HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY FUTSALIMA ZAPOWIEDZI REGULAMIN
FOTO TYPER DRUKI TURNIEJE KOMENTARZE ARCHIWUM KONTAKT
LIGA OLDBOY

TERMINARZE
I WYNIKI
TABELA KLASYFIKACJA
STRZELCÓW
PUNKTACJA
KANADYJSKA
FAIR
PLAY
DYSCYPLINA

Składy i zdjęcia wszystkich drużyn występujących w Lidze Oldboy w sezonie 2016/2017.
W sytuacji zmiany numerów koszulek proszę o poinformowanie przed kolejnym meczem.


Janusz Wrona i Michał Ślazyk -
sędziowie Ligi Oldboy

 



TRANSBLACH


GOL - PROINSTAL - GWARANT
50 KULEWICZ ZBIGNIEW 1961 1 WOJTAS TOMASZ 1972
4 GAIK JAN 1968 5 DUDEK DARIUSZ (*) 1973
9 SMOTER TOMASZ 1979 10 ABRAM ANDRZEJ 1975
15 DZIADOŃ WOJCIECH 1974 4 WŁODARCZYK JACEK 1973
7 PAŻUCHA SŁAWOMIR 1970 2 DZIADOŃ GRZEGORZ 1968
  MRÓZEK FRANCISZEK 1974 6 BUGAJSKI JANUSZ 1967
  GAWLIK ADAM 1978 7 WÓJTOWICZ WOJCIECH 1975
  WÓJCIK SEBASTIAN 1979 3 TARNAWSKI TOMASZ 1980
  GRABCZYK ANDRZEJ 1975 15 SEJMEJ MARIUSZ 1979
  GOLIŃSKI ZBIGNIEW 1967 8 JANCZY MARCIN 1978
  PUCH KRZYSZTOF 1977   CHAJA MICHAŁ  
  SUŁKOWSKI JAN 1965   RUCHAŁOWSKI MICHAŁ (LL)  
  BANACH WIESŁAW (LL) 1968 9 JANTAS SYLWESTER 1975


FB WOJTAS


JACKÓWKA
1 PAŁKA MARIUSZ 1978 1 MRUK PIOTR 1978
2 OPIOŁA WALDEMAR 1981 7 SZEWCZYK DANIEL 1981
4 PAZDUR MARIUSZ 1981 3 KUREK PAWEŁ 1972
9 PAZDUR DAMIAN 1982 5 JĘDRZEJEK GRZEGORZ 1969
7 KALETA PIOTR 1980 4 MĄKA STANISŁAW 1978
13 PAZDAN ŁUKASZ 1983 11 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF 1976
8 OLEJARZ TOMASZ 1982 8 WIEWIÓRSKI PAWEŁ 1977
3 SETLAK MAREK 1973 13 TOKARZ PAWEŁ 1980
  SUŁKOWSKI JANUSZ   9 KRÓL BOGDAN 1977
5 WOJTAS JAN 1962 2 PUCH ZDZISŁAW 1962
10 PAŁKA GRZEGORZ     DROŻDŻ ALEKSANDER  
      6 KOŁODZIEJ STANISŁAW 1980


PERFEKT BLACH


ELEKTRICAL
1 ROSIEK JERZY   1 FLOREK WŁADYSŁAW 1970
6 WRONA GRZEGORZ 1974 9 BUKOWIEC ŁUKASZ 1982
5 BARTOSZ JACEK 1977 5 PAŁKA TOMASZ 1975
7 CZECH KRZYSZTOF 1982 8 PAŁKA ŁUKASZ 1979
8 BARAN WALDEMAR 1980 11 PIASKOWY SŁAWOMIR 1979
3 GOCAL MICHAŁ 1977 10 WILCZEK PIOTR 1978
4 GARBACZ HUBERT 1979 3 PIĘTA PAWEŁ 1970
14 PŁAWECKI PAWEŁ 1980 7 MROŻEK PIOTR 1975
9 PŁAWECKI JAN 1966 15 ŻAK DARIUSZ  
2 ORZEŁ ARKADIUSZ 1982 6 SOCHACKI WITOLD 1964
      12 MROŻEK DARIUSZ 1979
      14 KRÓL MARIUSZ (LL) 1978


EMITER


DOMEX
11 BIEDA JACEK 1977 1 BIELAK ARTUR 1982
5 BIEDA ROMAN 1977 7 PIASKOWY WIESŁAW 1971
4 BOGACZYK KRZYSZTOF 1979 8 SZKROBOL MAREK 1978
1 DŁUGOSZ MARCIN 1977 4 WŁODARCZYK WŁODZIMIERZ 1974
6 GANCARCZYK PAWEŁ 1979 2 KULIG CZESŁAW 1983
3 GAURA KRZYSZTOF 1976 6 MATRAS ADAM 1981
12 KUZAR GRZEGORZ 1982 10 HYBEL PAWEŁ 1980
7 MARCINOWSKI WALDEMAR 1980   SETLAK GRZEGORZ 1978
13 MUSIAŁ MAREK 1971 3 MŁYNARCZYK JANUSZ 1976
2 PYTEL MARCIN 1983   STACH MARIUSZ 1974
8 SKIRLIŃSKI ARKADIUSZ 1980 9 KRZYŚKO KRZYSZTOF 1973
9 TOBIASZ TOMASZ 1977      
 
 
 
ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds