HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI RODO FOTO ARCHIWUM








 


I LIGA  - TERMINARZE I WYNIKI

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA

RUNDA I
-

Kolejka 1 w dniu 13.11.2019 /środa/

1 ORKAN PPM COLOR
Orzeł Szymon(2), Mrożek Andrzej(1), Pałka Mateusz(1), Mrożek Dawid(1)
 17.00 0:5
(0:2)
2 EMITER
Korta Adrian(4), Sułkowski Tobiasz(3), Piaskowy Jakub(2), Kordeczka Wojciech(2)
STARÓWKA
Zapała Jakub(1)
 17.35 11:1
(2:1)
3 TISCHNER
Twaróg Adrian(1)
GM MEBLE
Gąsiorek Kacper(1)
 18.10 1:1
(1:1)

Kolejka 2 w dniu 20.11.2019  /środa/

1 STARÓWKA
Liptak Łukasz(1)
ORKAN
Jędrzejek Konrad(1), Matusiak Rafał(1)
 18.45 1:2
(0:0)
2 TISCHNER EMITER
Sułkowski Tobiasz(3), Piaskowy Jakub(2), Kuc Bartłomiej(2), Kordeczka Wojciech(1)
 19.20 0:8
(0:3)
3 GM MEBLE
Guzik Radosław(3), Wąsowicz Albert(2), Smoter Dawid(2)
PPM COLOR
Pałka Mateusz(2), Żurek Bartłomiej(1), Stajnder Adrian(1), Mrożek Andrzej(1)
 19.55 7:5
(4:1)

Kolejka 3 w dniu 27.11.2019 /środa/

1 PPM COLOR STARÓWKA

 

17.00 5:0 v.o.
2 ORKAN
Szewczyk Wojciech(1), Śliwa Arkadiusz(1)
TISCHNER
Wielek Paweł(2), Wielek Krzysztof(1), Michalik Kamil(1), Twaróg Adrian(1), Król Mateusz(1), Czaja Jakub(1)
17.35 2:7
(0:2)
3 EMITER
Miśkowiec Marcin(3), Korta Adrian (2), Piaskowy Jakub(1), Wiktorski Michał(1)
GM MEBLE
Wąsowicz Albert(3), Szewczyk Jakub(1), Guzik Radosław(1)
18.10 7:5
(4:4)

Kolejka 4 w dniu 04.12.2019 /środa/

1 GM MEBLE
Smoter dawid(2), Mucha Arkadiusz(2), Wąsowicz Albert(2)
STARÓWKA
Hojda Dawid(1)
18.45 6:1
(3:0)
2 TISCHNER
Twaróg Adrian(2)
PPM COLOR
Dawid Mrożek(1), Orzeł Szymon(1)
19.20 2:2
(0:0)
3 EMITER
Piaskowy Jakub(4), Wojtasiński Mateusz(2), Miśkowiec Marcin(2), Sułkowski Tobiasz(1), Kordeczka Wojciech(1)
ORKAN
Szewczyk Wojciech(1), Matusiak Rafał(1)
19.55 10:2
(4:1)

Kolejka 5 w dniu 11.12.2019 /środa/

1 PPM COLOR
Orzeł Szymon(1), Mrożek Dawid(1), Król Łukasz(1)
EMITER
Piaskowy Jakub(2), Miśkowiec Marcin(1), Kordeczka Wojciech(1), Sułkowski Tobiasz(1)
17.00 3:5
(1:1)
2 STARÓWKA
Pławecki Kacper(1), Franczak Jakub(1)
TISCHNER
Król Mateusz(3), Wielek Paweł(3), Twaróg Adrian(1), Mrożek Wiktor(1), Wielek Krzysztof(1), Michalik Kamil(1)
17.35 2:10
(2:2)
3 ORKAN
Szewczyk Wojciech(2)
GM MEBLE
Szewczyk Jakub(2), Smoter Dawid(1), Kacper Gąsiorek(2), Mucha Arkadiusz(1), Wąsowicz Albert(1)
18.10 2:7
(0:4)

RUNDA II -

Kolejka 6 w dniu 18.12.2019 /środa/

1 PPM COLOR
Król Łukasz(3), Mrożek Dawid(1), Mrożek Andrzej(1), Orzeł Szymon(1), Jędrzejek Wojciech(1), Pałka Mateusz(1), Stajnder Adrian(1)
ORKAN
Urbański Szymon(1)
 17.00 9:1
(3:0)
2 STARÓWKA
Hojda Dawid(3), Liptak Mariusz(2)
EMITER
Piaskowy Jakub(3), Miśkowiec Marcin(2), Wojtasiński Mateusz(2)
 17.35 5:7
(4:2)
3 GM MEBLE
Szewczyk Jakub(3), Smoter Dawid(2), Wąsowicz Albert(1)
TISCHNER
Twaróg Adrian(1), Wielek Paweł(1), Wielek Krzysztof(1)
 18.10 6:3
(2:1)

Kolejka 7 w dniu 08.01.2020 /środa/

1 ORKAN
Szewczyk Wojciech(2), Szewczyk Dawid(1), Jędrzejek Konrad(1)
STARÓWKA
Hojda Dawid(1)
 18.45 4:1
(1:1)
2 EMITER
Korta Adrian(2), Kordeczka Wojcieh(2)
TISCHNER
Wielek Paweł(2), Twaróg Adrian(2), Michalik Kamil(1), 1 bramka samobójcza
 19.20 4:6
(2:2)
3 PPM COLOR
Stajnder Adrian(2), Jędrzejek Wojciech(2), Mrożek Andrzej(1), Mrożek Dawid(1), Król Łukasz(1)
GM MEBLE
Jakub Szewczyk(1)
 19.55 7:1
(3:1)

Kolejka 8 w dniu 15.01.2020 /środa/

1 STARÓWKA
Hojda Dawid(1), Franczyk Jakub(1)
PPM COLOR
Król Łukasz(4), Orzeł Szymon(3), Kaleta Piotr(1), Mrożek Dawid(1)
17.00 2:9
(1:4)
2 TISCHNER
Król Mateusz(2), Czaja Jakub(1), Mrózek Wiktor(1), Wielek Paweł(1)
ORKAN
Szewczyk Wojciech(2), Uryga Michał(1)
17.35 5:3
(3:0)
3 GM MEBLE
Wąsowicz Albert(1)
EMITER
Sułkowski Tobiasz(3)
18.10 1:3
(1:2)

Kolejka 9 w dniu 22.01.2020 /środa/

1 STARÓWKA
Pławecki Kacper(3), Liptak Mariusz(2), Zapała Jakub(1), 1 bramka samobójcza.
GM MEBLE
Wąsowicz Albert(6), Gąsiorek Kacper(2), Guzik Radosław(2)
18.45 7:10
(3:4)
2 PPM COLOR
Mrożek Andrzej(2), Mrożek Dawid(1), Orzeł Arkadiusz(1), Stajnder Adrian(1), Król Łukasz(1)
TISCHNER
Wielek Paweł(1), Król Mateusz(1), Czaja Jakub(1), Twaróg Adrian(1)
19.20 6:4
(4:2)
3 ORKAN
Szewczyk Wojciech(3)
EMITER
Piaskowy Jakub(3), Miśkowiec Marcin(1), Korta Adrian(1)
19.55 3:5
(1:3)

Kolejka 10 w dniu 12.02.2020 /środa/ -

1 TISCHNER
Król Mateusz(3), Twaróg Adrian(2), Czaja Jakub(1)
STARÓWKA 17.00 6:0
(2:0)
2 GM MEBLE
Szewczyk Jakub(4), Wąsowicz Albert(1), Guzik Radosłąw(1), Gąsiorek Kacper(1)
ORKAN
Szewczyk Wojciech(4), Zawada Tomasz(2)
17.35 7:6
(3:4)
3 EMITER
Piaskowy Jakub(3), Sułkowski Tobiasz(3), Miskowiec Marcin(2)
PPM COLOR
Stajnder Adrian(3), Pałka Mateusz(1)
18.10 8:4
(3:1)

 

 

 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds