HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI KOMENTARZE FOTO ARCHIWUM








 


I   LIGA  -  KLASYFIKACJA STRZELCÓW

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA

POZ

NAZWISKO I IMIĘ

NR

DRUŻYNA

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

RAZEM

 
1

KRYWOBORODENKO MARCIN

10

FABRYKA MOCY

5

3 3 4 2 1 2 2 4 2

28

2

TOKARZ SYLWESTER

8

KAMEX

2

3 1 3 2 4 4 2

21

3

NOWAK FABIAN

9

SOKÓŁ SŁOPNICE

1

1 3 1 1 1 3 1 4 1

17

 

NOWAK PATRYK

10

SOKÓŁ SŁOPNICE

2

  3 1 1 2 2 3

14

 

CHOCHOROWSKI MICHAŁ

11

KAMEX

3

3 1 1 2 1 1 1

13

 

ZAWIŚLAN ARKADIUSZ

69

KAMEX

1

1 1 2 4 2 1 1

13

  POSTROŻNY MARCIN 5 FABRYKA MOCY           1 3   4   2   1 1 12
  TWARDOWSKI PATRYK 8 KAMEX     2     2 2           1 3 10
 

KUC TOMASZ

11

FABRYKA MOCY

1

4 1 1 2

9

  KORTA PAWEŁ 15 EMITER     2 1   1     2 1 1 1     9
  GRUCEL KRZYSZTOF 15 SOKÓŁ SŁOPNICE       1     1     2 2     1 7
  PACH DOMINIK 7 SOKÓŁ SŁOPNICE   2 1           1   1     2 7
 

ORZEŁ SZYMON

10

ELEKTRICAL

1

1 3 1 1

7

 

NIEĆ PIOTR

10

KAMEX

1

3 1 1

6

  GANCARCZYK PAWEŁ 17 EMITER   1   1         1     1 2   6
 

SMOTER MATEUSZ

8

ELEKTRICAL

1

1 1 1 1 1

6

  MIŚKOWIEC MARCIN 21 FABRYKA MOCY       1   1 1 1 1         1 6
  UBIK PAWEŁ 14 TISCHNER II   2     1     1   1     1   6
  MUSIAŁ KAMIL 11 MAXI KEBAB             1     2   2 1   6
  GOLONKA KRZYSZTOF 69 MAXI KEBAB           2   2       2     6
  MROŻEK DAWID 11 ELEKTRICAL     1   1     1 1     1     5
 

CHOCHOROWSKI KAMIL

3

KAMEX

    1 1 1 2

5

  WIKAR MATEUSZ 7 FABRYKA MOCY   1       1 1           2   5
 

JASICA DOMINIK

17

SOKÓŁ SŁOPNICE

  2 1 1 1

5

  KORTA ADRIAN 13 EMITER           3 1     1   1     5
  NAWALANIEC ŁUKASZ 5 ELEKTRICAL         2           2 1     5
  TROJAŃSKI MARCIN 4 EMITER   2       1           1 1   5
  MROŻEK ANDRZEJ 4 ELEKTRICAL   1 3                       4
  BOCZOŃ SŁAWOMIR 3 FABRYKA MOCY       1   1 1             1 4
 

MIREK WOJCIECH

2

SOKÓŁ SŁOPNICE

  1 1 2

4

  WOJTASIŃSKI MATEUSZ 9 FABRYKA MOCY   2         1   1           4
  JUREK KACPER 6 SOKÓŁ SŁOPNICE           3 1               4
 

JANER WOJCIECH

99

KAMEX

2

1 1

4

  WIELEK PAWEŁ 11 SOKÓŁ SŁOPNICE       1           2         3
  NAWIEŚNIAK DAWID 2 TISCHNER II   1   1 1                   3
  MŁYŃSKI MATEUSZ 10 EMITER     1 1 1                   3
  DUDEK DOMINIK 20 MAXI KEBAB   1             1       1   3
 

BANACH ŁUKASZ

4

SOKÓŁ SŁOPNICE

    2 1

3

  GĄSIOREK KACPER 29 MAXI KEBAB                 1 1     1   3
 

SZCZEPAŃSKI SEBASTIAN

17

KAMEX

  2

2

 

SYKTUS FILIP

12

TISCHNER II

1

1

2

 

CABAŁA DAWID

4

TISCHNER II

    1 1

2

  KORDECZKA KRZYSZTOF 1 FABRYKA MOCY   1             1           2
  WOŹNIAK SZCZEPAN 15 ELEKTRICAL                   2         2
  MROŻEK PIOTR 9 ELEKTRICAL                 1         1 2
 

GRUCEL MARCIN

1

SOKÓŁ SŁOPNICE

1

1

2

  KANIA PRZEMYSŁAW 3 ELEKTRICAL                 1     1     2
  PAŁKA ŁUKASZ 12 ELEKTRICAL   1             1           2
  HAŁAPA KAROL 16 MAXI KEBAB           1           1     2
  GUZIK JACEK 3 EMITER                   1   1     2
  GAURA KRZYSZTOF 5 EMITER                         1   1
  ŁĄCKI LESZEK 8 MAXI KEBAB                         1   1
 

BUBULA DAMIAN

10

TISCHNER II

  1

1

  JANTAS SYLWESTER 14 MAXI KEBAB               1             1
  PIÓRKOWSKI JAROSŁAW 28 MAXI KEBAB             1               1
  GUZIK MATEUSZ 85 MAXI KEBAB                       1     1
  AUGUSTYN MICHAŁ 2 ELEKTRICAL     1                       1
  MROŻEK DARIUSZ   ELEKTRICAL                     1       1
 
 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds