HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI KOMENTARZE FOTO ARCHIWUM








 


I  LIGA -  PUNKTACJA KANADYJSKA

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA
LP NAZWISKO I IMIĘ NR DRUŻYNA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 R
1 KRYWOBORODENKO MARCIN 10 FABRYKA MOCY 5/1  3/0    3/1  4/2  2/0    1/0  2/4    2/1    4/1  2/1 39
2 NOWAK FABIAN 9 SOKÓŁ SŁOPNICE 1/0      1/2    3/0  1/0  1/0  1/1 3/1  1/3    4/3  1/0 27
3 TOKARZ SYLWESTER 8 KAMEX 2/1      3/0  1/0    3/1  2/1        4/1  4/1 2/1  27
  ZAWIŚLAN ARKADIUSZ

69

KAMEX 1/1    1/1        1/2  2/1    4/2    2/2  1/0  1/0 22
  NOWAK PATRYK 10 SOKÓŁ SŁOPNICE 2/0          3/0  1/0  1/1  0/1  2/1  2/0    3/1  0/1 19
  CHOCHOROWSKI MICHAŁ 11 KAMEX 3/0    3/0  1/0  1/0          2/2 1/1  1/0   1/0 16
  KUC TOMASZ 11 FABRYKA MOCY 1/1      0/1  4/0  0/2  1/1  1/0 2/1            15
  POSTROŻNY MARCIN 5 FABRYKA MOCY           1/0 3/0   4/2   2/0   1/0 1/1 15
  PACH DOMINIK 7 SOKÓŁ SŁOPNICE   2/0 1/0 0/1   0/3     1/0 0/1 0/1     2/0 12
  MIŚKOWIEC MARCIN 21 FABRYKA MOCY       1/1   1/1 1/1 1/0 1/0   0/1     1/1 11
  GANCARCZYK PAWEŁ 17 EMITER   1/2   1/0   0/1     1/1 0/1   1/0 2/0   11
  TWARDOWSKI PATRYK 6 KAMEX     2/0     2/0 2/0           1/0 3/1 11
  KORTA PAWEŁ 15 EMITER     2/0 1/0   1/0 1/0   2/0 1/0 1/0 1/1     11
  GRUCEL KRZYSZTOF 15 SOKÓŁ SŁOPNICE       1/0   0/1 1/1     2/1 2/1     1/0 11
  TROJAŃSKI MARCIN 4 EMITER   2/1       1/0         0/1 1/1 1/2   10
  ORZEŁ SZYMON 10 ELEKTRICAL 1/0    0/1  1/0      3/0    1/1 1/0         9
  SMOTER MATEUSZ 8 ELEKTRICAL 1/0 1/2          1/0    1/1  1/1 1/0       9
  NIEĆ PIOTR

10

KAMEX 1/0    3/1  1/0  0/1            1/0     0/1 9
  KORTA ADRIAN 13 EMITER           3/0       1/2   1/1     8
  JANER WOJCIECH 99 KAMEX 2/1    1/1    1/2                   8
  UBIK PAWEŁ 14 TISCHNER II   2/0   0/1 1/0     1/1   1/0     1/0   8
  CHOCHOROWSKI KAMIL 3 KAMEX                   1/0    1/2  1/0  2/0 7
  BOCZOŃ SŁAWOMIR 3 FABRYKA MOCY       1/0   1/0 1/0 0/2         0/1 1/0 7
  MUSIAŁ KAMIL 11 MAXI KEBAB             1/0     2/0   2/0 1/1   7
  WIKAR MATEUSZ 7 FABRYKA MOCY   1/0       1/0 1/2       0/1   1/0   7
  MROŻEK ANDRZEJ 4 ELEKTRICAL   1/0 3/0   0/1   0/1               6
  JASICA DOMINIK 17 SOKÓŁ SŁOPNICE           0/1      2/0 1/0 1/0    1/0   6
  WIELEK PAWEŁ 11 SOKÓŁ SŁOPNICE 0/2      1/0   0/1        2/0         6
  GOLONKA KRZYSZTOF 69 MAXI KEBAB           2/0   2/0       2/0     6
  GAURA KRZYSZTOF 5 EMITER         0/1               1/2   6
  BUBULA DAMIAN 10 TISCHNER II 0/1  0/1      1/1  0/2                 6
  DUDEK DOMINIK 20 MAXI KEBAB   1/0       0/2     1/0       1/1   6
  WOJTASIŃSKI MATEUSZ 9 FABRYKA MOCY   2/0   1/1     1/0   1/0           6
  MŁYŃSKI MATEUSZ 10 EMITER     1/0 1/0 1/0 0/2                 5
  BANACH ŁUKASZ 4 SOKÓŁ SŁOPNICE                 0/1   2/0    1/1   5
  MROŻEK DAWID  11 ELEKTRICAL     1/0    1/0      1/0  1/0      1/0     5
  WOŹNIAK SZCZEPAN 15 ELEKTRICAL                1/1 0/1 2/0         5
  NAWALANIEC ŁUKASZ 5 ELEKTRICAL         2/0           2/0  1/0     5
  SZCZEPAŃSKI SEBASTIAN 17 KAMEX         2/0 0/1 0/1               4
  JANTAS SYLWESTER 14 MAXI KEBAB               1/1        0/2     4
  AUGUSTYN MICHAŁ 2 ELEKTRICAL 0/1    1/1  0/1                     4
  HAŁAPA KAROL 16 MAXI KEBAB           1/1     0/1     1/0     4
  MIREK WOJCECH 2 SOKÓŁ SŁOPNICE                   1/0      1/0 2/0 4
  JUREK KACPER 6 SOKÓŁ SŁOPNICE           3/0  1/0               4
  CABAŁA DAWID 4 TISCHNER II         0/1 1/0   1/1             4
  NAWIEŚNIAK DAWID 2 TISCHNER II   1/0   1/0 1/0                   3
  GRUCEL MARCIN 1 SOKÓŁ SŁOPNICE 1/0                  0/1     1/0   3
  GĄSIOREK KACPER 29 MAXI KEBAB                 1/0 1/0     1/0   3
  KANIA PRZEMYSŁAW 3 ELEKTRICAL                 1/1     1/0     3
  SYKTUS FILIP 12 TISCHNER II 1/0          1/0                 2
  MROŻEK PIOTR 9 ELEKTRICAL                 1/0         1/0 2
  KORDECZKA KRZYSZTOF 1 FABRYKA MOCY   1/0             1/0           2
  PAŁKA ŁUKASZ 12 ELEKTRICAL   1/0              1/0           2
  PIÓRKOWSKI JAROSŁAW 28 MAXI KEBAB             1/0   0/1           2
  JAŃCZY MARCIN 19 MAXI KEBAB                   0/2         2
  GUZIK MATEUSZ 85 MAXI KEBAB                   0/1   1/0     2
  ŁĄCKI LESZEK 8 MAXI KEBAB                         1/0   1
  SEJMEJ MARIUSZ 9 EMITER             0/1               1
  TROJAŃSKI TOMASZ 14 EMITER           0/1                 1
  GUZIK JACEK 2 EMITER                       1/0     1
  WOJTAS DOMINIK 14 MAXI KEBAB             0/1               1
  MROŻEK DARIUSZ 9 ELEKTRICAL                     1/0       1
 
 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds