HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY FUTSALIMA ZAPOWIEDZI REGULAMIN
FOTO TYPER DRUKI TURNIEJE KOMENTARZE ARCHIWUM KONTAKT
EXTRALIGA - terminarze i wyniki

RUNDA I

Kolejka 1 w dniu 16.11.2016 (środa)

1 NO NAME
Opioła Waldemar(1), Kwaśniewski Krzysztof(1), Smoter Tomasz (1)
BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Wojcieszczak Marcin(1)
17:00 3:1
(0:0)
1
2 DOMEX
Krywoborodenko Marcin(2), Woźniak Szczepan(1), Odziomek Wojciech(1), Liszka Janusz(1)
GM MEBLE
Wąsowicz Albert(1)
17:35 6:1
(1:1)
1
3 TISCHNER
Żurek Bartłomiej(3), Kulewicz Radosław(1), 1- samob.
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(1)
18:10 5:1
(3:0)
1
- FB WOJTAS PAUZA - -

Kolejka 2 w dniu 23.11.2016 (środa)

4 GM MEBLE
Porębski Sławomir(3), Wąsowicz Albert(1)
TISCHNER
Pazdan Artur(3), Żurek Bartłomiej(2), Bednarczyk Marcin(1)
19:20 4:6
(2:3)
2
5 BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Grucel Paweł(3)
DOMEX
Krywoborodenko Marcin(1), Odziomek Wojciech(1)
19:55 3:2
(1:0)
1
6 FB WOJTAS
Piwowarczyk Józef(2), Czaja Mateusz(2), Kurczab Kamil(1)
NO NAME 20.30 5:0
(2:0)
1
- JACKÓWKA PAUZA - -

Kolejka 3 w dniu 30.11.2016 (środa)

7 DOMEX
Kurek Marcin(1), Odziomek Wojciech(1), Król Mateusz(1)
FB WOJTAS
Piwowarczyk Józef(3), Kurczab Kamil(1), Gajewski Walenty(1), Czaja Mateusz(1)
17:00 3:6
(1:2)
2
8 JACKÓWKA
Pławecki Paweł(2), Zelek Bartłomiej(2), Zelek Grzegorz(1)
GM MEBLE
Porębski Sławomir (3),
17:35 5:3
(1:0)
1
9 TISCHNER
Smoleń Michał(1), Żurek Bartłomiej(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Grucel Paweł(1), Matras Artur(1)
18:10 2:2
(0:0)
2
- NO NAME PAUZA - -

Kolejka 4 w dniu 07.12.2016 (środa)

10 FB WOJTAS
Kurczab Kamil(2)
TISCHNER 19:20 2:0
(1:0)
1
11 BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Grucel Paweł(2), Gargas Józef(1), Hudecki Bartłomiej(1), Borzęcki Mateusz(1),
JACKÓWKA
Rosiek Kamil(1)
19:55 5:1
(1:1)
2
12 NO NAME
Kaleta Piotr(1), Kwaśniewski Krzysztof(1), Gawlik Adam(1)
DOMEX
Odziomek Wojciech(2), Król Mateusz(1), Woźniak Szczeoan(1), Kurek Marcin(1)
20:30 3:5
(0:2)
2
- GM MEBLE PAUZA - -

 Kolejka 5 w dniu 14.12.2016 (środa)

13 TISCHNER
Żurek Bartłomiej(1), Bednarczyk Marcin(1)
NO NAME
Opioła Waldemar(1)
17:00 2:1
(1:1)
1
14 JACKÓWKA
Rosiek Kamil(1)
FB WOJTAS
Piwowarczyk Józef(2), Ślazyk Maciej(1), Kurczab Kamil(1), Czaja Mateusz(1)
17:35 1:5
(0:2)
2
15 GM MEBLE
Lupa Kamil(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Grucel Paweł(2), Matras Artur(2), Wojcieszczak Marcin(2), Sułkowski Dawid(1)
18:10 1:7
(1:1)
1
- DOMEX PAUZA - -


Kolejka 6 w dniu 21.12.2016 (środa)

16 FB WOJTAS
Kurczab Kamil(1), Wierzycki Sylwester(1), Piwowarczyk Józef(1), Ślazyk Maciej(1)
GM MEBLE
Goliński Szczepan(1), Mysza Daniel(1)
19:20 4:2
(2:0)
1
17 DOMEX
Krywoborodenko Marcin(2), Kurek Marcin(1), Odziomek Wojciech(1), Mąka Jacek(1)
TISCHNER
Żurek Bartłomiej(1)
19:55 5:1
(4:1)
1
18 NO NAME
Kaleta Piotr(3), Łątka Mateusz(2)
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(1)
20:30 5:1
(3:1)
1
- BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA PAUZA - -

Kolejka 7 w dniu 04.01.2017 (środa)

19 GM MEBLE
Smoter Dawid (1), Wąsowicz Albert(1)
NO NAME
Kaleta Piotr (2), Łątka Mateusz(1)
17:00 2:3
(1:1)
1
20 JACKÓWKA
Tokarz Paweł(2), Zelek Grzegorz(1), Rosiek Kamil(1), 1 br. samob.
DOMEX
Krywoborodenko Marcin(3), Urbański Marcin(1), Liszka Janusz(1)
17:35 5:5
(2:2)
2
21 BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Gargas Józef(1)
FB WOJTAS
Piwowarczyk Józef (3), Wierzycki Sylwester(2), Gajewski Walenty(1)
18:10 1:6
(0:1)
2
- TISCHNER PAUZA - -

OKIENKO TRANSFEROWE od 05.01.2017 do 15.01.2017


RUNDA II - REWANŻOWA

Kolejka 8 w dniu 11.01.2017 (środa) -

1 DOMEX
Kurek Marcin(2), Mąka Mariusz (1), Kulig Czesław(1), Urbański Marcin(1)
GM MEBLE
Wąsowicz Albert(1), Porębski Sławomir(1), Gąsiorek Kacper(1)
17:00 5:3
(2:0)
1
2 TISCHNER
Żurek Bartłomiej(2), Bukowiec Łukasz(1), Plata Dawid(1), Pazdan Artur(1),
JACKÓWKA
Zawada Tomasz(1)
17:35 5:1
(3:0)
1
3 NO NAME
Kaleta Piotr(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Gargas Józef(1), Mąka Krzysztof(1)
20:30 1:2
(0:0)
2
- FB WOJTAS PAUZA - -

Kolejka 9 w dniu 18.01.2017  (środa)

4 GM MEBLE
Wąsowicz Albert(2), Mysza Daniel(1), Gąsiorek Kacper(1)
TISCHNER
Pazdan Artur(3), Żurek Bartłomiej(2), Kulewicz Radosław(1)
19:20 4:6
(2:4)
2
5 BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Grucel Paweł(3), Wojcieszczak Marcin(1), Matras Artur(1), Sułkowski Dawid(1)
DOMEX
Krywoborodenko Marcin(5), Kurek Marcin(2)
19:55 6:7
(4:2)
1
6 FB WOJTAS
Gajewski Walenty(1)
NO NAME
Łątka Mateusz(1)
20.30 1:1
(0:1)
2
- JACKÓWKA PAUZA - -

Kolejka 10 w dniu 25.01.2017 (środa)

7 DOMEX
Krywoborodenko Marcin(2)
FB WOJTAS
Sułkowski Tobiasz(1), Gajewski Walenty(1), Kurczab Kamil(1)
17:00 2:3
(0:1)
2
8 JACKÓWKA
Zelek Bartłomiej(2), Rosiek Kamil(1)
GM MEBLE
Mysza Daniel(2), Wąsowicz Albert(1), Smoter Dawid(1)
17:35 3:4
(2:1)
1
9 TISCHNER
Bednarczyk Marcin(3), Pazdan Artur(1),
BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Wojcieszczak Marcin(1), Gargas Józef(2), Matras Artur(1)
18:10 4:4
(2:3)
2
- NO NAME PAUZA - -

Kolejka 11 w dniu 01.02.2017 (środa)

10 FB WOJTAS
Babroń Krzysztof(1), Gajewski Walenty(1), Wojtas Sylwester(1)
TISCHNER
Bukowiec Łukasz(1), Kulewicz Radosław(1), Bednarczyk Marcin(1), Smoleń Michał(1)
19:20 3:4
(2:2)
1
11 BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Grucel Paweł(2), Sułkowski Dawid(1)
JACKÓWKA
Rosiek Kamil(1)
19:55 3:1
(1:1)
1
12 NO NAME
Łątka Mateusz(1)
DOMEX
Krywoborodenko Marcin(1)
20:30 1:1
(0:1)
2
- GM MEBLE PAUZA - -

 Kolejka 12 w dniu 09.02.2017 (czwartek)

13 TISCHNER
Smoleń Michał(1)
NO NAME
Kaleta Piotr(3), Łątka Mateusz(1), Król Bogdan(1), Smoter Tomasz(1)
17:00 1:6
(1:1)
1
14 JACKÓWKA
Rosiek Kamil(2), Pławecki Paweł(1)
FB WOJTAS
Kurczab Kamil(2), Czaja Mateusz(1), Sułkowski Tobiasz(1), Piwowarczyk Józef(1)
17:35 3:5
(0:0)
2
15 GM MEBLE BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Wojcieszczak Marcin(5), Gargas Józef(4), Król Mateusz(3), Sułkowski Janusz(1), Hudecki Bartłomiej(1)
18:10 0:14
(0:4)
2
- DOMEX PAUZA - -


Kolejka 13 w dniu 15.02.2017 (środa)

16 FB WOJTAS
Czaja Mateusz(3), Kurczab Kamil(1), Sułkowski Tobiasz(1)
GM MEBLE
Porębski Sławomir(1), Mysza Daniel(1)
19:20

5:2
(2:2)
2

17 DOMEX
Kurek Marcin(1), Krywoborodenko Marcin(1), Kulig Czesław(1), Piaskowy Dominik(1)
TISCHNER
Kulewicz Radosław(2)
19:55

4:2
(2:2)
1

18 NO NAME
Kaleta Piotr(1)
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(1)
Zawada Tomasz(1)
20:30

1:2
(0:1)
2

- BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA PAUZA - -

Kolejka 14 w dniu 22.02.2017 (środa)

19 GM MEBLE
Wąsowicz Albert(4), Smoter Dawid(3), Porębski Sławomir(1)
NO NAME
Łątka Mateusz(2), Kaleta Piotr(1), Kwaśniewski Krzysztof(1)
17:00 8:4
(3:2)
20 JACKÓWKA
Zelek Grzegorz(1), Smaga Bartosz(1)
DOMEX
Krywoborodenko Marcin(6), Mąka Mariusz(2), Woźniak Szczepan(2)
17:35 2:10
(1:4)
21 BANK SPÓŁDZIELCZY L-WA
Grucel Paweł(1), Hudecki Bartłomiej(1)
FB WOJTAS
Ślazyk Maciej(1), Pazdur Marcin(1)
18:10 2:2
(1:2)
- TISCHNER PAUZA - -
 
 
 
 
ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds