HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY FUTSALIMA ZAPOWIEDZI REGULAMIN
FOTO TYPER DRUKI TURNIEJE KOMENTARZE ARCHIWUM KONTAKT
LIGA  OLDBOY - terminarze i wyniki

 RUNDA I -

Kolejka 1 w dniu 18.11.2016 (piątek)

1 TRANSBLACH
Smoter Tomasz(3), Gaik Jan(2)
PERFECT BLACH
Bartosz Jacek(2), Garbacz Hubert(1)
17:00 5:3
(3:2)
1
2 EMITER FB WOJTAS
Pazdan Łukasz(1), Kaleta Piotr(1), Pazdur Mariusz(1), 1- br. samob.
17:35 0:4
(0:0)
3 DOMEX
Matras Adam(1), Hybel Paweł(1), Krzyśko Krzysztof(1)
GOL-PROINSTAL-GWARANT
Jantas Sylwester(1), Dziadoń Grzegorz(1), Wójtowicz Wojciech(1)
18:10 3:3
(1:1)
2
4 JACKÓWKA
Szewczyk Daniel(1), Tokarz Paweł(1), Kołodziej Stanisław(1)
ELEKTRICAL
Pałka Tomasz(1)
18:45 3:1
(1:0)
1

Kolejka 2 w dniu 25.11.2016 (piątek)

5 TRANSBLACH
Dziadoń Wojciech(1), Gaik Jan(1), Gawlik Adam(1)
EMITER
Pytel Marcin(3), Gancarczyk Paweł(1), Kuzar Grzegorz(1), Bieda Roman(1)
17:00 3:6
(1:4)
2
6 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(3), Pałka Łukasz(1), Pałka Tomasz(1)
DOMEX
Kulig Czesław(1), Młynarczyk Janusz(1), Hybel Paweł(1), Szkrobol Marek(1)
17:35 5:4
(3:2)
2
7 PERFECT BLACH
1 - br. samob.
GOL-PROINSTAL-GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1), Jantas Sylwester(1), Włodarczyk Jacek(1)
18:10 1:3
(1:1)
1
8 FB WOJTAS JACKÓWKA 18:45 0:0
(0:0)
0

Kolejka 3 w dniu 02.12.2016 (piątek)

9 GOL-PROINSTAL-GWARANT
Włodarczyk Jacek(1)
ELEKTRICAL
Wilczek Piotr(1), Pałka Łukasz(1), Mrożek Piotr(1)
17:00 1:3
(0:2)
2
10 EMITER
Skirliński Arkadiusz(2), Gancarczyk
Paweł(1)
PERFECT BLACH
Czech Krzysztof(1), Garbacz Hubert(1)
17:35 3:2
(2:2)
2
11 DOMEX
Krzyśko Krzysztof(1)
FB WOJTAS
Pazdan Łukasz(1), Pałka Grzegorz(1)
18:10 1:2
(1:0)
1
12 JACKÓWKA
Kwaśniewski Krzysztof(2), Mąka Stanisław(1)
TRANSBLACH
Smoter Tomasz(1), Gawlik Adam(1), Wójcik Sebastian(1), Gaik Jan(1)
18:45 3:4
(0:2)
2

Kolejka 4 w dniu 09.12.2016  (piątek)

13 TRANSBLACH
Dziadoń Wojciech(1), Smoter Tomasz(1), Gaik Jan(1), Mrózek Franciszek(1)
DOMEX
Hybel Paweł(1), Matras Adam(1)
17:00 4:2
(3:0)
1
14 EMITER
Pytel Marcin(2), Tobiasz Tomasz(1), Marcinowski Waldemar(1), Skirliński Arkadiusz(1), Gancarczyk Paweł(1)
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(1), Kwaśniewski Krzysztof(1), Szewczyk Daniel(1)
17:35 6:3
(4:3)
1
15 PERFECT BLACH
Czech Krzysztof(1)
ELEKTRICAL
Wilczek Piotr(2), Mrożek Piotr(2), Pałka Łukasz(1)
18:10 1:5
(1:1)
1
16 FB WOJTAS
Opioła Waldemar(1), Kaleta Piotr(2), Pazdan Łukasz(2), Pałka Grzegorz(1), Wojtas Jan(1)
 
GOL-PROINSTAL-GWARANT 18:45 7:0
(1:0)
1

 Kolejka 5 w dniu 16.12.2015 (piątek)

17 GOL-PROINSTAL-GWARANT
Bugajski Janusz(1), 1 br. samob.
TRANSBLACH
Dziadoń Wojciech(1), Gawlik Adam(1)
17:00 2:2
(1:0)
1
18 JACKÓWKA
Tokarz Paweł(2), Mąka Stanisław(2)
PERFECT BLACH
Czech Krzysztof(1), Bartosz Jacek(1)
17:35 4:2
(1:0)
1
19 DOMEX EMITER
Tobiasz Tomasz(2), Skirliński Arkadiusz(1), Marcinowski Waldemar(1)
18:10 0:4
(0:2)
2
20 ELEKTRICAL
Pałka Łukasz(1), Bukowiec Łukasz(1), Żak Dariusz(1)
FB WOJTAS
Pazdur Mariusz(1)
18:45 3:1
(0:1)
2


Kolejka 6 w dniu 23.12.2016 (piątek) -

21 TRANSBLACH
Mrózek Franciszek(4), Smoter Tomasz(1), Gajk Jan(1), Gawlik Adam(1)
ELEKTRICAL
Wilczek Piotr(1), Mrożek Piotr(1), Bukowiec Łukasz(1), Piaskowy Sławomir(1)
17:00 7:4
(5:0)
1
22 JACKÓWKA
Tokarz Paweł(3), Kwaśniewski Krzysztof(2)
DOMEX 17:35 5:0
(2:0)
1
23 PERFECT BLACH
Garbacz Hubert(1), Wrona Grzegorz(1)
FB WOJTAS
Kaleta Piotr(2), Opioła Waldemar(1), Setlak Marek(1), Pazdur Mariusz(1)
18:10 2:5
(1:2)
1
24 EMITER
Bieda Jacek(1), Skirliński Arkadiusz(1), Gancarczyk Paweł(1)
GOL-PROINSTAL-GWARANT
Dziadoń Grzegorz(2), Wójtowicz Wojciech(2)
18:45 3:4
(2:0)
1

Kolejka 7 w dniu 30.12.2016 (piątek)1

25 DOMEX
Kulig Czesław(2), Hybel Paweł(1), Włodarczyk Włodzimierz(1), Matras Adam(1)
PERFECT BLACH
Czech Krzysztof(2)
19:00 5:2
(0:1)
2
26 ELEKTRICAL
Piaskowy Sławomir(1)
EMITER
Tobiasz Tomasz(2), Pytel Marcin(1)
19:35 1:3
(1:0)
1
27 GOL-PROINSTAL-GWARANT
Dziadoń Grzegorz(2)
JACKÓWKA
Kwaśniewski Krzysztof(1)
20:10 2:1
(0:0)
1
28 FB WOJTAS
Kaleta Piotr(1), Pazdan Łukasz(1)
TRANSBLACH
Mrózek Franciszek(1)
20:45 2:1
(0:1)
2
 
OKIENKO TRANSFEROWE od 31.12.2016 do 05.01.2017

RUNDA II - REWANŻOWA

Kolejka 1 w dniu 06.02.2017 (poniedziałek) -

1 TRANSBLACH
Smoter Tomasz(1), Gawlik Adam(1)
 
PERFECT BLACH
Garbacz Hubert(3), Baran Waldemar(1), Gocal Michał(1)
17:30 2:5
(1:1)
1
2 EMITER
Bieda Roman(1), Bieda Jacek(1)
FB WOJTAS
Olejarz Tomasz(1)
18:05 2:1
(1:0)
1
3 DOMEX
Kulig Czesław(3), Matras Adam(1)
GOL-PROINSTAL-GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1), Chaja Michał(1)
18:40 4:2
(1:0)
1
4 JACKÓWKA
Mąka Stanisław(2), Szewczyk Daniel(1), Król Bogdan(1), Kwaśniewski Krzysztof(1)
ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(2), Bukowiec Łukasz(1), Pałka Łukasz(1)
19:15 5:4
(1:4)
2

Kolejka 2 w dniu 13.01.2017 (piątek)

5 TRANSBLACH
Mrózek Franciszek(2), Smoter Tomasz(2)
EMITER
Skirliński Arkadiusz(1), Gancarczyk Paweł(1)
17:00 4:2
(1:2)
2
6 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(1)
DOMEX
Szkrobol Marek(1), Matras Adam(1)
17:35 1:2
(0:1)
2
7 PERFECT BLACH
Bartosz Jacek(1), Baran Waldemar(1), Wrona Grzegorz(1), Jan Pławecki(1), Garbacz Hubert(1), 1br. samob.
GOL-PROINSTAL-GWARANT
Wójtowicz Wojciech(1), Sejmej Mariusz(1), Dziadoń Grzegorz(1)
18:10 6:3
(2:2)
1
8 FB WOJTAS
Kaleta Piotr(1)
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(1), Kwaśniewski Krzysztof(1)
18:45 1:2
(0:0)
2

Kolejka 3 w dniu 20.01.2017 (piątek)

9 GOL-PROINSTAL-GWARANT
Jańczy Marcin(1), Dziadoń Grzegorz(1), Włodarczyk Jacek(1)
ELEKTRICAL
Król Mariusz(2), Bukowiec Łukasz(1)
17:00 3:3
(2:2)
2
10 EMITER
Skirliński Arkadiusz(4), Bogaczyk Krzysztof(1), Tobiasz Tomasz(1)
PERFECT BLACH
Bartosz Jacek(1), Baran Waldemar(1)
17:35 6:2
(1:1)
1
11 DOMEX
Matras Adam(1)
FB WOJTAS
Pałka Grzegorz(1), Pazdan Łukasz(1)
18:10 1:2
(1:1)
2
12 JACKÓWKA
Tokarz Paweł(2), Mąka Stanisław(2), Szewczyk Daniel(1), Kwaśniewski Krzysztof(1)
TRANSBLACH
Dziadoń Wojciech(2), Smoter Tomasz(1)
18:45 6:3
(1:2)
2

Kolejka 4 w dniu 27.01.2017  (piątek)

13 TRANSBLACH
Gawlik Adam(2), Smoter Tomasz(1), Dziadoń Wojciech(1)
DOMEX
Hybel Paweł(2), Szkrobol Marek(1)
17:00 5:3
(3:1)
2
14 EMITER
Skirliński Arkadiusz(2), Bieda Roman(1), Tobiasz Tomasz(1), Gancarczyk Paweł(1)
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(1), Król Bogdan(1), Kwaśniewski Krzysztof(1)
17:35 5:3
(2:2)
2
15 PERFECT BLACH
Bartosz Jacek(3), Gocal Michał(1),
ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(2), Pałka Tomasz(1), Pałka Łukasz(1),Piaskowy Sławomir(1)
18:10 4:5
(1:1)
2
16 FB WOJTAS
Opioła Waldemar(3), Pazdan Łukasz(1), Olejarz Tomasz(1), Kaleta Piotr(1), 1 bramka samob.
GOL-PROINSTAL-GWARANT
Dziadoń  Grzegorz(1)
18:45 7:1
(3:1)
1

 Kolejka 5 w dniu 03.02.2017 (piątek)

17 GOL-PROINSTAL-GWARANT
Sejmej Mariusz(1), Bugajski Janusz(1)
TRANSBLACH
Gawlik Adam(1), Smoter Tomasz(1), Sułkowski Jan(1)
17:00 2:3
(1:2)
2
18 JACKÓWKA
Tokarz Paweł(3), Kwaśniewski Krzysztof(1)
PERFECT BLACH
Bartosz Jacek(1), Czech Krzysztof(1), 1 bramka samob.
17:35 4:3
(1:1)
1
19 DOMEX
Szkrobol Marek(2)
EMITER
Skirliński Arkadiusz(3), Bieda Jacek(1), Pytel Marcin(1)
18:10 2:5
(0:1)
2
20 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(1), Piaskowy Sławomir(1)
FB WOJTAS
Kaleta Piotr(1)
18:45 2:1
(2:0)
1


Kolejka 6 w dniu 17.02.2017 (piątek)

21 TRANSBLACH
Gaik Jan(3), Smoter Tomasz(1)
ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(1), Piaskowy Sławomir(1)
17:00 4:2
(2:0)
1
22 JACKÓWKA
Kwaśniewski Krzysztof(3), Szewczyk Daniel(2)
DOMEX
Włodarczyk Włodzimierz(1), Setlak Grzegorz(1)
17:35 5:2
(2:0)
1
23 PERFECT BLACH
Baran Waldemar(2)
FB WOJTAS
Opioła Waldemar(1), Sułkowski Janusz(1), Kaleta Piotr(1),
18:10 2:3
(1:0)
1
24 EMITER
Skirliński Arkadiusz(2), Pytel Marcin(1), Bieda Jacek(1)
GOL-PROINSTAL-GWARANT
Jańczy Marcin(1)
18:45 4:1
(2:0)
1

Kolejka 7 w dniu 24.02.2017 (piątek)1

25 DOMEX
Szkrobol Marek(2), Kulig Czesław(1), Matras Adam(1), bramka somob. - 1
PERFECT BLACH
Wrona Grzegorz(1), Baran Waldemar(1), Czech Krzysztof(1), Pławecki Paweł(1)
17:00 5:4
(1:2)
26 ELEKTRICAL
Wilczek Piotr(2)
EMITER
Bieda Jacek(1), Musiał Marek(1), Marcinowski Waldemar(1), Skirliński Arkadiusz(1)
17:35 2:4
(2:1)
27 GOL-PROINSTAL-GWARANT
Dziadoń Grzegorz(2), Janczy Marcin(1)
JACKÓWKA
Kwaśniewski Krzysztof(4), Król Bogdan(1), Tokarz Paweł(1)
18:10 3:6
(1:3
 
28 FB WOJTAS
Kaleta Piotr(1), Pazdan Łukasz(1)
TRANSBLACH 18:45 2:0
(0:0)

 

 
 
 
ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds