HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI KOMENTARZE FOTO ARCHIWUM








 


1 LIGA  - składy drużyn / sezon 2017/2018

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA
ELEKTRICAL [9]Mrożek Piotr (1975), [4]Mrożek Andrzej (2001), [11]Mrożek Dawid (1999), [3]Kania Przemysław (1998), [2]Augustyn Michał (1999), [8]Smoter Mateusz (2000), [5]Nawalaniec Łukasz (1999), Woźniak Szczepan (1994), [1]Pietrzak Rafał (1998), [12]Pałka Łukasz (1978), [10]Orzeł Szymon (2001), [13]Bieda Hubert (1994)
MAXI KEBAB [1] Wydra Marcin(1997), [8] Łącki Leszek (1984), [16] Hałapa Karol (1987), [6] Golonka Karol (1990), [20] Dudek Dominik (1999), [11] Musiał Kamil (1991), [19] Jańczy Marcin (1989), [28] Piórkowski Jarosław (1989), [69] Golonka Krzysztof (1989), [29] Gąsiorek Kacper (1999), [14] Wojtas Dominik (1998), [85] Guzik Mateusz (1995); kierownik drużyny: Mirosław Twaróg, [14]Jantas Sylwester (1977)
TISCHNER II [1]Kęska Marek-br (1999), [13]Czech Krystian (1998), [3]Kozyra Paweł (1998), [15]Dulański Damian (1998), [10]Bubula Damian (1999), [4]Cabała Dawid (1999), [5]Cabała Tomasz (2001), [2]Nawieśniak Dawid (2001), [12]Syktus Filip (2000), [6]Wojcieszczak Kamil (2000), [16]Śmierciak Maciej-br (2000), [14]Ubik Paweł (2001)
SOKÓŁ SŁOPNICE [9]Nowak Fabian (1999), [10]Nowak Patryk (1999), [15]Grucel Krzysztof (1999), [1]Grucel Marcin (2001), [7]Pach Dominik (2000), [17]Jasica Dominik (2001), [11]Wielek Paweł (1999), [8}Wacławik Jakub (1999), [6}Jurek Kacper (1999), [4]Banach Łukasz (1998), [5]Strug Jacek (1999),[bn]Piszczek Paweł (2000), [2]Mirek Wojciech (2002)
FABRYKA MOCY [3]Sławomir Boczoń, [9]Wojtasiński Mateusz, Olejarz Tomasz, [1]Kordeczka Krzysztof,
[21]
Miśkowiec Marcin, [11]Kuc Tomasz, [10]Krywoborodenko Marcin, [5]Kożuch Artur, [18]Lachor Wiktor, Postrożny Marcin, [7]Wikar Mateusz, [?]Postrożny Marcin, [18]Lachor Wiktor, [?] Kożuch Artur
KAMEX TRZETRZWINA [1]Tokarz Andrzej (1992), [23]Chochorowski Kamil (1992), [8]Tokarz Sylwester (1994), [10]Nieć Piotr (1987), [11]Chochorowski Michał (1994), [99]Janer Wojciech (1991), [69]Zawiślan Arkadiusz (1994), [6]Twardowski Patryk (1994), [17]Szczepański Sebastian (1993)
EMITER Młyński Mateusz (1992), Korta Adrian (2000), Korta Paweł (1997), [1]Rosiek Andrzej (1983), [4]Marcin Trojański (1998), Trojański Tomasz (1996), Bieda Bartłomiej (1986), Gaura Krzysztof (1976), [9]Sejmej Mariusz (1979), Guzik Jacek (1991), [17]Gancarczyk Paweł (1979), [16]Bieda Roman (1977)
     
 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds