HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI RODO FOTO ARCHIWUM








 


LIGA OLDBOY - TERMINARZE I WYNIKI

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA

   

RUNDA I -

Kolejka 1 w dniu 15.11.2019. /piątek/

1 EMITER TRANSBLACH
Kwaśniewski Krzysztof(1), Gawlik Adam(1)Duchnik Łukasz(1), Gaik Jan(1), Smoter Tomasz(1)
17:00 0:5 v.o.
(0:3)
 
2 ELEKTRICAL
Grabka Seweryn(2), Pałka Paweł(1), Mrożek Dariusz(1)
PERFECT BLACH
Garbacz Hubert(2), Tokarz Paweł(1)
17:35 4:3
(1:1)
3 DOMEX
Szewczyk Daniel
 
LIMANOVIA OLDBOY
Pałka Tomasz(1), Król Bogdan(1)
18:10 1:2
(0:0)
4 FB WOJTAS
Kaleta Piotr(2), Czech Krzysztof(1), Sułkowski Janusz(1)

 
OLIMP TEAM KAMIENICA
Mirek Krzysztof(3), Pierzchała Janusz(1), Mamala Sebastian(1)
18.45 4:5
(2:3)
5 GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(3)
TRANSBLACH
Duchik Łukasz(1), Dziadoń Wojciech(1)
19.20 3:2
(0:2)

Kolejka 2 w dniu 22.11.2019 /piątek/ - mecze tłustym drukiem (od 2 do 14 kolejki) to zmiany godzin rozpoczęcia meczu

6 TRANSBLACH
Gawlik Adam(1), Duchnik Łukasz(1)
ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(2), Piaskowy Sławomir(1)
17:00 2:3
(1:1)
7 LIMANOVIA OLDBOY FB WOJTAS
Ślazyk Maciej(1), Sułkowski Janusz(1)
17.35 0:2
(0:1)
8 OLIMP TEAM KAMIENICA
Wąchała Marek(2), Słowik Rafał(1)
ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(3), Grabka Seweryn(1), Pałka Łukasz (1), Piaskowy Słąwomir(1), Wilczek Piotr(1), 1 bramka samobójcza.
18.10 3:8
(2:1)
9 PERFECT BLACH
Tokarz Paweł(2), Pasionek Stanisław(1)
DOMEX
Kulig Czesław(1), Wyżycki Wojciech(1)
18.45 3:2
(0:1)
10 GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1)
EMITER
Gancarczyk Paweł(2), Pytel Marcin(2), Tobiasz Tomasz(1), Bieda Roman(1)
19.20 1:6
(0:3)

Kolejka 3 w dniu 29.11.2019 /piątek/ -

11 FB WOJTAS
Kaleta Piotr(2), Sułkowski Janusz(1)
PERFECT PLACH 17:00 3:0
(2:0)
12 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(3), Piaskowy Słąwomir(2), Grabka Seweryn(1)
GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(2)
17:35 6:2
(2:0)
13 EMITER
Tobiasz Tomasz(2), Bieda Roman(1), Dulęba Marcin(1)
PERFECT BLACH
Tokarz Paweł(1)
18:10 4:1
(3:0)
14 OLIMP TEAM KAMIENICA
Mirek Krzysztof(2), Mamala Sebastian(1), Wąchała Marek(1)
LIMANOVIA OLDBOY
Gajewski Walenty(3)
18:45 4:3
(1:1)
15 DOMEX TRANSBLACH
Smoter Tomasz(1), Kwaśniewski Krzysztof(1), Gaik Jan(1), Duchnik Łukasz(1), Gawlik Adam(1), Mrózek Franciszek(1)
19:20 0:6
(0:1)

Kolejka 4 w dniu 06.12.2019 /piątek/

16 LIMANOVIA OLDBOY
Gaura Krzysztof(1), Sejmej Mariusz(1)
EMITER
Gancarczyk Paweł(2)
17:00 2:2
(1:0)
17 PERFECT BLACH
Gocala Michał(1), Baran Waldemar(1), Karpiel Paweł(1), 1 bramka samobójcza
OLIMP TEAM KAMIENICA
Mirek Krzysztof(1), Wąchała Marek(1)
17:35 4:2
(0:1)
18 EMITER
Bieda Jacek(1), Tobiasz Tomasz(1), Dulęba Marcin(1)
ELEKTRICAL
Wilczek Piotr(1), Piaskowy Sławomir(1), Mrożek Piotr(1)
18.10 3:3
(0:1)
19 GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(5), Włodarczyk Jacek(1), Zaręba Kamil(1)
DOMEX
Wyżycki Wojciech(2), Piaskowy Wiesław(1), Setlak Grzegorz(1)
18.45 7:4
(4:3)
20 TRANSBLACH
Gawlik Adam(1), Duchnik Łukasz(1)
FB WOJTAS
Ślazyk Maciej(2), Pazdur Mariusz(1), Kaleta Piotr(1), Sułkowski Janusz(1), Setlak Marek(1)
19.20 2:6
(1:3)

Kolejka 5 w dniu 13.12.2019 /piątek/

21 FB WOJTAS
Kaleta Piotr(3), Ślazyk Maciej(1), Czech Krzysztof(1), Sułkowski Janusz(1), Pazdur Mariusz(1)
GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1), Tarnawski Tomasz(1)
17:00 7:2
1:1)
22 DOMEX
Wyżycki Wojciech(1), Kita Marcin(1)
EMITER
Pytel Marcin(2), Dulęba Marcin(1), Musiał Marek(1), 2 bramki samobójcze.
17:35 2:6
(1:5)
23 LIMANOVIA OLDBOY
Pałka Tomasz(2), Gaura Krzysztof(1),
1 bramka samobójcza
PERFECT BLACH
Garbacz Hubert(1), Karpiel Paweł(1)
18.10 4:2
(1:1)
24 OLIMP TEAM KAMIENICA
Mirek Krzysztof(1), Pierzchała Janusz(1), Wąchała marek(1), Słowik Rafał(1)
TRANSBLACH
Mrózek Franciszek(2), Smoter Tomasz(2), Gawlik Adam(1), Kwaśniewski Krzysztof(1)
18.45 4:6
(2:1)
25 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(2)
LIMANOVIA OLDBOY
Żak Dariusz(1), Pałka Tomasz(1)
19.20 2:2
(0:1)

Kolejka 6 w dniu 20.12.2019 /piątek/

26 DOMEX
Kulig Czesław(1)
FB WOJTAS
Czech Krzysztof(3), Pazdan Łukasz(1), Kaleta Piotr(1), Pazdur Mariusz(2),
16:45 1:7
(0:4)
27 OLIMP TEAM KAMIENICA
Pierzchała Janusz(1), Wąchała Marek(1), Słowik Rafał(1), Mirek Krzysztof(1)
EMITER
Bieda Jacek(1)
17:20 4:1
(1:0)
28 FB WOJTAS
Ślazyk Maciej(2), Kaleta Piotr(1), Sułkowski Janusz(1)
ELEKTRICAL
Piaskowy Slawomir(1)
17:55 4:1
(1:0)
29 OLIMP TEAM KAMIENICA
Mirek Krzysztof(2), Mamala Sebastian(2), Słowik Rafał(1), Olchawa Tadeusz(1), Gorczowski Piotr(1)
DOMEX 18:30 7:0
(3:0)
30 LIMANOVIA OLDBOY
Król Bogdan(2), Zasadni Tadeusz(1)
GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(3), Tarnawski Tomasz(1), Janczy Marcin(1)
19:05 3:5
(1:1)
31 PERFECT BLACH
Jasica Dawid(1)
TRANSBLACH
Gaik Jan(3), Gawlik Adam(1), Kwaśniewski Krzysztof(1), Mrózek Franciszek(1)

19:40

1:6
(1:3)

Kolejka 7 w dniu 27.12.2019 /piątek/

32 PERFECT BLACH
Baran Waldemar(1)
GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1), bramka samobójcza - 1
17:00 1:2
(0:2)
33 TRANSBLACH
Kwaśniewski Krzysztof(3), Smoter Tomasz(3), Gawlik Adam(1), Duchnik Łukasz(1), Dziadoń Wojciech(1)
LIMANOVIA OLDBOY
Pałka Tomasz(2), Gaura Krzysztof(1), Kowalczyk Marek(1), Sejmej Mariusz(1)
17:35 9:5
(4:1)
34 GOL PROINSTAL GWARANT
Tarnawski Tomasz(1), Dziadoń Grzegorz(1)
OLIMP TEAM KAMIENICA
Pierzchała Janusz(1)
18:10 2:1
(1:0)
35 ELEKTRICAL DOMEX   przełożony na
10 stycznia 2020r.
36 EMITER
Bogaczyk Krzysztof(2), Bieda Jacek(1)
FB WOJTAS
Ślazyk Maciej(2), Kaleta Piotr(1), Wojtas Jan (1), Sułkowski Janusz(1)
18:45 3:5
(1:2)

RUNDA II -

Kolejka 8 w dniu 10.01.2020 /piątek/

37 DOMEX
Biernat Wojciech(1)
LIMANOVIA OLDBOY
Gajewski Walenty(1), Gaura Krzysztof(1), Sejmej Mariusz(1)
16:45 1:3
(0:1)
38 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(2), Mrożek Dariusz(1)
PERFECT BLACH
Baran Waldemar(2)
17:20 3:2
(0:2)
39 EMITER
Bieda Roman(1)
TRANSBLACH
Gaik Jan(2), Gawlik Adam(1), Mrózek Franciszek(1)
17:55 1:4
(0:0)
40 FB WOJTAS
Setlak Marek(1)
OLIMP TEAM KAMIENICA
Mirek Krzysztof(1), Słowik Rafał(1)
18:30 1:2
(0:0)
41 GOL PROINSTAL GWARANT
Włodarczyk Jacek(1), Wójtowicz Wojciech(1)
TRANSBLACH
Duchnik Łukasz(2), Gawlik Adam(1), Mrózek Franciszek(1)
19.05 2:5
(1:1)
41 ELEKTRICAL
Pałka Łukasz(2), Pałka Paweł(1), Mrożek Dariusz(1)
DOMEX 19:35 4:0
(1:0)

Kolejka 9 w dniu 17.01.2020 /piątek/

42 TRANSBLACH
Mrózek Franciszek(1), Smoter Tomasz(1), Duchnik Łukasz(1), Gaik Jan(1)
ELEKTRICAL
Piaskowy Sławomir(1)
17:00 4:1
(2:0)
43 LIMANOVIA OLDBOY
Gajewski Walenty(2), Pałka Tomasz(1)
FB WOJTAS
Ślazyk Maciej(3)
17:35 3:3
(2:2)
44 OLIMP TEAM KAMIENICA
Wąchała Marek(2), Pierzchała Janusz(1), Mamala Sebastian(1)
ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(3)
18:10 4:3
(1:1)
45 GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1), Tarnawski Tomasz(1)
EMITER
Pytel Marcin(1), Dulęba Marcin(1)
18:45 2:2
(2:0)
46 PERFECT BLACH
Baran Waldemar(1), Bartosz Jacek(1)
DOMEX
Kulig Czesław(1), Setlak Grzegorz(1)
19:20 2:2
(1:2)

Kolejka 10 w dniu 31.01.2020 /piątek/

47 FB WOJTAS
Kaleta Piotr(3), Setlak Marek(2), Ślazyk Maciej(2)
PERFECT PLACH
Baran Waldemar(1)
17:00 7:1
(4:0)
48 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(4), Wilczek Piotr(2), Pałka Łukasz(2), Grabka Seweryn(2), 1 bramka samobójcza
GOL PROINSTAL GWARANT
Tarnawski Tomas(2), Dziadoń Grzegorz(1)
17:35 11:3
(3:1)
49 EMITER
Tobiasz Tomasz(5), Bieda Roman(1)
PERFECT BLACH
Garbacz Hubert(1)
18:10 6:1
(4:0)
50 OLIMP TEAM KAMIENICA
Olchawa Tadeusz(18)
LIMANOVIA OLDBOY 18:45 1:0
(1:0)
51 DOMEX
Kulig Czesław(2)
TRANSBLACH
Duchnik Łukasz(1), Smoter Tomasz(1), Dziadoń Wojciech(1), Gaik Jan(1)
19:20 2:4
(1:0)

Kolejka 11 w dniu 07.02.2020 /piątek/

52 LIMANOVIA OLDBOY
Gajewski Walenty (3), Gaura Krzysztof(1), Mrówka Tomasz(1)
EMITER
Gancarczyk Paweł(2)
17:00 5:2
(4:0)
53 PERFECT BLACH OLIMP TEAM KAMENICA
Majchrzak Piotr(2), Olchawa Tadeusz(1), Mirek Krzysztof(1)
17:35 0:4
(0:2)
54 EMITER
Musiał Marek(2), Dulęba Marcin(1)
ELEKTRICAL
Pałka Paweł(1), Mrożek Piotr(1), Mruk Piotr(1), Pałka Łukasz(1)
18:10 3:4
(1:0)
55 GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(3)
DOMEX
Szewczyk Daniel(1)
18:45 3:1
(2:0)
56 TRANSBLACH FB WOJTAS
Pazdur Mariusz(1), Setlak Marek(1), Ślazyk Maciej(1)
19:20 0:3
(0:0)

Kolejka 12 w dniu 14.02.2020 /piątek/

57 FB WOJTAS
Ślazyk Maciej(2), Kaleta Piotr(1), Czech Krzysztof(1)
GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1), Włodarczyk Jacek(1)
17:00 4:2
(1:1)
58 DOMEX
Wyżycki Wojciech(2), Szewczyk Daniel(1)
EMITER
Pytel Marcin(1)
17:35 3:1
(0:0)
59 LIMANOVIA OLDBOY
Król Bogda(3), Pałka Tomasz(2)
PERFECT BLACH
Pasionek Stanisław(3, Garbacz Hubert(1), Dudek Jan(1)
18:10 5:5
(1:3)
60 OLIMP TEAM KAMIENICA
Wąchała Marek(2), Pierzchała Janusz(2), Majchrzak Piotr(1)
TRANSBLACH
Gawlik Adam(2), Dziadoń Wojciech(1), Kwaśniewski Krzysztof(1), Mrózek Franciszek(1), Duchnik Łukasz(1)
18:45 5:6
(3:1)
61 ELEKTRICAL
Mrożek Piotr(1), Piaskowy Sławomir(1), Pałka Łukasz(1)
LIMANOVIA OLDBOY
Pałka Tomasz(1), Król Bogdan(1)
19.20 3:2
(2:2)

Kolejka 13 w dniu 21.02.2020 /piątek/

62 DOMEX FB WOJTAS
Slazyk Maciej(1), Sułkowski Janusz(1), Kaleta Piotr(1)
16:45 0:3
(0:1)
63 OLIMP TEAM KAMIENICA
Majchrzak Piotr(), Wąchała Marek(1), Mirek Krzysztof(1), Słowik Rafał(1)
EMITER
Gancarczyk Paweł(2), Dulęba Marcin(1)
17:20 4:3
(1:3)
64 FB WOJTAS
Ślazyk Maciej(2), Pazdur Mariusz(1), Kaleta Piotr(1), Czech Krzysztof(1), Sułkowski Janusz(1)
ELEKTRICAL
Grabka Seweryn(1)
17:55 6:1
(5:0)
65 OLIMP TEAM KAMIENICA
Majchrzak Piotr(1), Mamala Sebastian(1), Pierzchała Janusz(1), Olchawa Tadeusz(1), Wąchała Marek(1)
DOMEX
Kulig Czesław(3), Piaskowy Wiesław(1), 1 bramka samobójcza
18:30 5:5
(3:2)
66 LIMANOVIA OLDBOY
Gajewski Walenty(1), Zasadni Tadeusz(1), Gaura Krzysztof(1), Abram Andrzej(1)
GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(2), Tarnawski Tomasz(2), Wojtowicz Wojciech (1),
1 bramka samobójcza
19:05 4:6
(4:1)
67 PERFECT BLACH
1 bramka samobójcza
TRANSBLACH
Kwaśniewski Krzysztof(4), Duchnik Łukasz(2), Mrózek Franciszek(1), Gawlik Adam(1)

19:40

1:8
(1:3)

Kolejka 14 w dniu 28.02.2020 /piątek/

68 PERFECT BLACH
Dudek Jan(3), Gocal Józef(1)
GOL PROINSTAL GWARANT
Dziadoń Grzegorz(1)
16:45 4:1
(2:0)
69 TRANSBLACH
Duchnik Łukasz(3), Kwaśniewski Krzysztof(1), Gawlik Adam(1), Mrózek Franciszek(1)
LIMANOVIA OLDBOY
Gajewski Walenty(2)
17:20 6:2
(3:0)
70 GOL PROINSTAL GWARANT
Wójtowicz Wojciech(2), Włodarczyk Jacek(1), Dziadoń Grzegorz(1)
OLIMP TEAM KAMIENICA
Mirek Krzysztof(3), Wąchała Marek(1), Mamala Sebastian(1), Słowik Rafał(1)
17:55 4:6
(2:1)
71 EMITER FB WOJTAS
Ślazyk Maciej(1), Czech Krzysztof(1), Kaleta Piotr(1)
18:30 0:3
(0:1)
72 ELEKTRICAL
Pałka Łukasz(1), Piaskowy Sławomir(1)
 
DOMEX
Wyżycki Wojciech(1), Hybel Paweł(1), Bielak Artur(1)
19:05 2:3
(1:1)

 

 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds