HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI KOMENTARZE FOTO ARCHIWUM








 


I LIGA  - TERMINARZE I WYNIKI

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA
 RUNDA I -

Kolejka 1 w dniu 15.11.2017 (środa)

1 FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(5), Kuc Tomasz(1)
ELEKTRICAL
Orzeł Szymon(1), Smoter Mateusz(1)
18.50 6:2
(2:1)
1
2 SOKÓŁ SŁOPNICE
Nowak Patryk(2), Nowak Fabian(1), Grucel Marcin(1)
MAXI KEBAB 19.25 4:0
(1:0)
1
3 TISCHNER II
Syktus Filip(1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Chochorowski Michał(3),Tokarz Sylwester(2),  Janer Wojciech(2), Zawiślan Arkadiusz(1), Nieć Piotr(1),
20.00 1:9
(0:3)
2
  EMITER PAUZA    

Kolejka 2 w dniu 22.11.2017 (środa)

4 EMITER
Trojański Marcin(2), Gancarczyk Paweł(1)
FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(3), Wojtasiński Mateusz(2), Wikar Mateusz(1), Kordeczka Krzysztof(1)
17.00 3:7
(0:3)
2
5 ELEKTRICAL
Smoter Mateusz(1), Mrożek Andrzej(1), Pałka Łukasz(1)
SOKÓŁ SŁOPNICE
Pach Dominik(2)
17.35 3:2
(1:0)
1
6 MAXI KEBAB
Dudek Dominik(1)
 
TISCHNER II
Ubik Paweł(2), Nawieśniak Dawid(1)
18.10 1:3
(0:2)
2
  KAMEX TRZETRZEWINA PAUZA    

Kolejka 3 w dniu 29.11.2017 (środa)

7 SOKÓŁ SŁOPNICE
Pach Dominik(1)
EMITER
Korta Paweł(2), Młyński Mateusz(1)
18.50 1:3
(0:0)
2
8 TISCHNER II ELEKTRICAL
Mrożek Andrzej(3), Nawalaniec Łukasz(1), Mrożek Dawid(1), Augustyn Michał(1)
19.25 0:6
(0:3)
2
9 KAMEX TRZETRZEWINA
Michał Chochorowski (3), Nieć Piotr(3), Twardowski Patryk(2), Zawiślan Arkadiusz(1), Janer Wojciech(1)
MAXI KEBAB 20.00 10:0
(4:0)
1
  FABRYKA MOCY PAUZA    

Kolejka 4 w dniu 06.12.2017 (środa)

10 FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(3), Boczoń Sławomir(1), Wojtasiński Mateusz(1)
SOKÓŁ SŁOPNICE
Grucel Krzysztof(1), Nowak Fabian(1), Wielek Paweł(1)
17.00 6:3
(2:2)
1
11 EMITER
Młyński Mateusz(1), Gancarczyk Paweł(1), Korta Adrian(1)
TISCHNER II
Nawieśniak Dawid(1)
17.35 3:1
(0:0)
1
12 ELEKTRICAL
Orzeł Szymon(1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Tokarz Sylwester(3), Nieć Piotr(1), Chochorowski Michał(1)
18.10 1:5
(0:2)
2
  MAXI KEBAB PAUZA    

Kolejka 5 w dniu 13.12.2017 (środa)

13 TISCHNER II
Ubik Paweł(1). Nawieśniak Dawid(1), Bubula Damian(1)
FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(4), Kuc Tomasz(4)
18.50 3:8
(1:2)
1
14 KAMEX TRZETRZEWINA
Szczepański Sebastian(2), Tokarz Sylwester(1), Janer Wojciech(1), Chochorowski Michał(1), 1 bramka samob.
EMITER
Młyński Mateusz(1)
19.25 6:1
(1:0)
1
 
15 MAXI KEBAB ELEKTRICAL
Nawalaniec Łukasz(2), Mrożek Dawid (1), 1 bramka samob.
20.00 0:4
(0:2)
2
  SOKÓŁ SŁOPNICE PAUZA    

Kolejka 6 w dniu 27.12.2017 (środa)

16 EMITER
Korta Adrian(3), Trojański Marcin(1), Korta Paweł(1)
MAXI KEBAB
Golonka Krzysztof(2), Hałapa Karol(1)
17.00 5:3
(4:0)
1
17 SOKÓŁ SŁOPNICE
Kacper Jurek(3), Nowak Fabian(3), Nowak Patryk(3)
TISCHNER II
Cabała Dawid(1), Syktus Filip(1)
17.35 9:2
(4:1)
1
18 FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(2), Postrożny Maciej(1), Boczoń Sławomir(1), Wikar Mateusz(1), Miśkowiec Marcin(1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Twardowski Patryk(1)
18.10 6:2
(2:1)
1
  ELEKTRICAL PAUZA    

Kolejka 7 w dniu 03.01.2018 (środa)

19 ELEKTRICAL
Orzeł Szymon(3), Smoter Mateusz(1), 1 bramka samobójcza
EMITER
Korta Adrian(1)
18.50 5:1
(2:0)
1
20 MAXI KEBAB
Musiał Kamil(1), Piórkowski Jarosław(1)
FABRYKA MOCY
Postrożny Marcin(3), Boczoń Sławomir(1), Wojtasiński Mateusz(1), Wikar Mateusz(1), Kuc Tomasz(1), Miśowiec Marcin(1)
19.25 2:8
(0:4)
2
21 KAMEX TRZETRZEWINA
Tokarz Sylwester(3), Twardowski Patryk(2), Zawiślan Arkadiusz(1)
 
SOKÓŁ SŁOPNICE
Nowak Fabian(1), Nowak Patryk(1), Jurek Kacper(1), Grucel Krzysztof(1)
20.00 6:4
(2:1)
1
  TISCHNER II PAUZA    

 

RUNDA II - REWANŻOWA

Kolejka 8 w dniu 17.01.2018 (środa)

1 FABRYKA MOCY
Miśkowiec Marcin(1), Kuc Tomasz(1), Krywoborodenko Marcin(1)
 
ELEKTRICAL
Mrożek Dawid(1), Woźniak Szczepan(1)
 
18.50 3:2
(0:2)
2
2 SOKÓŁ SŁOPNICE
Nowak Fabian(1), Nowak Patryk(1)
 
MAXI KEBAB
Golonka Krzysztof(2),Jantas Sylwester(1), bramka samob. - 1
19.25 2:4
(0:0)
1
3 TISCHNER II
Ubik Paweł(1), Cabała Tomasz(1)

 
KAMEX TRZETRZEWINA
Zawiślan Arkadiusz(2), Tokarz Sylwester(2)
 
20.00 2:4
(1:3)
1
  EMITER PAUZA    

Kolejka 9 w dniu 24.01.2018 (środa)

4 EMITER
Korta Paweł(2), Gancarczyk Paweł(1)

 
FABRYKA MOCY
Postrożny Marcin(4), Krywoborodenko Marcin(2), Kuc Tomasz(2), Miśkowiec Marcin(1), Wojtasiński Mateusz(1), Kordeczka Krzysztof(1)
17.00 3:12
(1:3)
2
5 ELEKTRICAL
Smoter Mateusz(1), Mrożek Piotr(1), Pałka Łukasz(1), Kania Przemysław(1), Mrożek dawid(1), Orzeł Szymon(1)
 
SOKÓŁ SŁOPNICE
Jasica Dominik(2), Nowak Fabian(1), Pach Dominik(1)
 
17.35 6:4
(4:1)
1
6 MAXI KEBAB
Dudek Dominik(1), Gąsiorek Kacper(1)
 
TISCHNER II
 
18.10 2:0
(0:0)
1
  KAMEX TRZETRZEWINA PAUZA    

Kolejka 10 w dniu 31.01.2018 (środa)

7 SOKÓŁ SŁOPNICE
Grucel Krzysztof(2), Wielek Paweł(2), Nowak Patryk(2), Nowak Fabian(3), Jasica Dominik(1), Mirek Wojciech(1)
 
EMITER
Korta Adrian(1), Korta Paweł(1), Guzik Jacek(1)
 
18.50 11:3
(2:0)
1
8 TISCHNER II
Ubik Paweł(1)
ELEKTRICAL
Woźniak Szczepan(2), Smoter Mateusz(1), Orzeł Arkadiusz(1), bramka samobójcza-1
 
19.25 1:5
(1:1)
2
9 KAMEX TRZETRZEWINA
Zawiślan Arkadiusz(4), Chochorowski Michał(2), Chochorowski Kamil(1)
MAXI KEBAB
Musiał Kamil(2), Gąsiorek Kacper(1)
20.00 7:3
(2:3)
1
  FABRYKA MOCY PAUZA    

Kolejka 11 w dniu 07.02.2018 (środa)

10 FABRYKA MOCY
Marcin Krywoborodenko(2), Marcin Postrożny(2)
 
SOKÓŁ SŁOPNICE
Banach Łukasz(2), Nowak Patryk(2), Grucel Krzysztof(2), Jasica Dominik(1),  Nowak Fabian(1),
 
17.00 4:8
(2:4)
11 EMITER
Korta Paweł(1)
 
TISCHNER II
 
17.35 1:0
(1:0)
12 ELEKTRICAL
Nawalaniec Łukasz(2), Mrożek Dariusz(1), Smoter Mateusz(1)
 
KAMEX TRZETRZEWINA
Nieć Piotr(1), Chochorowski Michał(1)
 
18.10 4:2
(1:2)
  MAXI KEBAB PAUZA    

Kolejka 12 w dniu 14.02.2018 (środa)

13 TISCHNER II
 
FABRYKA MOCY
 
18.50 0:5 v.o.
14 KAMEX TRZETRZEWINA
Tokarz Sylwester(4), Zawiślan Arkadiusz(2), Chochorowski Kamil(1), Chochorowski Michał(1)
EMITER
Gancarczyk Paweł(1), Guzik Jacek(1), Trojański Marcin(1), Korta Paweł(1), Korta Adrian(1)
19.25 8:5
(4:0)
1
15 MAXI KEBAB
Golonka Krzysztof(2), Musiał Kamil(2), Hałapa Karol(1), Guzik Mateusz(1)
ELEKTRICAL
Kania Przemysław(1), Mrożek Dawid(1), Nawalaniec Łukasz(1)
20.00 6:3
(1:1)
2
  SOKÓŁ SŁOPNICE PAUZA    

Kolejka 13 w dniu 21.02.2018 (środa)

16 EMITER
Gancarczyk Paweł(2), Trojański Marcin(1), Gaura Krzysztof(1)
MAXI KEBAB
Musiał Kamil(1), Dudek Dominik(1), Łącki Leszek(1), Gąsiorek Kacper(1)
17.00 4:4
(3:2)
17 SOKÓŁ SŁOPNICE
Nowak Fabian(4), Nowak Patryk(3), Banach Łukasz(1), Mirek Wojciech(1), Jasica Dominik(1), Grucel Marcin(1)
TISCHNER II
Ubik Paweł(1)
17.35 11:1
(5:0)
18 FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(4), Wikar Mateusz(2), Postrożny Marcin(1)
KAMEX TRZETRZEWINA
Tokarz Sylwester(4), Zawiślan Arkadiusz(1), Twardowski Patryk(1), Chochorowski Kamil(1)
18.10 7:7
(2:5)
  ELEKTRICAL PAUZA    

Kolejka 14 w dniu 28.02.2018 (środa)

19 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(1)
EMITER 18.50 1:0
(0:0)
20 MAXI KEBAB FABRYKA MOCY
Krywoborodenko Marcin(2), Boczoń Sławomir(1), Postrożny Marcin(1), Miśkowiec Marcin(1)
19.25 0:5
(0:1)
21 KAMEX TRZETRZEWINA
Twardowski Patryk(3), Tokarz Sylwester(2), Chochorowski Kamil(2), Chochorowski Michał(1), Zawiślan Arkadiusz(1),
SOKÓŁ SŁOPNICE
Pach Dominik(2), Mirek Wojciech(2), Nowak Fabian(1), Grucel Krzysztof(1)
20.00 9:6
(3:2)
  TISCHNER II PAUZA    

 

 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds