HOME EXTRALIGA I LIGA LIGA OLDBOY REGULAMIN TYPER FUTSALIMA DRUKI RODO FOTO ARCHIWUM








 


LIGA OLDBOY - składy drużyn /sezon 2019/2020

SKŁADY DRUŻYN WYNIKI KLASYFIKACJA STRZELCÓW PUNKTACJA KANADYJSKA FAIR PLAY DYSCYPLINA
EMITER Bieda Jacek(11), Bieda Roman(5), Bogaczyk Krzysztof(4), Dulęba Marcin(12), Gancarczyk Paweł(6), Marcinowski Waldemar(7), Pytel Marcin(2), Rosiek Andrzej(1), Tobiasz Tomasz(9), Musiał Marek(10), Skirliński Arkadiusz(8)
ELEKTRICAL Mruk Piotr(1), Wilczek Piotr, Pałka Łukasz, Pałka Paweł, Grabka Seweryn, Mrożek Piotr, Mrożek Dariusz(12), Piaskowy Sławomir, Duszyński Tomasz, Górszczyk Józef, Toporkiewicz Jakub, Czech Jacek, Chaja Michał, Opioła Waldemar,
DOMEX Piaskowy Wiesław(7), Ogiela Sebastian(4), Szewczyk Daniel(8), Wyżycki Wojciech(15), Hybel Paweł(1), Biernat Wojciech(17), Kulig Czesław(11), Mielcarek Mariusz, Matras Adam, Bielak Artur(20), Włodarczyk Włodzimierz, Setlak Grzegorz(14), Kita Mariusz, Majda Piotr, Stokłosa Dawid
GOL-PROINSTAL-GWARANT Wojtas Tomasz(1), Zaręba Kamil(5), Dziadoń Grzegorz(4), Janczy Marcin(8), Wójtowicz Wojciech(7), Tarnawski Tomasz(3), Włodarczyk Jacek(10), Bugajski Janusz(6), Walid Kandel El Said, Mąka Stanisław,
FB WOJTAS Pałka Mariusz(1), Wojtas Jan(16), Pazdur Mariusz(4), Ślazyk Maciej(3), Sułkowski Janusz(15), Kaleta Piotr(7), Pazdan Łukasz(13),Setlak Marek(11), Czech Krzysztof(9), Czamara Stanisław, Pazdur Damian
TRANSBLACH Kulewicz Zbigniew(50), Kurek Maciej(1), Gaik Jan(8), Duchnik Łukasz(10), Smoter Tomasz(3), Dziadoń Wojciech(4), Mrózek Franciszek, Grabczyk Andrzej(5), Sułkowski Jan, Goliński Zbigniew(6), Wójcik Sebastian, Banach Wiesław, Pażucha Sławomir, Kwaśniewski Krzysztof(7), Gawlik Adam(11)
PERFECT BLACH Rosiek Jerzy(60), Gocal Michał(77), Garbacz Hubert(79), Baran Waldemar(74), Pławecki Jan(66), Jasica Dawid(28), Dudek Jan(82), Gocal Józef(00), Tokarz Paweł(4), Karpiel Paweł(-), Pasionek Stanisław(-), Kmiecik Piotr(-), Bartosz Jacek(74), Wrona Grzegorz,
LIMANOVIA OLDBOY Pałka Grzegorz(82), Pałka Tomasz(10), Abram Andrzej(2), Gajewski Walenty(4), Gaura Krzysztof(3), Kowalczyk Marek, Tokarczyk Jacek(5), Mrówka Tomasz(7), Żak Dariusz(8), Zasadni Tadeusz(6), Król Bogdan(11), Sejmej Mariusz(9)
OLIMP TEAM KAMIENICA Gorczowski Piotr(1), Kutwa Maciej, Słowik Rafał(5), Wąchała Marek(3), Mirek Krzysztof(6), Mamala Sebastian(11), Pierzchała Janusz(7), Faron Krzysztof, Adamczyk Krzysztof, Adamczyk Mariusz, Wąchała Szymon(20), Zasadni Jan, Majchrzak Piotr,
     
     
 

e-mail:futsalima@op.pl

 

Designed by: witollds