9

HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI RODO FOTO ARCHIWUM








 


EXTRALIGA  - TERMINARZE I WYNIKI

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA
 

RUNDA I -

Kolejka 1 w dniu 13.11.2019 /środa/

1 EKONOM
K
ulig Paweł(2), Miśkowiec Tomasz(1), Kowalczyk Paweł(1), Koszut Mariusz(1)
DOMEX
Krywoborodenko Marcin(1), Mąka Jacek(1)
 18.45 5:2
(3:0)
2 MAXI KEBAB
Ślazyk Maciej(2), Trela Bartłomiej(1), Plata Dawid(1)
ALKOBOYE
Papież Dominik(1)
 19.20 4:1
(2:0)
3 BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ
Jasica Dominik(1)
FB WOJTAS
Kurczab Kamil(2),Krupa Łukasz(2), Burkat Szymon(2), Kuziel Kamil(1)
 19.55 1:7
(1:4)
- COPACABANA  PAUZA    

Kolejka 2 w dniu 20.11.2019 /środa/

1 DOMEX
Krywoborodenko Marcin(1), Palacz Michał(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ
Pach Dominik(1)
 17.00 2:1
(1:0)
2 ALKOBOYE
Papież Dominik(1)
EKONOM
Majeran Szymon(2), Kowalczyk Grzegorz(2), Miśkowiec Tomasz(1), Kulig Paweł(1), Koszut Mariusz(1), Kowalczyk Paweł(1)
 17.35 1:8
(1:0)
3 COPACABANA
Rosiek Kamil(2)
MAXI KEBAB
Zieliński Kamil(1), Gajewski Walenty(1)
 18.10 2:2
(1:1)
- FB WOJTAS  PAUZA    

Kolejka 3 w dniu 27.11.2019/środa/

1 EKONOM
Majeran Szymon(2),
COPACABANA
Doktor Jacek(2), Piegza Artur(1)
 18.45 2:3
(0:1)
2 BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ
Ryś Mateusz(2), Jasica Dominik(1), Pach Dominik(1), Wojcieszczak Marcin(1)
ALKOBOYE
Papież Dawid(2), Papież Dominik(1)
 19.20 5:3
(2:1)
3 FB WOJTAS
Kuziel Kamil(1), Kurczab Kamil(1), Mrózek Adrian(1)
DOMEX
Mąka Jacek(1), Krywoborodenko Marcin(1) Woźniak Szczepan(1),Palacz Michał, Palacz Kamil(1)
 19.55 3:5
(1:3)
- MAXI KEBAB  PAUZA    

Kolejka 4 w dniu 04.12.2019 /środa/

1 ALKOBOYE
Papież Dawid(2), Papież Dominik(1)
FB WOJTAS
Krupa Łukasz(3), Kurczab Kamil(2), Burkat Szymon(2), Witek Szymon(1), Basta Dawid(1)
 17.00 3:9
(1:3)
2 COPACABANA
Skrzatek Kacper(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ
Pach Dominik(2), Jasica Dominik(1)
 17.35 1:3
(1:0)
3 MAXI KEBAB
Trela Bartłomiej(2), Kęska Maciej(1), Zieliński Kamil(1)
EKONOM
Koszut Mariusz(2)
 18.10 4:2
(0:1)
- DOMEX  PAUZA    

Kolejka 5 w dniu 11.12.2019 /środa/

1 BANK SPÓŁDZIELCZY
Pach Dominik(2), Wojcieszczak Marcin(1), Matras Artur(1), Kordeczka Mirosław(1)
MAXI KEBAB
Kęska Maciej(1), Ślazyk Maciej(1)
 18.45 5:2
(1:0)
2 FB WOJTAS
Burkat Szymon (2)
COPACABANA
Płąwecki Paweł(2), Rosiek Kamil(2), Jajeśnica Marek(1), Pazdan Artur(1)
 19.20 2:6
(1:3)
3 DOMEX
Krywoborodenko Marcin(4), Palacz Konrad(2), Palacz Michał(2),
ALKOBOYE
Curzydło Jakub(1), Papież Dominik(1)
 19.55 8:2
(3:2)
- EKONOM  PAUZA    

Kolejka 6 w dniu 18.12.2019 /środa/

1 COPACABANA
Pławecki Paweł(1), Rosiek Kamil(1)
DOMEX
Palacz Konrad(1), Palacz Michał(1), Palacz Kamil(1), Krywoborodenko Marcin(1)
 18.45 2:4
(0:2)
2 MAXI KEBAB
Ślazyk Maciej(2), Gajewski Walenty(1), Łątka Tomasz(1)
FB WOJTAS
Witek Szymon(3), Kurczab Kamil(1), Wojtas Sylwester(1), Śmierciak Piotr(1), Burkat Szymon(1)
 19.20 4:7
(2:3)
3 EKONOM
Koszut Mariusz(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ
Pach Dominik(1), Grucel Marcin(1)
 19.55 1:2
(0:0)
- ALKOBOYE  PAUZA    

Kolejka 7 w dniu 08.01.2020 /środa/

1 FB WOJTAS
Burkat Szymon(2), Krupa Łukasz(2), Witek Szymon(1)
EKONOM
Kowalczyk Grzegorz(4), Koszut Mariusz(2), Miśkowiec Tomasz(1), 1 bramka samobójcza.
 17.00 5:8
(3:2)
2 DOMEX
Marcin Krywoborodenko (6), Palacz Konrad(1)
MAXI KEBAB
Gajewski Walenty (3)
 17.35 7:3
(1:0)
3 ALKOBOYE
Papież Dawid(3), Papież Dominik(2), Curzydło Jakub(2)
COPACABANA
Skrzatek Kacper(3), Pazdan Artur(1)

18.10

7:4
(2:3)
- BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ  PAUZA    

RUNDA II
-

Kolejka 1 w dniu 15.01.2020 /środa/

GRUPA MISTRZOWSKA

1 DOMEX
Mąka Jacek(2), Palacz Michał(1)
FB WOJTAS
Basta Dawid(2), Wojtas Sylwester(2), Kurczab Kamil(1)
18.45 3:5
(1:3)
2 BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ
Ryś Mateusz(1), Grucel Paweł(1)
EKONOM 19.20 2:0
(0:0)

GRUPA SPADKOWA

1 COPACABANA
Rosiek Kamil(4), Pazdan Artur(1), Jajeśnica Marek(1)
ALKOBOYE
Curzydło Jakub(3), Podgórny Piotr(1)
 19.55 6:4
(2:1)

Kolejka 2 w dniu 22.01.2020 /środa/

GRUPA MISTRZOWSKA

1 BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ
Pach Dominik(2), Jasica Dominik(1), Ryś Mateusz(1), Kordeczka Mirosław(1)
FB WOJTAS
Kurczab Kamil(1), Mrózek Adrian(1), Witek Szymon(1)
17.00 5:3
(0:0)
2 DOMEX
Krywoborodenko Marcin(2), Palacz Konrad(1)
EKONOM
Pietrzak Szymon(1), Kulig Paweł(1)
17.35 3:2
(0:1)

GRUPA SPADKOWA

1 MAXI KEBAB
Łątka Tomasz(2), Haszczyc Adrian(1), Trela Bartłomiej(1)
ALKOBOYE
Papież Dominik(2)
 18.10 4:2
(3:0)

Kolejka 3 w dniu 12.02.2020 /środa/
 

GRUPA MISTRZOWSKA

1 EKONOM
Koszut Mariusz(2), Kowalczyk Grzegorz(1)
FB WOJTAS
Kurczab Kamil(4)
19.20 3:4
(1:2)
2 DOMEX
Pachuta Tomasz(1)
BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ
Kordeczka Mirosław(1), Matras Artur(1), Pach Dominik(1)
19.55 1:3
(0:0)

GRUPA SPADKOWA

1 COPACABANA
Tokarz Paweł(4), Rosiek Kamil(1), Pazdan Artur(1)
MAXI KEBAB
Trela Bartłomiej(3), Gajewski Walenty(1), Dudek Dominik(1)
 18.45 6:5
(2:2)

 

 

 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds