Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  II  kolejki spotkań /11.11.2011/
* TRANSBLACH - WOJCZA (7:0)
Mecz praktycznie bez historii. Przewaga młodego Transblachu widoczna była przez całe spotkanie. Myślę, że Wojcza pokaże pazury w tym turnieju, ale jeszcze nie teraz. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo Transblachu, choć rozmiary tego zwycięstwa chyba zbyt duże.

* ELGROS - EMITER (3:2)
Mecz bardzo wyrównany i to zaskoczenie, bo po pierwszych meczach spodziewałem się ataków Elgrosu od początku spotkania. Co prawda wygrali, ale styl pozostawia wiele do życzenia. Panowie z Elgrosu zapomnieli , że trzeba grać zespołowo, a na popisy indywidualne przyjdzie zapewne jeszcze czas w tej Lidze. Emiter zasłużył na słowa pochwały, bo walczył ambitnie, do ostatniego gwizdka. Bardzo dobre spotkanie.

* EMBRUK - DOMEX (2:0)
Mecz bardzo wyrównany i co jest ważne  prowadzony w bardzo dobrym tempie. O te dwa uderzenia K. Mąki lepszy był Embruk, który odniósł pierwsze zwycięstwo w Lidze. Domex w tym meczu zawalczył i dzięki temu stworzyło nam się bardzo dobre spotkanie. Brawa dla obu drużyn

* JACKÓWKA - BANK SPÓŁDZIELCZY (3:3)
Najwięcej emocji dostarczył nam ostatni pojedynek MHLF. Błyskawiczne uderzenia Banku i po praktycznie 2 min. mamy juz 2:0. Minuty upływały, a Jackówka nie mogła sobie poradzić z walecznym Bankiem. Ale , że gra się do końca to chyba każdy wie. Szkoda, że Bank o tym zapomniał, bo byłby sprawcą niespodzianki w tej II kolejce. Skończyło się, w tym bardzo ciekawym i emocjonującym pojedynku na remisie, który raczej nie krzywdzi żadnej ze stron.
 

RELACJA Z I KOLEJKI - 21.10.2011

* W tej lidze na pewno do najciekawszych spotkań należał mecz Embruk - Jackówka. Remis jak najbardziej zasłużony, choć w pewnym momencie wydawało się już że to gracze Embruku zainkasują komplet punktów. Waleczności obu ekipom tylko pozazdrościć.

* W meczu Emiter - Transblach więcej do powiedzenia mieli podopieczni J.Gaika, ale jak się ma taki skład, to chyba nikogo to nie dziwi. Bezproblemowe zwycięstwo Transblachu i to właśnie tą ekipę można uważać za faworyta MHLF.

* Pojedynek Domexu z Elgrosem to całkowita dominacja tych drugich i przekonywujące zwycięstwo. Elgros to naprawdę mocna ekipa, dla której miejsce poza "pudłem" byłoby na pewno porażką.

* Wojcza wygrywa z Bankiem po bardzo spokojnym meczu, ale zobaczymy jak to będzie dalej.
Podsumowując - ciekawe mecze i mocne drużyny. Na pewno nie żałuję tej decyzji o wprowadzeniu do rozgrywek tej naszej tzw. "młodej ligi".
 

 
 
 
Designed by: witollds