HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI RODO FOTO ARCHIWUM








 


I  LIGA -  PUNKTACJA KANADYJSKA - po X kolejkach

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA
LP NAZWISKO I IMIĘ NR DRUŻYNA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 R
1 Piaskowy Jakub 5 Emiter 2/2 2/3 1/1 4/0 2/0 3/0     3/0 3/3 29
2 Wąsowicz Albert 97 GM Meble   2/2 3/1 2/1 1/2 1/1 0/1 1/0 6/0 1/3 28
3 Wielek Paweł 19 Tischner 0/1   2/3   3/1 1/1 2/2 1/0 1/1   19
  Orzeł Szymon 4 PPM Color 2/0     1/0 1/1 1/1   3/3 1/1 0/1 16
  Król Łukasz 5 PPM Color         1/0 3/1 1/0 4/4 1/0   15
  Korta Adrian 13 Emiter 4/0   2/1   0/1 0/3 2/0 0/1 1/0   15
  Szewczyk Wojciech   Orkan     1/0 1/0 2/0   2/0 2/0 3/0 4/0 15
  Sułkowski Tobiasz 9 Emiter 3/0 3/0   1/0 1/1     3/0   3/0 15
  Twaróg Adrian 2 Tischner 1/0   1/0 2/0 1/1 1/0 2/1   1/1 2/0 14
  Miśkowiec Marcin 16 Emiter     3/0 2/1 1/0 2/1     1/0 2/1 14
  Szewczyk Jakub 9 GM Meble     1/0 0/2 2/0 3/0 1/0     4/0 13
  Król Mateusz 6 Tischner     1/0 0/1 3/1     2/0 1/0 3/0 12
  Kordeczka Wojciech 4 Emiter 2/1 1/0   1/1 1/0   2/0     0/2 11
  Mrożek Dawid 11 PPM Color 1/0     1/0 1/0 1/1 1/1 1/0 1/0 0/2 11
  Stajnder Adrian 10 PPM Color   1/1       1/1 1/1   1/0 3/0 10
  Smoter Dawid 10 GM Meble   2/1   2/0 1/1 2/1         10
  Mrożek Andrzej 7 PPM Color 1/1 1/0       1/0 1/1   2/1   9
  Wojtasiński Mateusz 6 Emiter       2/0 0/1 2/1 0/2 0/1     9
  Guzik Radosław 16 GM Meble   3/0 1/0           2/2 1/0 9
  Czaja Jakub 20 Tischner     1/1   0/2     1/0 1/0 1/0 7
  Gąsiorek Kacper 14 GM Meble 1/0       2/1       2/0 1/0 7
  Hojda Dawid 9 Starówka       1/0   3/1 1/0       6
  Pławecki Kacper 8 Starówka         1/0 0/1     3/0   5
  Mucha Arkadiusz 5 GM Meble       2/0 1/1       0/1   5
  Pałka Mateusz 14 PPM Color 1/0 2/0       1/0       1/0 5
  Wielek Krzysztof 10 Tischner     1/0   1/0 1/0 0/1       4
  Liptak Mariusz 6 Starówka           2/0     2/0   4
  Jędrzejek Wojciech 6 PPM Color           1/0 2/0       3
  Michalik Kamil 8 Tischner     1/0   1/0   1/0       3
  Liptak Łukasz 7 Starówka   1/0       0/1         2
  Szewczyk Dawid 25 Orkan             1/1       2
  Jędrzejek Konrad 26 Orkan   1/0         1/0       2
  Uryga Michał 9 Orkan   0/1           1/0     2
  Zawada Tomasz   Orkan                   2/0 2
  Kaleta Piotr   PPM Color             0/1 1/0     2
  Urbański Szymon 2 Orkan           1/0       0/1 2
  Żurek Bartłomiej 9 PPM Color   1/1                 2
  Mrożek Wiktor 18 Tischner         1/0     1/0     2
  Matusiak Rafał 22 Orkan   1/0   1/0             2
  Kuc Bartłomiej 14 Emiter   2/0                 2
  Zapała Jakub 10 Starówka 1/0               1/0   2
  Śliwa Arkadiusz   Orkan     1/0               1
  Wiktorski Michał 15 Emiter     1/0               1
  Twaróg Tomasz   Starówka       0/1             1
  Franczak Jakub 11 Starówka         1/0           1
  Wojtas Mateusz 99 PPM Color           0/1         1
  Trojański Marcin 10 Emiter                 0/1   1
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
 
 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds