HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY FUTSALIMA ZAPOWIEDZI REGULAMIN
FOTO TYPER DRUKI TURNIEJE KOMENTARZE ARCHIWUM KONTAKT
EXTRALIGA

TERMINARZE
I WYNIKI
TABELA KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR
PLAY
DYSCYPLINA



FB WOJTAS


NO NAME
13 WOJTAS SYLWESTER 1990 br PAŁKA GRZEGORZ 1982
9 CZAJA MATEUSZ 1986   DZIADOŃ WOJCIECH  
4 ŚLAZYK MACIEJ 1985   GAWLIK ADAM 1978
12 GAJEWSKI WALENTY 1984   JANTAS SYLWESTER 1975
7 KURCZAB KAMIL 1988   KALETA PIOTR 1980
  OLEJARZ TOMASZ 1982   KRÓL BOGDAN 1977
10 PIWOWARCZYK JÓZEF     KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF 1976
8 SUŁKOWSKI TOBIASZ 1986   ŁĄTKA MATEUSZ 1993
11 WIERZYCKI SYLWESTER     MUSIAŁ MAREK 1971
br PAŁKA MARIUSZ     PAZDUR MARIUSZ 1981
  BABROŃ KRZYSZTOF     SMOTER TOMASZ 1982
br PAZDUR MARCIN     OPIOŁA WALDEMAR 1981


DOMEX


TISCHNER
br BIELAK ARTUR 1982 1 KOZA ŁUKASZ 1993
13 WOŹNIAK SZCZEPAN ? 8 KULEWICZ RADOSŁAW 1988
7 MĄKA JACEK 1995 3 SMOLEŃ MICHAŁ 1984
2 LISZKA JANUSZ 1990 20 PLATA DAWID 1998
  PIASKOWY DOMINIK 1996 17 GROS MATEUSZ 1995
3 KUREK MARCIN 1998 11 BEDNARCZYK DOMINIK 1995
10 ODZIOMEK WOJCIECH 1995 6 BEDNARCZYK MARCIN 1997
11 KRYWOBORODENKO MARCIN 1993 9 ŻUREK BARTŁOMIEJ(*) 2000
  URBAŃSKI MARCIN   5 PAZDAN ARTUR 1997
9 KRÓL MATEUSZ (-) 1996 10 BUKOWIEC ŁUKASZ 1992
8 MĄKA MARIUSZ 1997      
  KULIG CZESŁAW (TR) 1983      
  HYBEL PAWEŁ (TR) ?      
8 PIASKOWY WIESŁAW (LL) 1971      


BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA


JACKÓWKA
12 BORZĘCKI MATEUSZ 1992 1 KRYJOMSKI PAWEŁ 1999
7 KRÓL MATEUSZ 1987 9 ROSIEK KAMIL 1999
14 SUŁKOWSKI DAWID 1988 5 ODRONIEC PIOTR 1997
6 WOJCIESZCZAK MARCIN 1992 8 ZAWADA TOMASZ 1983
2 HUDECKI BARTŁOMIEJ 1994 4 ZELEK  GRZEGORZ 1998
  MĄKA KRZYSZTOF 1992 11 ZELEK BARTŁOMIEJ 1997
15 BULANDA SYLWESTER 1989 2 PŁAWECKI PAWEŁ 2000
  GRUCEL PAWEŁ 1987 10 TOKARZ PAWEŁ 1980
19 MATRAS ARTUR 1984   PRZYSTAŁ MARIUSZ  
  TABOR MICHAŁ 1986   KMIECIK KAROL 1997
16 GARGAS JÓZEF 1987 6 JAJEŚNICA MAREK 1989
3 SUŁKOWSKI JANUSZ 1978   SMAGA BARTOSZ 1989


GM MEBLE

Andrzej Biskup i Mateusz Mól -
sędziowie Extraligi i I Ligi
 
1 WASILEWSKI ARTUR 1995
97 WĄSOWICZ ALBERT 1997
20 LUPA KAMIL 1993
5 MUCHA ARKADIUSZ 1997
10 SMOTER DAWID 1997
16 PIERZCHAŁA DOMINIK 1997
11 PORĘBSKI SŁAWOMIR 1997
7 GOLIŃSKI SZCZEPAN 1994
8 MYSZA DANIEL 1997
99 GĄSIOREK KACPER(*) 1999
18 GUZIK RADOSŁAW 1995
     
(*) - wymagane oświadczenia rodziców
(LL) - zawodnicy dopisani w trakcie sezonu.
 
 
 
ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds