EXTRALIGA - TERMINARZ I WYNIKI


 EXTRALIGA
tabela
terminarze i wyniki
strzelec
fair play
drużyny
 LIGA MASTERS
tabela
terminarze i wyniki
strzelec
fair play
drużyny

 HOME

 

 
KOLEJKA I - 29.11.2023r. (środa)
1 EKONOM
5min - Hubel Jakub(5)
12min - Nowak Bartłomiej(12)
29min - Śliwa Kamil(11)
ALKOBOYE
1min - Papież Dominik(2)
13min - Papież Dominik (2)
15min - Papież Dominik (2)
22min - Papież Dawid (3)
17.30 3:4
(2:3)
2 COPACABANA
4min - Palacz Michał (8)
12min - Król Grzegorz (3)
29min - Palacz Michał (8)
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
21min - Pach Dominik (7)
24min - Pach Dominik (7)
25min - Pach Dominik (7)
26min - Pach Dominik (7)
27min - Jasica Dominik (10)
18.05 3:5
(2:0)
3 BARTKOP
5min - Tabor Michał(16)
17min - Dziadoń Szczepan (9)
21min - Wacławik Jakub(6)
22min - Kurek Tomasz (7)
27min - Boczoń Sławomir(17)
STRADOMKA PIĘKNI I MŁODZI
16min - Górski Andrzej(22)
19min - Koza Piotr(7)
20min - Kunc Piotr(11)
 
18.40 5:3
(1:0)
4 URAN
8min - Dyrek Bartosz(11)
14min - Franczak Jakub(5)
20min - Dyrek Bartosz(11)
FB WOJTAS
24min - Mrożek Dawid(4)
27min - Sułkowski Dawid(2)
30min - Kordeczka Mirosław(8)
30min - Kordeczka Mirosław(8)
19.15 3:4
(2:0)
5 PIĘKNI I MŁODZI
18min - Frączek Rafał(24)
22min - Żabówka Rafał (19)
26min - Żabówka Rafał (19)
29min - Żabówka Rafał (19)
COPACABANA
3min - Kurczab Kamil(13)
5min - Buczek Karol(9)
7min - Król Grzegorz(3)
23min - Król Grzegorz (3)
30min - Król Grzegorz (3)
19.50 4:5
(0:3)
6 ALKOBOYE
5min - Papież Dominik (2)
8min - Papież Dawid (3)
11min - Wąsowicz Albert (9)
12min - papież Dominik (2)
30min - Stajnder Adrian (4)
BARTKOP
29min - Limanówka Bartłomiej (9)
30min - Gargas Józef(14)
20.25 5:2
(4:0)
         
KOLEJKA II - 06.12.2023r. (środa) -
1 EKONOM
2min - Hybel Jakub(5)
7min - Śliwa Kamil(11)
8min - Sobczak Marcin(8)
10min-Gacal Wojciech(4)
11min-Hybel Jakub(5)
17min-Hybel Jakub(5)
19min-Śliwa Kamil(11)
20min-Hybel jakub(5)
22min-Zelek Michał(7)
22min-Hybel Jakub(5)
30min-Gacal Wojciech(4)
URAN
21min - Szabla Łukasz
24min - Franczyk Jakub(5)
17.30 11:2
(5:0)
2 BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
3min-Pach Dominik(7)
7min-Michałczak Hubert(11)
8min-Wojcieszczak Marcin(14)
15min-Wojcieszczak Marcin(14)
15min-Florek Jakub(6)
22min-Matras Artur(2)
25min-Michałczak Hubert(11)
30min-Pach Dominik(7)
30min-Jasica Dominik(10)
PIĘKNI I MŁODZI 18.05 9:0
(5:0)
3 FB WOJTAS
6min - Mrożek Dawid(4)
6min - Mrożek Dawid(4)
15min-Kordeczka Mirosław(8)
16min-Kaleta  Arkadiusz(11)
25min-Mrożek Dawid(4)
30min-Kaleta Arkadiusz(11)
EKONOM
10min - Gacal Wojciech(4)
19min - Gacal Wojciech(4)
24min - Gacal Wojciech(4)
27min - Śliwa Kamil(11)
30min - Gacal Wojciech(4)
18.40 6:5(3:1)
4 COPACABANA
10min - Płąwecki Paweł(10)
20min - bramka samobójcza
ALKOBOYE
12min - Stajnder Adrian(4)
14min - Papież Dominik(2)
20min - Papież Dominik(2)
21min - Papież Dominik(2)
26min - Papież Dominik(2)
28min - Wąsowicz Albert(9)
19.15 6:2(1:2)
5 URAN
13min - Śmieszek Maciej(3)
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
11min - Michałczak Hubert(11)
12min - bramka samobójcza
19min - Jasica Dawid(10)
25min - Marcisz Michał(8)
26min - Grucel Paweł(19)
29min - Florek Jakub(6)
30min - Pach Dominik(7)
19.50 1:7
(1:2)
6 BARTKOP
7min - Dziadoń Szczepan(9)
11min-Wacławik Jakub(6)
17min-Dziadoń Szczepan(9)
FB WOJTAS
15min - Śmierciak Piotr(13)
16min - Mrożek Dawid(4)
20.25 3:2
(2:1)
         
KOLEJKA III - 13.12.2023r. (środa)
1 EKONOM
17min - Śliwa Kamil(11)
21min - Hybel Jakub(5)
26min - Gacal Wojciech(4)
BARTKOP
3min - Gargas Józef(14)
9min - Gargas Józef(14)
27min- Boczoń Sławomir(17)
17.30 3:3
(0:2)
2 URAN PIĘKNI I MŁODZI 18.05 0:5 v.o.
3 ALKOBOYE
14min - Papież Dominik(2)
20min - Papież Dominik(2)
26min - Wąsowicz Albert(9)
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
10min - Pach Dominik(7)
18min - Pach Dominik(7)
18.40

3:2
(1:1)

4 FB WOJTAS
19min - Szewczyk Jakub(10)
25min - Kordeczka Mirosław(8)
29min - Mrożek Dawid(4)
COPACABANA
21min - Palacz Michał(8)
19.15 3:1
(0:0)
         
KOLEJKA IV - 20.12.2023r. (środa)
1 COPACABANA
5min - Kurczab Kamil
EKONOM
8min - bramka samobójcza
11min - Śliwa Kamil
15min - Hybel Jakub
30min - Śliwa Kamil
30min - Sobczak Marcin
17.30 1:5
(1:3)
2 BARTKOP
2min - Limanówka Bartłomiej
20min - Limanówka Bartłomiej
21min - Tabor Michał
27min - Limanówka Bartłomiej
URAN
12min - Kumor Przemysław
15min - Ciapała Sebastian
18min - Franczak Jakub
26min - Kumor Przemysław
18.05 4:4
(1:2)
3 BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
16min - Pach Dominik
27min - Koszut Mariusz
FB WOJTAS
30min - Śmierciak Piotr
30min - Śmierciak Piotr
18.40 2:2
(0:0)
4 PIĘKNI I MŁODZI ALKOBOYE
4min - Curzydło Jakub
14min - Curzydło Jakub
16min - Papież Piotr
18min - Papież Piotr
21min - Papież Dawid
27min - Curzydło Jakub
29min - Papież Dominik
29min - Papież Dominik
30min - Augustyn Marcin
19.15 0:9
(0:2)
Uwaga! Tylko do końca grudnia można dopisać zawodników do tegorocznych rozgrywek. Nie będzie możliwości dopisania zawodników po 1 stycznia 2024r.
PUCHAR EXTRALIGI - 3 stycznia 2024r.
  Uwaga! W dniu 3 stycznia 2024r. we środę rozegrany zostanie Puchar Extraligi w formie turnieju.
Wszystkie uczestniczące w rozgrywkach drużyny proszone są o dotarcie na Puchar Ligi na godz. 17.30. W turnieju każdy zespół rozegra minimum 3 spotkania. Kwota wpisowego za udział w Pucharze Ligi uwzględniona została w opłacie wpisowego na sezon 2023/2024. Drużyny uczestniczące w Pucharze Ligi podzielone zostaną na dwie grupy wg schematu:
Grupa I  - 1,4,5,8 - awans do półfinału - 2 drużyny /   grupa II - 2,3,6,7  - awans do półfinału -
2 drużyny z każdej grupy.
wg sytuacji w tabeli Extraligi
na dzień 01.01.2024 (po IV kolejkach)
Więcej szczegółów w grudniu.
KOLEJKA V - 10.01.2024r. (środa)
1 EKONOM
06min - Nowak Bartłomiej
07min - Nowak Bartłomiej
23min - Wiktor Jakub
26min - Wiktor Jakub
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
16min - Marcisz Michał
17min - Pach Dominik
17.30 4:2
(2:0)
2 BARTKOP COPACABANA
20min - Pławecki Paweł
25min - Król Grzegorz
27min - Kurczab Kamil
18.05 0:3
(0:0)
3 URAN ALKOBOYE
05min - Augustyn Marcin
15min - Papież Dawid
16min - Augustyn Marcin
28min - Papież Dominik
30min - Papież Dominik
30min - Mrózek Konrad
18.40 0:6
(0:2)
4 FB WOJTAS
08min - Kurczab Dawid
19min - Kordeczka Mirosław
23min - bramka samobójcza
25min - Śmierciak Piotr
PIĘKNI I MŁODZI
02min - Żabówka Rafał
17min - Nawieśniak Dawid
20min - Nawieśniak Dawid
19.15 4:3
(1:1)
 
KOLEJKA VI - 17.01.2024r. (środa)
1 PIĘKNI I MŁODZI
24min - Żabówka Rafał
EKONOM
15min - Hybel Jakub
19min - Gacal Wojciech
23min - Hybel Jakub
17.30 1:3
(0:1)
2 COPACABANA
15min - Palacz Kamil
16min - Palacz Kamil
24min - Kurczab Kamil
27min - Palacz Kamil
29min - Krzyżak Maciej
URAN 18.05 5:0
(1:0)
3 BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
07min - Koszut Mariusz
17min - Pach Dominik
21min - Pach Dominik
25min - Koszut Mariusz
30min - Pach Dominik
30min - Pach Dominik
BARTKOP
13min - Dziadoń Szczepan
18.40 6:1
(1:1)
4 ALKOBOYE
08min - Papież Dawid
12min - Papież Dominik
18min - Papież Dominik
FB WOJTAS
04min - Kaleta Arkadiusz
14min - Kordeczka Mirosław
23min - Wojtas Sylwester
19.15 3:3
(2:2)
 
II RUNDA
Grupa Mistrzowska - drużyny z miejsc 1-4 po I rundzie
Grupa Niebieska - drużyny z miejsc 5-8 po I rundzie
GRUPA MISTRZOWSKA  - KOLEJKA I - 24 stycznia 2024r. (środa)
1 FB WOJTAS
04min - Ryś Mateusz
08min - Mrożek Dawid
16min - Buczek Karol
30min - Wojtas Sylwester
EKONOM
29min - Sobczak Marcin
17.30 4:1
(2:0)
2 ALKOBOYE
05min - Papież Dominik
07min - Augustyn Marcin
26min - Augustyn Marcin
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
09min - Florek Jakub
17min - Matras Artur
20min - Florek Jakub
18.05 3:3
(2:1)

GRUPA NIEBIESKA  - KOLEJKA I - 24 stycznia 2024r. (środa)

3 COPACABANA
11min - Król Grzegorz
14min - Buczek Karol
27min - Kurczab Kamil
30min - bramka samobójcza
URAN
06min - Tokarczyk Kamil
15min - Olchawa Bartłomiej
21min - Tokarczyk Mariusz
18.40 4:3
(2:2)
4 BARTKOP
04min - Limanówka Bartłomiej
08min - Tabor Michał
26min - Wacławik Jakub
27min - Wacławik Jakub
STRADOMKA PIĘKNI I MŁODZI
02min - bramka samobójcza
03min - Kunc Piotr
06min - Frączek Rafał
26min - Górski Andrzej
30min - Dziadoń Dariusz
19.15

4:5
(2:3)

GRUPA MISTRZOWSKA  - KOLEJKA II - 31 stycznia 2024r. (środa)
3 FB WOJTAS
02min - Kordeczka Mirosław
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
14min - Pach Dominik
21min - Pach Dominik
18.40 1:2
(1:1)
4 ALKOBOYE
06min - Papież Dominik
13min - Curzydło Jakub
15min - Augustyn Marcin
18min - Stajnder Adrian
21min - Augustyn Marcin
22min - Augustyn Marcin
EKONOM
20min - Zelek Michał
28min - Marcisz Kacper
19.15 6:2
(3:0)

GRUPA NIEBIESKA - KOLEJKA II - 31 stycznia 2024r. (środa)

1 BARTKOP
02min - Kurek Tomasz
08min - Boczoń Sławomir
14min - Kurek Tomasz
20min - Wacławik Jakub
22min - Kurek Tomasz
28min - Limanówka Bartłomiej
30min - Limanówka Bartłomiej
URAN
01min - Olchawa Bartłomiej
13min - Tokarczyk Mariusz
17.30 7:2
(3:2)
2 COPACABANA
04min - Palacz Michał
06min - Skrzatek Kacper
07min - Doktor Jacek
09min - Doktor Jacek
15min - Skrzatek Kacper
25min - Skrzatek Kacper
STRADOMKA PIĘKNI I MŁODZI
16min - Górski Andrzej
30min - bramka samobójcza
30min - Górski Andrzej
18.05

6:3
(5:0)

GRUPA MISTRZOWSKA - KOLEJKA III - 7 lutego 2024r. (środa)
3 EKONOM
5min - Śliwa Kamil
BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA
02min - Pach Dominik (rz.karny)
07min - Michał Marcisz
14min - Grucel Paweł
15min - Pach Dominik
17min - Pach Dominik
20min - Grucel Paweł
22min - Pach Dominik
27min - Pach Dominik
30min - Pach Dominik
18.40 1:9
(1:4)
4 ALKOBOYE
09min - Augustyn Michał
13min - Papież Dawid
25min - Augustyn Marcin
26min - Papież Dominik
30min - Papież Dominik
FB WOJTAS
02min - Kordeczka Mirosław
05min - Mrożek Dawid
26min - Śmierciak Piotr
19.15 5:3
(2:2)

GRUPA NIEBIESKA - KOLEJKA III - 7 lutego 2024r. (środa)

1 STRADOMKA PIĘKNI I MŁODZI
05min - Frączek Rafał
21min - Dziadoń Mariusz
23min - Piotr Kunc
URAN
07min - Olchawa Bartłomiej
27min - Śmieszek Maciej
17.30 3:2
(1:1)
2 COPACABANA BARTKOP 18.05 0:5
v.o.

      design by witollds