
(4:0)
1
15 MARKAM KASINKA MAŁA
Piekarczyk Krzysztof(3), Kaczor Piotr(2), Witek Szymon(1), Kuziel Kamil(1)
ELEKTRICAL
Puch Tomasz(2), Nowak Fabian(1)
18:10 7:3
(1:0)
1
16 TISCHNER II
Kęska Maciej(1), Ranosz Adrian(1), Talaska Tomasz(1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Tokarz Sylwester(3), Chochorowski Michał(1), Zawiślan Arkadiusz(1), 1 br. samob.
18:45 3:6
(2:2)
1

Kolejka 5 w dniu 14.12.2016  (środa)

17 ELEKTRICAL
Śmierciak Piotr(1), Nowak Patryk(1)
TISCHNER II
Trela Bartłomiej(1)
18:45 2:1
(0:0)
1
18 LIMANOVIA INDECO
Hojda Dawid(1), Liptak Mariusz(1), Orzeł Szymon(1)
MARKAM KASINKA MAŁA
Kuziel Kamil(4), Kaczor Piotr(2), Wsół Damian(1), Cebula Adrian(1)
19:20 3:8
(1:2)
1
19 MAXI KEBAB
 
EKONOM
Judka Krzysztof(1), Pach Dominik(1), Krzyżak Maciej(1), Kordeczka Mirosław(1), Zapała Damian(1)
 
19:55 0:5
(0:1)
2
20 KAMEX TRZETRZEWINA
Tokarz Sylwester(1), Chochorowski Michał(1), Pasiut Damian(1), Saczka Rafał(1), Daniel Filip(1)
 
OSK PIWOWARCZYK
Kuc Tomasz(5), Boczoń Sławomir(1), 1 br. samob.
20:30 5:7
(3:4)
1

Kolejka 6 w dniu 21.12.2016 (środa)

21 TISCHNER II
Kęska Maciej(1), Podgórny Kamil(1)
OSK PIWOWARCZYK
Kuc Tomasz(5), Nowak Mateusz(2), Czernek Jarosłąw(2), Węgrzynowicz Mirosław(2)Nowak Patryk(1), Piwowarczyk Albert(1)
17:00 2:13
(1:5)
2
22 ELEKTRICAL
Nowak Fabian(1), Śmierciak Piotr(1), 1br. samob.
LIMANOVIA INDECO
Liptak Mariusz(2),Hojda Dawid(2), Smoter Mateusz(1),
17:35 3:5
(1:2)
2
23 EKONOM
Judka Krzysztof(3), Pach Dominik(1), Koszut Mariusz(1), Krzyżak Maciej(1),Kordeczka Mirosław(1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Zawiślan Arkadiusz(2), Daniel Filip(1), Tokarz Sylwester(1)
18:10 7:4
(3:3)
1
24 MARKAM KASINKA MAŁA
Witek Szymon(3), Kuziel Kamil(3), Kaczor Piotr(3), Cichański Marcin(1)
MAXI KEBAB
Dudek Dominik(2), Janczy Marcin(1)
18:45 10:3
(4:2)
1

 

Kolejka 7 w dniu 04.01.2017(środa)

25 LIMANOVIA INDECO
Smoter Mateusz(4), Stajnder Adrian(3), Urbański Jakub(2), Szewczyk Jakub(2), Skrzatek Kacper(2), Orzeł Szymon(2), Liptak Mariusz(2)
TISCHNER II 18:45 17:0
(8:0)
1
26 OSK PIWOWARCZYK
Czernek Jarosław(1)
EKONOM
Kordeczka Mirosław(1), Pach Dominik(1), Pławecki Kacper(1)
19:20 1:3
(0:1)
2
27 MAXI KEBAB
Jańczy Marcin(1), Dudek Dominik(1)
ELEKTRICAL
Śmierciak Piotr(1), Kania Przemysław(1), Mrożek Andrzej(1), Sobczak Eryk(1), Nowak Patryk(1)
19:55 2:5
(0:3)
2
28 KAMEX TRZETRZEWINA
Tokarz Sylwester(3), Chochorowski Michał(1), Kalisz Wojciech(1)
MARKAM KASINKA MAŁA
Piekarczyk Krzysztof(2), Kaczor Piotr(1), Wsół Damian(1), Witek Szymon(1)
20:30 5:5
(2:2)
2

OKIENKO TRANSFEROWE od 05.01.2017 do 15.01.2017

RUNDA II - REWANŻOWA
 

Kolejka 8 w dniu 11.01.2017 (środa) -

1 EKONOM
Pach Dominik(3), Kordeczka Mirosław(2), Opoka Patryk(1), Koszut Mariusz(1), Judka Krzysztof(1), Zapała Damian(1), Pławecki Kacper(1)
TISCHNER II
Zasadni Krzysztof(2)
18:10 10:2
(5:0)
1
2 LIMANOVIA INDECO
Orzeł Szymon(1), Smoter Mateusz(1), Liptak Mariusz(1), Skrzatek Kacper(1)
MAXI KEBAB
Jańczy Marcin(3), Musiał Kamil(1), Golonka Karol(1)
18:45 4:5
(0:3)
2
3 MARKAM KASINKA MAŁA
Piekarczyk Krzysztof(1), Witek Szymon, Wsół Damian, Kuziel Kamil(1), Kaczor Piotr(1)
OSK PIWOWARCZYK
Kuc Tomasz(2), Biedroń Tomasz(1), Węgrzynowicz Mirosław(1)
19:20 6:4
(2:0)
1
4 ELEKTRICAL
Śmierciak Piotr(3), Mrożek Dawid(2), Mrożek Andrzej(1), Kania Przemysław(1), Wojtas Dominik(1), Nowak Patryk(1), 1bramka samob.
KAMEX TRZETRZEWINA
Zawiślan Arkadiusz(1), Tokarz Sylwester(1), Daniel Filip
19:55 10:3
(6:1)
1

Kolejka 9 w dniu 18.01.2017 (środa)

5 OSK PIWOWARCZYK
Kuc Tomasz(2), Węgrzynowicz Mirosław(1)
ELEKTRICAL
Kania Przemysław(1), Śmierciak Piotr(1), Nowak Patryk(1), 1 bramka samob.
17:00 3:4
(0:1)
2
6 KAMEX TRZETRZEWINA
Zawiślan Arkadiusz(2), Tokarz Sylwester(1), Chochorowski Michał(1), Saczka Rafał(1)
LIMANOVIA INDECO
Orzeł Szymon(1),, Urbański Jakub(1), Stajnder Adrian(1)
17:35 5:3
(2:2)
1
7 EKONOM MARKAM KASINKA MAŁA
Kaczor Piotr(3), Cichański Marcin(1)
18:10 0:4
(0:2)
2
8 TISCHNER II MAXI KEBAB
Musiał Kamil(3), Jańczy Marcin(2), Hałapa Karol(1)
18:45 0:6
(0:4)
2

Kolejka 10 w dniu 25.01.2017 (środa)

9 MARKAM KASINKA MAŁA
Kaczor Piotr(5), Kuziel Kamil(3), Witek Szymon(2), Piekarczyk Krzysztof(1)
TISCHNER II
Kozyra Paweł(1), Ranosz Adrian(1)
18:45 11:2
(5:1)
1
10 ELEKTRICAL
Puch Tomasz(1), Wojtas Dominik(1)
EKONOM
Koszut Mariusz(1)
19:20 2:1
(0:0)
1
11 LIMANOVIA INDECO
Liptak Mariusz(2), Majeran Szymon(2), Orzeł Szymon(1)
OSK PIWOWARCZYK
Biedroń Tomasz(2), Kuc Tomasz(1), Kita Konrad(1)
19:55 5:4
(1:1)
1
12 MAXI KEBAB
Piórkowski Jarosław(1), Hałapa Karol(1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Orzeł Daniel(3), Zawiślan Arkadiusz(1), Tokarz Sylwester(1)
20:30 2:5
(1:2)
2

Kolejka 11 w dniu 01.02.2017  (środa)

13 EKONOM
Koszut Mariusz(3), Kordeczka Mirosław(1), Pach Dominik(1)
LIMANOVIA INDECO
Smoter Mateusz(2), Liptak Mariusz(1), Orzeł Szymon(1)
17:00 5:4
(1:1)
2
14 OSK PIWOWARCZYK,
Kuc Tomasz(4), Biedroń Tomasz(1), bramka samob.(1)
MAXI KEBAB
Dudek Dominik(2), Golonka Karol(1), Koza Szymon(1), Hałapa Karol(1)
17:35 6:5
(3:2)
2
15 MARKAM KASINKA MAŁA
Kaczor Piotr(3), Kuziel Kamil(3), Witek Szymon(1), Piekarczyk Krzysztof(1)
ELEKTRICAL
Nowak Fabian(1), Nowak Patryk(1), Wojtas Dominik(1)
18:10 8:3
(3:2)
1
16 TISCHNER II
Kęska Maciej(2), Duda Andrzej(2)
KAMEX TRZETRZEWINA
Chochorowski Michał(2), Saczka Rafał(1), bramka samob. - 1
 

4:4
(1:3)
2

 Kolejka 12 w dniu 09.02.2017 (czwartek)

17 ELEKTRICAL
Nowak Patryk(4), Kania Przemysław(2)
TISCHNER II
Ranosz Adrian(1)
18:45 6:1
(2:0)
1
18 LIMANOVIA INDECO MARKAM KASINKA MAŁA
Kaczor Piotr(4), Cebula Adrian(1), Wsół Damian(1), Cichański Marcin(1), bramka samob. - 1
19:20 0:8
(0:5)
2
19 MAXI KEBAB EKONOM
Kordeczka Mirosław(2), Koszut Mariusz(1), Judka Krzysztof(1)
19:55 0:4
(0:2)
2
20 KAMEX TRZETRZEWINA OSK PIWOWARCZYK 20:30 0:5 v.o

Kolejka 13 w dniu 15.02.2017 (środa)

21 TISCHNER II
Zasadni Krzysztof(2), Duda Andrzej(1), Kozyra Paweł(1), Kęska Maciej(1)
OSK PIWOWARCZYK
Czernek Jarosław(2), Boczoń Sławomir(1), Kuc Tomasz(1)
17:00 6:4
(1:0)
1
22 ELEKTRICAL
Mrożek Dawid(1), Śmierciak Piotr(1)
LIMANOVIA INDECO
Smoter Mateusz(1), Urbański Jakub(1)
17:35 2:2
(2:0)
1
23 EKONOM
Koszut Mariusz(3), Pławecki Kacper(2), Kordeczka Mirosław(1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Daniel Filip(2), Tokarz Sylwester(1), Chochorowski Michał(1), Saczka Rafał(1)
18:10 6:5
(1:3)
2
24 MARKAM KASINKA MAŁA
Wsół Damian(4), Kaczor Piotr(3), Witek Szymon(2), Cichański Marcin(1)
MAXI KEBAB
Dudek Dominik(2), Musiał Kamil(1), Piórkowski Jarosław(1)
18:45

10:4
(5:0)
1

 

Kolejka 14 w dniu 22.02.2017 (środa)

25 LIMANOVIA INDECO
Smoter Mateusz(2), Skrzatek Kacper(1)
TISCHNER II
Duda Andrzej(1), Trela Bartłomiej(1)
18:45 3:2
(1:1)
26 OSK PIWOWARCZYK
Węgrzynowicz Mirosław(4), Czernek Jarosław(3), Piwowarczyk Albert(2), Nowak Mateusz(1)
EKONOM
Kuchta Maciej(2), Pach Dominik(1), Krzyżak Maciej(1)
19:20 10:4
(4:2)
27 MAXI KEBAB
Koza Szymon(2), Janczy Marcin(1), Łącki Leszek(1), Piórkowski Jarosław(1), 1 bramka samob.
ELEKTRICAL 19:55 6:0
(2:0)
28 KAMEX TRZETRZEWINA MARKAM KASINKA MAŁA 20:30 0:5 v.o.
 
Awans do Extraligi - dwa najlepsze zespoły na koniec sezonu
 
 
 
ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds