9

HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI RODO FOTO ARCHIWUM








 


EXTRALIGA  - TERMINARZE I WYNIKI

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA
 
RUNDA I
-

Kolejka 1 w dniu 07.11.2018 /środa/

1  BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA EKONOM
Koszut Mariusz (3), Palacz Kamil (2), Skrzatek Kacper (1), Kordeczka
Mirosław(1), Opoka Patryk (1)
 18.45  0:8
(0:2)
2  COPACABANA
Doktor Jacek (2)
SOKÓŁ SŁOPNICE
Grucel Krzysztof (1)
 19.20 2:1
(2:0)
3 FABRYKA MOCY
Tobiasz Sułkowski (1), Marcin Krywoborodenko (1), Boczoń Sławomir (1)
 
D.W. "SYLWIA"
Wilk Mateusz (1), Sobieraj Roman (1), Kalisz Wojciech (1)
 19.55 3:3
(1:1)
-  FB WOJTAS  PAUZA    

Kolejka 2 w dniu 14.11.2018 /środa/

1 SOKÓŁ SŁOPNICE
Nowak Patryk(2), Grucel Krzysztof(1), Jasica Dominik(1)
FABRYKA MOCY
Postrożny Marcin(1), Wojtasiński Mateusz(1)
 17.00  4:2
(0:2)
2 EKONOM
Pławecki Kacper(1)
COPACABANA
Pazdan Artur (1)
 17.35  1:1
(1:1)
3 FB WOJTAS
Śmierciak Piotr(1), Wojtas Sylwester(1), Witek Szymon(1), Burkat Szymon(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Matras Artur(2), Niezabitowski Marcin(1)
 18.10  4:3
(1:1)
-  D.W. "SYLWIA"  PAUZA    

Kolejka 3 w dniu 21.11.2018 /środa/

1 COPACABANA
Tokarz Paweł(1)
FB WOJTAS
Burkat Szymon(2), Kurczab Dawid(1), Kuziel Kamil(1), Śmierciak Piotr(1),
1 bramka samobójcza
 18.45  1:6
(0:5)
2 FABRYKA MOCY
Kaczor Piotr(1), Boczoń Sławmor(1), Kordeczka Krzysztof(1)
EKONOM
Skrzatek Kacper(1), Koszut Mariusz(1), Kordeczka Mirosław(1), Pietrzak Szymon(1)
 19.20  3:4
(3:1)
3 D.W. "SYLWIA"
Tokarz Sylwester(2), Jasiński(1), Sobieraj Roman(1), Chochorowski Michał(1)
SOKÓŁ SŁOPNICE
Grucel Krzysztof(3), Nowak Patryk(3), Pach Dominik(2), Jasica Dominik(2)
 19.55  5:10
(1:6)
- BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA  PAUZA    

Kolejka 4 w dniu 28.11.2018 /środa/

1  BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Śliwa Kamil(1)
COPACABANA
Rosiek Kamil(1), Pazdan Artur(1)
 17.00  1:2
(0:1)
2  FB WOJTAS
Witek Szymon(2), Kuziel Kamil (1)
FABRYKA MOCY
Postrozny Marcin(1), Krywoborodenko Marcin(2)
 17.35  3:3
(1:1)
3 EKONOM
Miśkowiec Tomasz(2), Skrzatek Kacper(1), Koszut Mariusz(1), Palacz Kamil(1)
D.W. "SYLWIA"
Zawiślan Arkadiusz(2), Tokarz Sylwester(1)
 18.10  5:3
(1:1)
- SOKÓŁ SŁOPNICE  PAUZA    

Kolejka 5 w dniu 05.12.2018 /środa/

1 SOKÓŁ SŁOPNICE
Jasica Dominik(1)
 
EKONOM
Palacz Kamil(2), Opoka Patryk(1), Koszut Mariusz(1)
 18.45 1:4
(0:2)
2 D.W. "SYLWIA"
Tokarz Sylwester(1), Zawiślan Arkadiusz(1)1 bramka samobójcza
FB WOJTAS
Burkat Szymon(2)
 19.20  3:2
(0:0)
3 FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(2), Kordeczka Krzysztof(1), Kulewicz Radosław(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Śliwa Kamil(1), Ryś Mateusz(1)
 19.55  4:2
(1:0)
- COPACABANA  PAUZA    

Kolejka 6 w dniu 12.12.2018 /środa/

1 SOKÓŁ SŁOPNICE
Nowak Patryk(2), Pach Dominik(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Śliwa Kamil(6), Ryś Mateusz(3), Wojcieszczak Marcin(2), Matras Artur(2)
 18.45  3:13
(0:8)
2 D.W. "SYLWIA"
Wilk Mateusz(1), Tokarczyk Jan(1)
COPACABANA
Jajeśnica Marek(2), Rosiek Kamil(1)
 19.20  2:3
(2:0)
3 FB WOJTAS
Kurczab Dawid(1), Kurczab Kamil(1), Śmierciak Piotr(1)
 
EKONOM
Koszut Mariusz(3), Palacz Kamil(1), Skrzatek Kacper(1), Miśkowiec Tomasz(1)
 19.55  3:6
(2:2)
- FABRYKA MOCY  PAUZA    

Kolejka 7 w dniu 19.12.2018 /środa/

1 FB WOJTAS
Śmierciak Piotr(1), Burkat Szymon(2), Wojtas Sylwester(3), Kurczab Kamil(1), Kurczab Dawid(2), Czaja Mateusz(1)
SOKÓŁ SŁOPNICE
Jasica Dominik(4), 1 bramka samobójcza
 17.00  10:5
(4:2)
2 COPACABANA
Piegza Artur(1), Tokarz Paweł(1)
FABRYKA MOCY
Sułkowski Tobiasz(2), Kulewicz Radosław(1), Postrożny Marcin(1), Miśkowiec Marcin(1)
 17.35  2:5
(0:1)
3 BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Śliwa Kamil(3)
DW.SYLWIA
Chochorowski Michał(1),Wilk Mateusz(1)

18.10

 3:2
(1:1)
- EKONOM  PAUZA    

RUNDA II
-

Kolejka 8 w dniu 08.01.2019 /wtorek/

1  BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Paweł Grucel(1), 1 bramka samobójcza
EKONOM
Koszut Mariusz(3), Kordeczka Mirosław (2), Pławecki Kacper(1), Miśkowiec Tomasz(1)
 18.45  2:7
(1:2)
2  COPACABANA
Piegza Artur(2)
SOKÓŁ SŁOPNICE  19.20  2:0
(1:0)
3 FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(2), Kordeczka Krzysztof(1)
D.W. "SYLWIA"
Szołdrowski Michał(1), Tokarz Sylwester(1)
 19.55  3:2
(2:0)
-  FB WOJTAS  PAUZA    

Kolejka 9 w dniu 16.01.2019 /środa/

1 SOKÓŁ SŁOPNICE
Nowak Patryk(3), Jasica Dominik(2), Pach Dominik(1), Grucel Krzysztof(1)
FABRYKA MOCY
Wojtasiński Mateusz(2), Krywoborodenko Marcin(1)
 17.00  7:3
(4:1)
2 EKONOM
Opoka Patryk(1)
COPACABANA
Pławecki Paweł(2)
 17.35  1:2
(0:0)
3 FB WOJTAS
Kurczab Dawid(2)
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Śliwa Kamil(3)
 18.10  2:3
(0:0)
-  D.W. "SYLWIA"  PAUZA    

Kolejka 10 w dniu 23.01.2019 /środa/

1 COPACABANA
Pazdan Artur(1)
FB WOJTAS
Kuziel Kamil(1), Kurczab Dawid(1)
 18.45 1:2
(0:1)
2 FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(1), Sułkowski Tobiasz(1)
EKONOM
Palacz Kamil(1)
 19.20  2:1
(1:0)
3 D.W. "SYLWIA"
Tokarz Sylwester(3), Zawiślan Arkadiusz(1), Sobieraj Roman(1), Szołdrowski Michał(1)
SOKÓŁ SŁOPNICE
Nowak Patryk(2), Strug Jacek(1), Kowalczyk Grzegorz(1), Banach Łukasz(1)
 19.55  6:5
(3:2)
- BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA  PAUZA    

Kolejka 11 w dniu 30.01.2019 /środa/

1  BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Śliwa Kamil(1), Ryś Mateusz(1)
COPACABANA
Pławecki Paweł(1), Krzyżak Maciej(1), Piegza Artur(1)
 17.00 2:3
(2:1)
2  FB WOJTAS
Witek Szymon(3), Burkat Szymon(1), Kuziel Kamil(1), Kurczab Kamil(1)
FABRYKA MOCY
Gargas Józef(1), Kordeczka Krzysztof(1), Kulewicz Radosław(1), Sułkowski Tobiasz(1)
 17.35 6:4
(4:3)
3 EKONOM D.W. "SYLWIA"  18.10  5:0 v.o.
- SOKÓŁ SŁOPNICE  PAUZA    

Kolejka 12 w dniu 06.02.2019 /środa/

1 SOKÓŁ SŁOPNICE
Nowak Patryk(6), Jasica Dominik(2), Grucel Krzysztof(1), Strug Jacek(1), Kowalczyk Grzegorz(1), 2 bramki samobójcze
EKONOM
Kordeczka Mirosław(1), Koszut Mariusz(1), Pietrzak Szymon(1), Miśkowiec Tomasz(1)
 18.45  13:4
(4:1)
2 D.W. "SYLWIA"
Sobieraj Roman(1)
FB WOJTAS
Burkat Szymon(3), Kuziel Kamil(1), Kurczab Dawid(1)
 19.20  1:5
(0:3)
3 FABRYKA MOCY
Kordeczka Krzysztof(2), Gargas Józef(1), Wojtasiński Mateusz(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Śliwa Kamil(5), Sułkowski Janusz(2), Matras Artur(2)
 19.55  4:9
(3:3)
- COPACABANA  PAUZA    

Kolejka 13 w dniu 13.02.2019/środa/

1 FB WOJTAS
Kuziel Kamil(2), Kurczab Dawid(2), Kurczab Kamil(1)
SOKÓŁ SŁOPNICE
Kowalczyk Grzegorz(2), Nowak Patryk(1), Jasica Dominik(1)
 17.00  5:4
(1:2)
2  COPACABANA
Pławecki Paweł(1), Rosiek Kamil(1)
FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(1)
 17.35  2:1
(0:0)
3 BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Śliwa Kamil(2)
D.W. "SYLWIA"
Zawiślan Arkadiusz(2), Sobieraj Roman(1), Chochorowski Michał(1), Solarz Maciej(1)
 18.10 2:5
(1:2)
- EKONOM  PAUZA    

Kolejka 14 w dniu 20.02.2019 /środa

1 SOKÓŁ SŁOPNICE
Jasica Dominik(2), Nowak Patryk(2), Kowalczyk Grzegorz(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
Śliwa Kamil(2), Grucel Paweł(2), Ryś Mateusz(1)
 18.45 5:5
(1:3)
2 D.W. "SYLWIA" COPACABANA  19.20 0:5 v.o.
3 FB WOJTAS
Kuziel Kamil(1), Wojtas Sylwester(1), Kurczab Kamil(1)
EKONOM
Kordeczka Mirosław(1)
 19.55  3:1
(2:0)
- FABRYKA MOCY  PAUZA    

 

 

 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds