HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI RODO FOTO ARCHIWUM








 


LIGA OLDBOY - TERMINARZE I WYNIKI

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA

   

RUNDA I -

Kolejka 1 w dniu 15.11.2019. /piątek/

1 EMITER TRANSBLACH 17:00  
2 ELEKTRICAL PERFECT BLACH 17:35  
3 DOMEX LIMANOVIA OLDBOY 18:10  
4 FB WOJTAS OLIMP TEAM KAMIENICA 18.45  
5 GOL PROINSTAL GWARANT TRANSBLACH 19.20  

Kolejka 2 w dniu 22.11.2019 /piątek/

6 TRANSBLACH ELEKTRICAL 17:00  
7 LIMANOVIA OLDBOY FB WOJTAS 17.35  
8 PERFECT BLACH DOMEX 18.10  
9 GOL PROINSTAL GWARANT EMITER 18.45  
10 OLIMP TEAM KAMIENICA ELEKTRICAL 19.20  

Kolejka 3 w dniu 29.11.2019 /piątek/

11 FB WOJTAS PERFECT PLACH 17:00  
12 ELEKTRICAL GOL PROINSTAL GWARANT 17:35  
13 DOMEX TRANSBLACH 18:10  
14 OLIMP TEAM KAMIENICA LIMANOVIA OLDBOY 18:45  
15 EMITER PERFECT BLACH 19:20  

Kolejka 4 w dniu 06.12.2019 /piątek/

16 LIMANOVIA OLDBOY EMITER 17:00  
17 PERFECT BLACH OLIMP TEAM KAMENICA 17:35  
18 TRANSBLACH FB WOJTAS 18.10  
19 GOL PROINSTAL GWARANT DOMEX 18.45  
20 EMITER ELEKTRICAL 19.20  

Kolejka 5 w dniu 13.12.2019 /piątek/

21 LIMANOVIA OLDBOY PERFECT BLACH 17:00  
22 DOMEX EMITER 17:35  
23 FB WOJTAS GOL PROINSTAL GWARANT 18.10  
24 OLIMP TEAM KAMIENICA TRANSBLACH 18.45  
25 ELEKTRICAL LIMANOVIA OLDBOY 19.20  

Kolejka 6 w dniu 20.12.2019 /piątek/

26 DOMEX FB WOJTAS 16:45  
27 OLIMP TEAM KAMIENICA EMITER 17:20  
28 LIMANOVIA OLDBOY GOL PROINSTAL GWARANT 17:55  
29 PERFECT BLACH TRANSBLACH 18:30  
30 FB WOJTAS ELEKTRICAL 19:05  
31 OLIMP TEAM KAMIENICA DOMEX

19:40

 

Kolejka 7 w dniu 27.12.2019 /piątek/

32 PERFECT BLACH GOL PROINSTAL GWARANT 17:00  
33 TRANSBLACH LIMANOVIA OLDBOY 17:35  
34 EMITER FB WOJTAS 18:10  
35 ELEKTRICAL DOMEX 18:45  
36 GOL PROINSTAL GWARANT OLIMP TEAM KAMIENICA 19:20  

RUNDA II -

Kolejka 8 w dniu 10.01.2020 /piątek/

37 EMITER TRANSBLACH 17:00  
38 ELEKTRICAL PERFECT BLACH 17:35  
39 DOMEX LIMANOVIA OLDBOY 18:10  
40 FB WOJTAS OLIMP TEAM KAMIENICA 18.45  
41 GOL PROINSTAL GWARANT TRANSBLACH 19.20  

Kolejka 9 w dniu 17.01.2020 /piątek/

42 TRANSBLACH ELEKTRICAL 17:00  
43 LIMANOVIA OLDBOY FB WOJTAS 17:35  
44 PERFECT BLACH DOMEX 18:10  
45 GOL PROINSTAL GWARANT EMITER 18:45  
46 OLIMP TEAM KAMIENICA ELEKTRICAL 19:20  

Kolejka 10 w dniu 31.01.2020 /piątek/

47 FB WOJTAS PERFECT PLACH 17:00  
48 ELEKTRICAL GOL PROINSTAL GWARANT 17:35  
49 DOMEX TRANSBLACH 18:10  
50 OLIMP TEAM KAMIENICA LIMANOVIA OLDBOY 18:45  
51 EMITER PERFECT BLACH 19:20  

Kolejka 11 w dniu 07.02.2020 /piątek/

52 LIMANOVIA OLDBOY EMITER 17:00  
53 PERFECT BLACH OLIMP TEAM KAMENICA 17:35  
54 TRANSBLACH FB WOJTAS 18:10  
55 GOL PROINSTAL GWARANT DOMEX 18:45  
56 EMITER ELEKTRICAL 19:20  

Kolejka 12 w dniu 14.02.2020 /piątek/

57 LIMANOVIA OLDBOY PERFECT BLACH 17:00  
58 DOMEX EMITER 17:35  
59 FB WOJTAS GOL PROINSTAL GWARANT 18:10  
60 OLIMP TEAM KAMIENICA TRANSBLACH 18:45  
61 ELEKTRICAL LIMANOVIA OLDBOY 19.20  

Kolejka 13 w dniu 21.02.2020 /piątek/

62 DOMEX FB WOJTAS 16:45  
63 OLIMP TEAM KAMIENICA EMITER 17:20  
64 LIMANOVIA OLDBOY GOL PROINSTAL GWARANT 17:55  
65 PERFECT BLACH TRANSBLACH 18:30  
66 FB WOJTAS ELEKTRICAL 19:05  
67 OLIMP TEAM KAMIENICA DOMEX

19:40

 

Kolejka 14 w dniu 28.02.2020 /piątek/

68 PERFECT BLACH GOL PROINSTAL GWARANT 17:00  
69 TRANSBLACH LIMANOVIA OLDBOY 17:35  
70 EMITER FB WOJTAS 18:10  
71 ELEKTRICAL DOMEX 18:45  
72 GOL PROINSTAL GWARANT OLIMP TEAM KAMIENICA 19:20  

 

 

 

 

e-mail:futsalima@op.pl

ReklamowyKatalog.pl

Designed by: witollds