.
home terminarz wyniki tabela strzelcy drużyny foto
 
archiwum zapowiedzi relacje "5" kolejki komentarze kontakt regulamin

"5" kolejki - SEZON 2010/2011

 

Miejsce         Nazwisko i imię       drużyna  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII XIII Raz.

BRAMKARZE

1 MATRAS JÓZEF EMBRUK - - 1 2 - 3 - - 2 3 1 - 1 13
2 WOJTAS TOMASZ SAMORZĄDOWCY 2  3 1 - - 2 1 3 - - - - - 12
3 WIKAR HENRYK GMINA SŁOPNICE - 1 3 - 1 - - 3 - - - - 11
4 KULEWICZ ZBIGNIEW TRANSBLACH 3 - - - - - - 1 - 3 - 1 2 10
5 PAŁKA MARIUSZ ELEKTRICAL - 2 - -  - - - - - - - 3 3 8
  ŚLIWA MAREK POLICJA - - - 1 - 3 - - - 3 1 - 8
7 KURCZAB PAWEŁ EMITER - - - 3 - 1 - - - 2 - - 6
8 MRUK PIOTR FUTSAL TEAM - - - 2 - 2 - - 1 - - - 5
9 DĄBROWSKI PIOTR STOLARNIA BIEDA - - 2 - - - 2 - - - - - 4
  PIEGZA STANISŁAW STAROSTWO 1 - 2 - - - - 1 - - - - 4
11 PALACZ ADAM DOMEX - - - - - - - 1 - - 2 - 3
12 ROZUM EUGENIUSZ JACKÓWKA 1 - - - - - - - - - - - - 1
  STANISZ STANISŁAW STOLARNIA BIEDA 1 - - - - - - - - - -   1

ZAWODNICY

1 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF EMBRUK 4 - 5 3  - 4 5 4 5 5 2 - - 37
2 SKIRLIŃSKI ARKADIUSZ EMITER 1  5 1 4 5 5 - 3 - - 1 - 4 29
3 JANTAS SYLWESTER EMBRUK 4 1 - 1 1 2 - 5 2 - - - - 16
4 GAIK JAN TRANSBLACH - - - 5 - 3 2 1 3 - - - 1 15
5 MUSIAŁ MAREK POLICJA - 2 - - - - - 4 - 4 - - 14
6 GAWLIK ADAM TRANSBLACH 2 3 - - - - - - - 3 - 4 - 12
7 MROŻEK PIOTR ELEKTRICAL 5  1 - - - - - - - 3 - 1 - 10
8 DZIADOŃ WOJCIECH POLICJA - - -  - - - 4 - - - 5 - - 9
9 DZIADOŃ GRZEGORZ SAMORZĄDOWCY - 4 - -  - - - - - - 3 - - 7
  DUSZYŃSKI TOMASZ POLICJA - - 3 -  1 - - - - - - 3 - 7
11 DUDEK DARIUSZ EMBRUK - - -  - - 1 - - - 4 - - - 5
  KUKLA KRZYSZTOF TRZCIANA - - -  - - - - - - - - 5 - 5
  WÓJTOWICZ WOJCECH JACKÓWKA - - - -  - - - - - - - - 5 5
14 TOBIASZ TOMASZ EMITER - - -  - - - - - - - 1 - 3 4
  ZARĘBA KAMIL SAMORZĄDOWCY - - 4 -  - - - - - - - - - 4
16 SOCHACKI WITOLD EMBRUK - - -  - - - 3 - - - - - - 3
  ZAWADA KAZIMIERZ GMINA SŁOPNICE - - - 2  - - - - 1 - - - - 3
  MŁYNARCZYK JANUSZ GMINA SŁOPNICE - - 3 -  - - - - - - - - - 3
  KUREK PAWEŁ JACKÓWKA - - - - 3 - - - - - - - - 3
  PIĘTA PAWEŁ SAMORZĄDOWCY 1 - -  - - - - 2 - - - - - 3
  MARCINOWSKI WALDEMAR EMITER - - -  - - - - - - - - 3 - 3
22 PALACZ ZBIGNIEW DOMEX - - - - 2 - - - - - - - - 2
  SZKROBOL MAREK DOMEX - - - - - - - - - - - - 2 2
24 WÓJCIK MIROSŁAW TRANSBLACH 1 - - -  - - - - - - - - - 1
  BIEDA ROMAN EMITER - - -  - - - 1 - - - - - - 1
  PAŁKA GRZEGORZ FUTSAL TEAM - - -  - - - - - - 1 - - - 1
 
 
 
Designed by: witollds