HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI RODO FOTO ARCHIWUM








 


LIGA OLDBOY - TERMINARZE I WYNIKI

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA

   
II RUNDA

Kolejka 12 w dniu 15.02.2019 /piątek/

1 GOL/PROINSTAL/GWARANT
Wójtowicz Wojciech(2)
STAMECO
Abram Andrzej(2), Krzak Jacek(1)
16.45  2:3
(1:2)
brązowa
2 GALAKTIKOS
Matras Artur(2), Mąka Robert(1)
DOMEX
Matras Adam(1), Hybel Paweł(1)
17.20  3:2
(1:1)
srebrna
3 JACKÓWKA DREAM TEAM OLIMP 17.55 0:5 v.o. srebrna
4 EMITER FB WOJTAS
Smoleń Michał(2), Kaleta Piotr(1), Szynalik Grzegorz(1)
18.30 0:4
(0:0)
zlota
5 TRANSBLACH
Duchnik Łukasz(4), Smoter Tomasz(2), Gawlik Adam(2), Kwaśniewski Krzysztof(2), Gaik Jan(2),
ELEKTRICAL
Piaskowy Sławomir(2), Pałka Łukasz(1)
19.05  12:3
(6:2)
złota
-          

Kolejka 13 w dniu 22.02.2019 /piątek/

1 STAMECO
Zawada Kazimierz(4)
PERFECT  BLACH
Pławecki Jan(1), Bartosz Jacek(1), Garbacz Hubert(1)
16.45  4:3
(1:1)
brązowa
2 JACKÓWKA
Szewczyk Daniel(1), Mąka Stanisław(1)
DOMEX
Stokłosa Dawid(4),Hybel Paweł(3), Matras Adam(1)
17.20  2:8
(0:3)
srebrna
3 GALAKTIKOS DREAM TEAM OLIMP 17.55 0:5 v.o. srebrna
4 EMITER ELEKTRICAL 18.30 0:0 zlota
5 TRANSBLACH
Smoter Tomasz(2)
FB WOJTAS
Gajewski Walenty(1)
19.05  2:1
(1:0)
złota
-          

Kolejka 14 w dniu 01.03.2019 /piątek/

1 GOL/PROINSTAL/GWARANT PERFECT BLACH 16.30   brązowa
2 DREAM TEAM OLIMP DOMEX 17.05   srebrna
3 FB WOJTAS ELEKTRICAL 17.40   srebrna
4 GALAKTIKOS JACKÓWKA 18.15   zlota
5 TRANBSLACH EMITER 18.50   złota
-  Zakończenie Ligi Oldboy 1 marca 2019r. o godz. 19.45 w Karczmie Matras

RUNDA I -

Kolejka 1 w dniu 16.11.2018. /piątek/

1 FB WOJTAS GALAKTIKOS 16.45 0:0
2 ELEKTRICAL
1 bramka samobójcza
DOMEX
Kulig Czesław(1), Hybel Paweł(1)
17.20  1:2
(1:1)
3 JACKÓWKA PERFECT BLACH 17.55 0:0
4 EMITER
Pałka Tomasz(1), Bieda Jacek(1), Musiał Marek(1), Bogaczyk Krzysztof(1), Dulęba Marcin(1), Gancarczyk Paweł(1)
GOL/PROINSTAL/GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1)
18.30 6:1
(2:0)
5 TRANSBLACH
Duchnik Łukasz(2), Smoter Tomasz(1), Kwaśniewski Krzysztof(1)
DREAM TEAM OLIMP
Adamczyk Krzysztof(1), Słowik Rafał(1)
19.05  4:2
(0:1)
-  STAMECO  PAUZA    

Kolejka 2 w dniu 23.11.2018 /piątek/

1 DOMEX
Mielczarek Mariusz(1), Matras Adam(1)
GOL/PROINSTAL/GWARANT
Jantas Sylwester(3), Zaręba Kamil(1)
16.45 2:4
(0:1)
2 DREAM TEAM OLIMP
Słowik Rafał
EMITER
Dulęba Marcin(2)
17.20  1:2
(1:1)
3 GALAKTIKOS
Matras Artur(1)
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(3)
17.55 1:3
(1:0)
4 STAMECO
Król Bogdan(1)
ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(1), Piaskowy Sławomir(1), Pałka Paweł(1), Toporkiewicz Jakub(1)
18.30 1:4
(0:0)
5 FB WOJTAS
Szynalik Grzegorz(2), Czech Krzysztof(1), Paś Bartłomiej(1), Potaczek Ireneusz(1)
TRANSBLACH
Kwaśniewski Krzysztof(1)
19.05  5:1
(3:0)
-  PERFECT BLACH  PAUZA    

Kolejka 3 w dniu 30.11.2018 /piątek/

1 GALAKTIKOS
Mąka Robert(2), Sułkowski Janusz(1), Wojcieszczak Jacek(1)
DOMEX
Matras Adam(2), Kulig Czesław(1), Kita Marcin(1)
17.00 4:4
(1:3) 
2 STAMECO
Król Bogdan(1), Krzak jacek(1), Babroń Mariusz(1)
PERFECT BLACH 17.35  3:0
(2:0)
3 FB WOJTAS
Gajewski Walenty(3), Czech Krzysztof(1)
GOL/PROINSTAL/GWARANT
Jantas Sylwester(1)
18.10 4:1
(3:0)
4 TRANSBLACH
Mrózek Franciszek(1)
EMITER
Gancarczyk Paweł(1), Dulęba Marcin(1)
18.45 1:2
(1:0)
  ELEKTRICAL
Żak Dariusz(1), Pałka Paweł(1)
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(1), Mąka Stanisław(1), 1 bramka samobójcza
19.30 2:3
(0:1)
-  DREAM TEAM OLIMP  PAUZA    

Kolejka 4 w dniu 07.12.2018 /piątek/

1 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(1), Toporkiewicz Jakub(1), Pałka Łukasz(1)
FB WOJTAS 16.45  3:0
(3:0)
2 JACKÓWKA
Wiewiórski Paweł(2), Sławęta Marek)2), Tokarz Paweł(1)
STAMECO
Krzak Jacek(1), Król Bogdan (1)
17.20  5:2
(3:0)
3 EMITER
Gancarczyk Paweł(1), Pałka Tomasz(1), Bieda Jacek(1), 1 bramka samobójcza
GALAKTIKOS
Mąka Robert(1)
17.55 4:1
(2:0)
4 GOL/PROINSTAL/GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1), Sejmej Mariusz(1), Wójtowicz Wojciech(1)
DREAM TEAM OLIMP
Mamala Sebastian(1), Słowik Rafał(1), Czepielik Piotr(1), 1 bramka samobójcza
18.30 3:4
(0:2)
5 PERFECT BLACH
Dudek Jan(1)
DOMEX
Kulig Czesław(4), Kita Marcin(2), Hybel Paweł(1)
19.05 1:7
(0:3)
-  TRANSBLACH  PAUZA    

Kolejka 5 w dniu 14.12.2018 /piątek/

1 JACKÓWKA
Tokarz Paweł(2)
TRANSBLACH
Gawlik Adam(2), Dziadoń Wojciech(2), Gaik Jan(1), Smoter Tomasz(1)
16.45  2:6
(1:3)
2 EMITER
Dulęba Marcin(1)
FB WOJTAS
Szynalik Grzegorz(2), Kaleta Piotr(1), Potaczek Ireneusz(1), Pazdur Mariusz(1)
17.20  1:5
(0:2)
3 GOL/PROINSTAL/GWARANT
Wójtowicz Wojciech(2), Dziadoń Grzegorz(1), Janczy Marcin(1)
 
STAMECO
Abram Andrzej
17.55 4:1
(1:0)
4 PERFECT BLACH GALAKTIKOS
Matras Artur(2), Sułkowski Janusz(1), Wojtas Jan(1), Sałaja Rafał(1), Mąka Robert (1)
18.30 0:6
(0:1)
5 DOMEX
Matras Adam(1), Hybel Paweł(1)
DREAM TEAM OLIMP
Faron Krzysztof(2), Słowik Rafał(2), 1bramka samobójcza
19.05  2:5
(0:2)
-  ELEKTRICAL  PAUZA    

Kolejka 6 w dniu 21.12.2018 /piątek/

1 DREAM TEAM OLIMP
Słowik Rafał(2), Wąchała Marek(2), Faron Krzysztof(1)
PERFECT BLACH
Bartosz Jacek(1), Dudek Jan(1)
16.45 5:2
(3:2) 
2 GALAKTIKOS
Matras Artur(1), Sułkowski Janusz(1)
GOL/PROINSTAL/GWARANT 17.20 2:0
(0:0) 
3 STAMECO
Zawada Kazimierz(1)
EMITER
Dulęba Marcin(1), Musiał Marek(1), Bieda Jacek(1), Bieda Roman(1), Rosiek Andrzej(1)
17.55 1:5
(0:1)
4 FB WOJTAS
Pazdan Łukasz(1), Pałka Mariusz(1)
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(2), Wiewiórski Paweł(1), Kołodziej Stanisław(1)
18.30 2:4
(0:1)
5 TRANSBLACH
Gawlik Adam(2), Smoter Tomasz(1), Kwaśniewski Krzysztof(1), Mrózek Franciszek(1), Duchnik Łukasz(1)
ELEKTRICAL
Pałka Łukasz(1)
19.05  6:1
(1:0)
-  DOMEX  PAUZA    

Kolejka 7 w dniu 28.12.2018 /piątek/

1 EMITER
Musiał Marek(2), Gancarczyk Paweł(1)
ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(4), Piaskowy Sławomir(1), Żak Dariusz(1), Wilczek Piotr(1), Pałka Paweł(1)
16.45  3:8
(0:1)
2 GOL/PROINSTAL/GWARANT
Jantas Sylwester(1)
TRANSBLACH
Gaik Jan(6), Smoter Tomasz(4), Dziadoń Wojciech(1), Gawlik Adam(1), Kwaśniewski Krzysztof(1)
17.20  1:13
(0:6)
3 PERFECT BLACH
Dudek Jan(1)
FB WOJTAS
Kaleta Piotr(2), Potaczek Ireneusz(1), Czech Krzysztof(1)
17.55 1:4
(1:1)
4 DOMEX
Jędrzejek Adam(1), Ogiela Sebastian(1), Kulig Czesław(1)
STAMECO 18.30 3:0
(2:0)
5 DREAM TEAM OLIMP GALAKTIKOS
Sułkowski Janusz(2), Mąka Robert(1), Matras Artur(1)
19.05 0:4
(0:1)
-  JACKÓWKA  PAUZA    

Kolejka 8 w dniu 11.01.2019. /piątek/

1 FB WOJTAS
Szynalik Grzegorz(2), Pazdan Łukasz(1), Potaczek Ireneusz(1), Pazdur Mariusz(1), Kaleta Piotr(1), Czech Krzysztof(1)
DOMEX 16.45  7:0
(2:0)
2 TRANSBLACH
Gaik Janusz(2), Duchnik Łukasz(1), Dziadoń Wojciech(1), Mrózek Franciszek (1)
 
PERFECT BLACH
Kołodziej Adam(1), Płąwecki Jan(1), Bartosz Jacek(1)
17.20  5:3
(2:1)
3 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(1), Chaja Michał(1), Pałka Łukasz(1)
GOL/PROINSTAL/GWARANT
Jantas Sylwester(2)
17.55 3:2
(1:1)
4 JACKÓWKA
Kurek Paweł(1), Tokarz Paweł(1)
EMITER 18.30 2:0
(0:0)
5 STAMECO
Bogdan Król(1), Grzegorz Pałka(1)
DREAM TEAM OLIMP
Pierzchała Janusz(1)
19.05  2:1
(0:0)
-  GALAKTIKOS  PAUZA    

Kolejka 9 w dniu 18.01.2019 /piątek/

1 GOL/PROINSTAL/GWARANT
Dziadoń Grzegorz(2), Bugajski Janusz(1)
JACKÓWKA
Kołodziej Stanisław(1)
16.45  3:1
(1:1)
2 DOMEX
Hybel Paweł(2), Matras Adam(1), Mielczarek Mariusz(1)
TRANSBLACH
Gaik Janusz(3), Duchnik Łukasz(2), Gawlik Adam(2), Smoter Tomasz(1), Dziadoń Wojciech(1)
17.20  4:9
(2:4)
3 GALAKTIKOS
Sałaja Rafał(1)
STAMECO 17.55 1:0
(1:0)
4 PERFECT BLACH
Garbacz Hubert(2), Pławecki Jan(1)
ELEKTRICAL
Żak Dariusz(1), Król Mariusz(1), Wilczek Piotr(1), Pałka Łukasz(1), Piaskowy Sławomir(1)
18.30 3:5
(1:3)
5 DREAM TEAM OLIMP
Mamala Sebastian(1)
FB WOJTAS
Czech Krzysztof(1)
19.05  1:1
(0:0)
-  EMITER  PAUZA    

Kolejka 10 w dniu 01.02.2019 /piątek/

1 TRANSBLACH
Mrózek Franciszek(4), Gawlik Adam(2), Duchnik Łukasz(2), Dziadoń Wojciech(2), Gaik Jan(1)
STAMECO
Król Bogdan(2)
16.45  11:2
(6:1)
2 ELEKTRICAL
Piaskowy Słąwomir(1), Pałka Paweł(1), Pałka Łukasz(1)
GALAKTIKOS
Sułkowki Janusz(2), Mąka Robert(1), Wojcieszczak Jacek(1), Matras Artur(1)
17.20 3:5
(1:3)
3 JACKÓWKA
Tokarz Paweł(1)
DREAM TEAM OLIMP
Wąchała Marek(3), Mamala Sebastian(1)
17.55 1:4
(1:3)
4 EMITER
Dulęba Marcin(1), Marcinowski Waldemar(1), Pałka Tomasz(1), Bogaczyk Krzysztof(1)
DOMEX
Setlak Grzegorz(1)
18.30 4:1
(2:1)
5 GOL/PROINSTAL/GWARANT
Janczy Marcin(1)
PERFECT BLACH
Garbacz Hubert(1)
19.05  1:1
(1:0)
-  FB WOJTAS  PAUZA    

Kolejka 11 w dniu 08.02.2019 /piątek/

1 PERFECT BLACH
Dudek Jan(2)
EMITER
Bieda Roman(2), Pytel Marcin(1), Dulęba Marcin(1), Gancarczyk Paweł(1), Bieda Jacek(1)
16.45 2:6
(2:1)
2 DOMEX
Mielczarek Mariusz(1), Stokłosa Dawid(1), Setlak Grzegorz(1)
JACKÓWKA
Tokarz Paweł(1), Kurek Paweł(1)
17.20 3:2
(2:1)
3 GALAKTIKOS
Matras Artur(1), Sułkowski Janusz(1)
TRANSBLACH
Smoter Tomasz(1), Kwaśniewski Krzysztof(1), Mrozek Franciszek(1)
17.55 2:3
(1:3)
4 DREAM TEAM OLIMP ELEKTRICAL 18.30 0:5 v.o.
5 STAMECO FB WOJTAS
Czech Krzysztof(4), Kaleta Piotr(3), Gajewski Walenty(1)
19.05  0:8
(0:3)
-  GOL/PROINSTAL/GWARANT  PAUZA    
 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds