LIGA MASTERS - TERMINARZ I WYNIKI


 EXTRALIGA
tabela
terminarze i wyniki
strzelec
fair play
drużyny
 LIGA MASTERS
tabela
terminarze i wyniki
strzelec
fair play
drużyny

 HOME

 

 
KOLEJKA I - 17.11.2023r. (piątek)
1 BIAŁO CZARNI
13min - Migacz Dariusz (5)
17min - Jamróz Łukasz (23)
26min - Kita Rafał (22)
EMITER
7min - Golonka Marcin(11)
23min - Boczoń Sławomir (19)
23min - Boczoń Sławomir (19)
27min - Golonka Marcin (11)
29min - Boczoń Sławomir (19)
17.00 5:0 v.o.
2 FB WOJTAS
1min - Czech Krzysztof (15)
3min - Kaleta Piotr (7)
9min - Stelmach Tomasz (16)
17min - Czech Krzysztof (15)
DOMEX
19min - Postrożny Rafał (19)
17.35 4:1
(3:0)
3 TRANSBLACH
10min - Dziadoń Grzegorz (8)
17min - Mrózek Franciszek (2)
19min - Kwaśniewski Krzysztof (7)
27min - Wójcik Sebastian (12)
SŁOPNICE
15min - Matras Artur (10)
24min -Ślazyk Marek (7)
18.10 4:2
(1:1)
4 PASMO ŁOSOSIŃSKIE
9min - Knurowski Grzegorz (3)
28min - Uroda Wojciech (10)
30min - Uroda Wojciech (10)
ELEKTRICAL
11min - Dziadoń Grzegorz (42)
12min - Mrożek Piotr (7)
18min - Pałka Paweł (16)
19min - Mrożek Piotr (7)
24min - Kot Paweł (3)
29min - Mrożek Piotr (7)
30min - Mrożek Piotr (7)
18.45 3:7
(1:2)
5 LASKOVIA pauza
         
KOLEJKA II - 24.11.2023r. (piątek)
1 ELEKTRICAL
20min - Pałka Paweł(4)
23min - Kot Pawe3)
TRANSBLACH
10min - Gaik Jan(6)
17min - Ślazyk Maciej(9)
28min - Gaik Jan
30min - Gawlik Adam(11)
30min - Mrózek Franciszek(2)
17.00 2:5
(0:1)
2 EMITER
2min - Sułkowski Tobiasz(17)
12min - Chochół Mirosław(18)
23min - Sułkowski Tobiasz
23min - Sułkowski Tobiasz
29min - Bieda Bartłomiej(2)
DOMEX
19min - Postrożny Rafał(19)
17.35 5:1
(2:0)
3 BIAŁO CZARNI
6min - Jamróz Łukasz(23)
19min - Jamróz Łukasz
22min - Jamróz Łukasz
26min - Potaczek Krzysztof(14)
29min - Knapczyk Zdzisław(8)
30min - Jamróz Łukasz
LASKOVIA
3min - Tokarz Paweł(4)
15min - Dziadoń Wojciech(22)
28min - Dziadoń Wojciech
30min - Kołodziej Stanisław
18.10 6:4
(1:2)
4 SŁOPNICE
8min - Marcisz Adam(15)
9min - Matras Artur (10)
FB WOJTAS
14min - Kaleta Piotr(7)
27min - Stelmach Tomasz(16)
18.45 2:2
(2:1)
5 PASMO ŁOSOSIŃSKIE pauza    
         
KOLEJKA III - 01.12.2023r. (piątek)
1 LASKOVIA
2min - Słąwęta Marek(5)
11min - Kołodziej Stanisław(20)
13min - Zawada Tomasz(9)
14min - Kołodziej Stanisław(20)
15min - Sławęta Marek(5)
18min - Słąwęta Marek(5)
25min - Gocal Michał(15)
30min - Zawada Tomasz(9)
EMITER
4min - Boczoń Sławomir(19)
7min - Bieda Bartłomiej(2)
19min - Boczoń Sławomir(19)
17.00 8:3
(5:2)
2 FB WOJTAS
7min - Kaleta Piotr(7)
14min - Stelmach Tomasz(16)
21min - Gajewski Walenty(6)
22min - Czaja Mateusz(9)
28min - Kaleta Piotr(7)
ELEKTRICAL 17.35 5:0
(2:0)
3 PASMO ŁOSOSIŃSKIE
29min - Dutka Jacek(11)
BIAŁO CZARNI
4min - Jamróz Łukasz(23)
6min - Jamróz Łukasz(23)
22min - Jamróz Łukasz(23)
24min - Potaczek Krzysztof14)
28min - Kita Piotr(22)
28min - Kita Piotr(22)
18.10 1:6
(0:2)
4 DOMEX
13min - Kozielec Ryszard(18)
20min - Kozielec Ryszard(18)
SŁOPNICE
9min - Ślazyk Marek(7)
12min - Marcisz Adam(15)
17min - Grucel Paweł(21)
30min - Kazimierek Dariusz(12)
18.45 2:4
(1:2)
5 TRANSBLACH pauza    
         
KOLEJKA IV - 08.12.2023r. (piątek)
1 BIAŁO CZARNI
4min - Jamróz Łukasz(23)
14min-Potaczek Krzysztof)14)
TRANSBLACH
2min - Ślazyk Maciej(9)
3min - Gawlik Adam(11)
5min - Gaik Jan(6)
6min - Ślazyk Maciej(9)
21min-Dziadoń Wojciech(8)
30min-Gawlik Adam(11)
17.00 2:6
(2:4)
2 ELEKTRICAL
15min - Pałka Łukasz(16)
24min - Pałka Łukasz(16)
DOMEX
27min - Biernat Wojciech(10)
17.35 2:1
(1:0)
3 LASKOVIA
6min - Gocal Michał(15)
30min - Sławęta Marek(5)
30min - Sławęta Marek(5)
PASMO ŁOSOSIŃSKIE
6min - Juszczak Wojciech(77)
21min - Pasionek Stanisław(21)
25min - Pasionek Stanisław(21)
18.10 3:3
(1:1)
4 EMITER
29min - Boczoń Sławomir(19)
SŁOPNICE
2min - Ślazyk Marek(7)
25min - Matras Artur(10)
28min - Matras Artur(10)
18.45 1:3
(0:1)
5 FB WOJTAS pauza    
         
KOLEJKA V - 15.12.2023r. (piątek)
1 TRANSBLACH
5min - Wójcik Sebastian(12)
22min - Dziadoń Wojciech(8)
30min - Dziadoń Wojciech(8)
LASKOVIA 17.00 3:0
(1:0)
2 FB WOJTAS
7min - Kaleta Piotr(7)
21min - Stelmach Tomasz(16)
30min - Kaleta Piotr(7)
BIAŁO CZARNI
4min - Jamróz Łukasz(23)
15min - Jamróz Łukasz(23)
26min - Kita Piotr(22)
17.35 3:3
(1:2)
 
3 SŁOPNICE
10min - Matras Artur(10)
11min - Ślazyk Marek(7)
19min - Grucel Paweł(21)
ELEKTRICAL
22min - Piaskowy Sławomir(11)
24min - Pałka Łukasz(16)
30min - Mrożek Piotr(7)
18.10 3:3
(2:0)
4 PASMO ŁOSOSIŃSKIE EMITER
1min - Chochół Mirosław(18)
3min - Chochół Mirosław(18)
9min - Sułkowski Tobiasz(17)
14min - Sułkowski Tobiasz(17)
21min - bramka samobójcza
24min - Kurczab Stanisław(8)
25min - Bieda Bartłomiej(2)
29min - Sułkowski Tobiasz(17)
30min - Sułkowski Tobiasz(17)
30min - Bieda Roman(5)
18.45 0:10
(0:4)
5 DOMEX pauza    
         
KOLEJKA VI - 22.12.2023r. (piątek)
1 EMITER
13min - Sułkowski Tobiasz
29min - Boczoń Sławomir
30min - Sułkowski Tobiasz
ELEKTRICAL
18min - Dziadoń Grzegorz
17.00 3:1
(1:0)
2 LASKOVIA
7min - Sławęta Marek
13min - Kołodziej Stanisław
25min - Zawada Tomasz
FB WOJTAS
4min - Stelmach Tomasz
5min - Stelmach Tomasz
14min - Czech Krzysztof
18min - Stelmach Tomasz
22min - Czech Krzysztof
28min - Stelmach Tomasz
30min - Stelmach Tomasz
30min - Hochół Mateusz
17.35 3:8
(2:3)
3 BIAŁO CZARNI
5min - Jamróz Łukasz
10min - Jamróz Łukasz
13min - Jamróz Łukasz
15min - bramka samobójcza
18min - Kita Piotr
30min - Kita Piotr
DOMEX
15min - Postrożny Rafał
27min - Galica Michał
27min - Postrożny Rafał
 
18.10 6:3
(4:1)
4 PASMO ŁOSOSIŃSKIE
7min - Uroda Wojciech
8min - Dutka Jacek
8min - Uroda Wojciech
10min - Pasionek Stanisław
TRANSBLACH
2min - Gaik Jan
14min - Gaik Jan
18min - Wójcik Sebastian
24min - Gaik Jan
28min - Ślazyk Maciej
30min - Ślazyk Maciej
30min - Wójcik Sebastian
18.45 4:7
(4:2)
5 SŁOPNICE pauza    
         
KOLEJKA VII - 05.01.2024r. (piątek)
1 DOMEX
7min  - Wierzycki Wojciech
10min - Biernat Wojciech
12min - Biernat Wojciech
16min - Kozielec Ryszard
24min - Postrożny Rafał
28min - Biernat Wojciech
29min - Biernat Wojciech
LASKOVIA 17.00 7:0
(3:0)
2 TRANSBLACH
11min - Gaik Jan
16min - Ślazyk Maciej
18min - Dziadoń Wojciech
27min - Ślazyk Maciej
EMITER
10min - Boczoń Sławomir
13min - Gancarczyk Paweł
17.35 4:2
(1:2)
3 FB WOJTAS
4min  - Stelmach Tomasz
12min - bramka samobójcza
15min - Stelmach Tomasz
17min - Stelmach Tomasz
20min - Kaleta Piotr
23min - Czaja Mateusz
28min - Hochół Mateusz
30min - Stelmach Tomasz
PASMO ŁOSOSIŃSKIE
29min - Janisz Piotr
18.10 8:1
(3:0)
4 SŁOPNICE
6min - Grucel Paweł
BIAŁO CZARNI
9min  - Kita Piotr
21min - Migacz Dariusz
30min - Jamróz Łukasz
18.45 1:3
(1:1)
5 ELEKTRICAL pauza    

12.01.2024 - przerwa w rozgrywkach związana z organizacją
XII edycji Turnieju "Futsalima Elektrical Indeco"

PUCHAR LIGI MASTERS - 19.01.2024 (piątek)
  Uwaga! W dniu 19 stycznia 2024r. w piątek rozegrany zostanie Puchar Ligi Masters w formie turnieju.
GRUPA 1 - TRANSBLACH / ELEKTRICAL / LASKOVIA
GRUPA 2 - BIAŁO-CZARNI / SŁOPNICE / DOMEX
GRUPA 3 - FB WOJTAS / EMITER / PASMO ŁOSOSIŃSKIE

Wszystkie uczestniczące w rozgrywkach drużyny proszone są o dotarcie na Puchar Ligi na godz. 16.45. Kwota wpisowego za udział w Pucharze Ligi uwzględniona została w opłacie wpisowego na sezon 2023/2024. Drużyny uczestniczące w Pucharze Ligi zagrają w systemie 3 grupy po 3 drużyny Zestaw grup utworzony będzie wg sytuacji w tabeli na dzień 05.01.2024
KOLEJKA VIII - 26.01.2024r. (piątek)
1 BIAŁO CZARNI
05min - Jamróz Łukasz
13min - Jamróz Łukasz
13min - Jaśkiewicz Grzegorz
17min - Kita Piotr
26min - Potaczek Krzysztof
ELEKTRICAL
16min - Mrożek Piotr
18min - Pałka Paweł
27min - Piaskowy Sławomir
17.00 5:3
(3:0)
2 TRANSBLACH
15min - Ślazyk Maciej
24min - Ślazyk Maciej
30min - Kwaśniewski Krzysztof
FB WOJTAS
06min - Stelmach Tomasz
11min - Kaleta Piotr
13min - Stelmach Tomasz
17.35 3:3
(1:3)
3 PASMO ŁOSOSIŃSKIE
06min - Wiewióra Jacek
DOMEX
04min - Postrożny Rafał
05min - Wyżycki Wojciech
12min - Wyżycki Wojciech
13min - Kita Marcin
15min - Piaskowy Wiesław
20min - Postrożny Rafał
25min - Biernat Wojciech
18.10 1:7
(1:5)
4 LASKOVIA
17min - Dziadoń Wojciech
20min - Zawada Tomasz
SŁOPNICE
03min - Marcisz Adam
15min - Grucel Paweł
29min - Marcisz Adam
30min - Grucel Paweł
30min - Grucel Paweł
30min - Kaźmierek Dariusz
18.45 2:6
(0:2)
5 EMITER pauza    
         
KOLEJKA IX - FINAŁOWA - 02.02.2024
1 DOMEX
12min - Biernat Wojciech
22min - Wyżycki Wojciech
28min - Wyżycki Wojciech
TRANSBLACH
03min - Wójcik Sebastian
29min - Gaik Jan
17.00 3:2
(1:1)
2 ELEKTRICAL
19min - Pałka Paweł
29min - Mrożek Dariusz
LASKOVIA
14min - Sławęta Marek
18min - Paweł Pławecki
22min - Sławęta Marek
25min - Zawada Tomasz
28min - Paweł Pławecki
17.35 2:5
(0:1)
3 FB WOJTAS
07min - Czaja Mateusz
13min - Stelmach Tomasz
24min - Stelmach Tomasz
26min - Stelmach Tomasz
EMITER 18.10 4:0
(2:0)
4 SŁOPNICE
05min - Ślazyk Marek
15min - Grucel Paweł
16min - Marcisz Adam
20min - Grucel Paweł
23min - Marcisz Adam
24min - Marcisz Adam
25min - Ślazyk Marek
28min - Kazimierek Dariusz
30min - Grucel Paweł
PASMO ŁOSOSIŃSKIE
03min - Janisz Piotr
10min - Pasionek Stanisław
18min - Pasionek Stanisław
22min - Pasionek Stanisław
18.45 9:4
(2:2)
  BIAŁO CZARNI pauza    
 
 

      design by witollds