1

HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI RODO FOTO ARCHIWUM








 


LIGA OLDBOY  -  KLASYFIKACJA STRZELCÓW  - po  14 kolejce

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  
1 GAIK JAN 2 TRANSBLACH         1   6 2 3 1   2   1 16
2 SMOTER TOMASZ 4 TRANSBLACH 1       1 1 4   1   1 2 2   13
  DUCHNIK ŁUKASZ 10 TRANSBLACH 2         1   1 2 2   4   1 13
4 TOKARZ PAWEŁ 13 JACKÓWKA   3 1 1 2 2   1   1 1       12
5 GAWLIK ADAM 8 TRANSBLACH         2 2 1   2 2   2     11
  MATRAS ARTUR 14 GALAKTIKOS   1     2 1 1     1 1 2   2 11
7 CZECH KRZYSZTOF 9 FB WOJTAS   1 1       1 1 1   4     1 10
8 HYBEL PAWEŁ 10 DOMEX 1     1 1       2     1 3   9
  SUŁKOWSKI JANUSZ 15 GALAKTIKOS     1   1 1 2     2 1     1 9
  DULĘBA MARCIN 12 EMITER 1 2 1   1 1       1 1       8
  MROŻEK PIOTR 10 ELEKTRICAL   1   1     4 1           1 8
  MRÓZEK FRANCISZEK 5 TRANSBLACH     1     1   1   4 1       8
  KALETA PIOTR 7 FB WOJTAS         1   2 1     3 1     8
  DZIADOŃ WOJCIECH 9 TRANSBLACH         2   1 1 1 2         7
  KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF 7 TRANSBLACH 1 1       1 1       1 2     7
  GAJEWSKI WALENTY 3 FB WOJTAS     3               1   1 2 7
  MATRAS ADAM 4 DOMEX   1 2   1       1     1 1   7
  SŁOWIK RAFAŁ 5 DREAM TEAM OLIMP 1 1   1 2 2                 7
  KULIG CZESŁAW 2 DOMEX 1   1 4     1               7
  MĄKA ROBERT 20 GALAKTIKOS     2 1 1   1     1   1     7
  JANTAS SYLWESTER 9 GOL/PROINSTAL/GWARANT   3 1       1 2             7
  SZYNALIK GRZEGORZ 14 FB WOJTAS   2     2     2       1     7
  PIASKOWY SŁAWOMIR 11 ELEKTRICAL   1         1   1 1   2     6
  DUDEK JAN 82 PERFECT BLACH       1   1 1       2     1 6
  PAŁKA ŁUKASZ 8 ELEKTRICAL       1   1   1 1 1   1     6
  KRÓL BOGDAN 10 STAMECO   1 1 1       1   2         6
  DZIADOŃ GRZEGORZ 4 GOL/PROINSTAL/GWARANT 1     1 1       2           5
  WÓJTOWICZ WOJCIECH 7 GOL/PROINSTAL/GWARANT       1 2             2     5
  ZAWADA KAZIMIERZ 3 STAMECO           1             4   5
  GANCARCZYK PAWEŁ 6 EMITER 1   1 1     1       1       5
  STOKŁOSA DAWID 13 DOMEX                     1   4   5
  WĄCHAŁA  MAREK 10 DREAM TEAM OLIMP           2       3         5
  MUSIAŁ MAREK 10 EMITER 1         1 2               4
  PAŁKA TOMASZ 13 EMITER 1     1           1       1 4
  GARBACZ HUBERT   PERFECT BLACH                 2 1     1   4
  PAŁKA PAWEŁ 13 ELEKTRICAL   1         1     1       1 4
  BIEDA JACEK 11 EMITER 1     1   1         1       4
  MĄKA STANISŁAW 2 JACKÓWKA     1                   1 2 4
  POTACZEK IRENEUSZ 6 FB WOJTAS   1     1   1 1             4
  WILCZEK PIOTR 13 ELEKTRICAL     1       1   1         1 4
  ŻAK DARIUSZ 15 ELEKTRICAL     1       1   1           3
  KRZAK JACEK 7 STAMECO     1 1               1     3
  MIELCZAREK MARIUSZ 13 DOMEX   1             1   1       3
  BIEDA ROMAN 5 EMITER           1         2       3
  BARTOSZ JACEK 74 PERFECT BLACH           1   1         1   3
  MAMALA SEBASTIAN 11 DREAM TEAM OLIMP       1         1 1         3
  ABRAM ANDRZEJ 4 STAMECO         1             2     3
  FARON KRZYSZTOF 14 DREAM TEAM OLIMP         2 1                 3
  WOJCIESZCZAK JACEK 18 GALAKTIKOS     1             1       1 3
  KITA MARCIN 8 DOMEX     1 2                     3
  PŁAWECKI JAN   PERFECT BLACH               1 1       1   3
  WIEWIÓRSKI PAWEŁ 25 JACKÓWKA       2   1                 3
  SŁAWĘTA MAREK   JACKÓWKA       2                     2
  PAZDAN ŁUKASZ 16 FB WOJTAS           1   1             2
  SZEWCZYK DANIEL 8 JACKÓWKA                         1 1 2
  TOPORKIEWICZ JAKUB   ELEKTRICAL   1   1                     2
  PAZDUR MARIUSZ 13 FB WOJTAS         1     1             2
  JANCZY MARCIN 8 GOL/PROINSTAL/GWARANT         1         1         2
  BOGACZYK KRZYSZTOF 4 EMITER 1                 1         2
  SMOLEŃ MICHAŁ 12 FB WOJTAS                       2     2
  KUREK PAWEŁ 3 JACKÓWKA               1     1       2
  MARCINOWSKI WALDEM. 7 EMITER                   1       1 2
  KOŁODZIEJ STANISŁAW 24 JACKÓWKA           1     1           2
  SAŁAJA RAFAŁ 12 GALAKTIKOS         1       1           2
  SETLAK GRZEGORZ 5 DOMEX                   1 1       2
  ADAMCZYK KRZYSZTOF 18 DREAM TEAM OLIMP 1                           1
  ZARĘBA KAMIL 5 GOL/PROINSTAL/GWARANT   1                         1
  PAŚ BARTŁOMIEJ 8 FB WOJTAS   1                         1
  BABROŃ MARIUSZ 5 STAMECO     1                       1
  SEJMEJ MARIUSZ 15 GOL/PROINSTAL/GWARANT       1                     1
  WŁODARCZYK JACEK   GOL/PROINSTAL/GWARANT                           1 1
  CZEPIELIK PIOTR 9 DREAM TEAM OLIMP       1                     1
  PIERZCHAŁA JANUSZ 7 DREAM TEAM OLIMP               1             1
  WOJTAS JAN 17 GALAKTIKOS         1                   1
  KASPERSKI RAFAŁ   GALAKTIKOS                           1 1
  CZAMARA STANISŁAW   GALAKTIKOS                           1 1
  PAŁKA MARIUSZ 1 FB WOJTAS           1                 1
  PAŁKA GRZEGORZ 82 STAMECO               1             1
  ROSIEK ANDRZEJ 1 EMITER           1                 1
  PYTEL MARCIN 2 EMITER                     1       1
  JEDRZEJEK ADAM 11 DOMEX           1                 1
  OGIELA SEBASTIAN 6 DOMEX           1                 1
  ADAM KOŁODZIEJ   PERFECT BLACH               1             1
  LUDWICZEK MICHAŁ   PERFECT BLACH                           1 1
  CHAJA MICHAŁ 14 ELEKTRICAL               1             1
  KRÓL MARIUSZ 3 ELEKTRICAL                 1           1
  BUGAJSKI JANUSZ 6 GOL/PROINSTAL/GWARANT                 1           1
 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds