home terminarz wyniki tabela strzelcy drużyny foto

RELACJE Z MECZÓW  W SEZONIE 2010/2011

I KOLEJKA - 19 LISTOPADA 2010r.

GMINA SŁOPNICE - TRZCIANA

6:1 /2:1/ atrakcyjność:

I już jesteśmy odrobinę mądrzejsi , jeśli chodzi o drużynę z Trzciany. Zagrożeniem dla Słopniczan była ona praktycznie tylko w I połowie. A później z minuty na minutę rosła przewaga mądrze i skutecznie grającej drużyny A. Lisa. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone i już widać , że w tym roku może być o niebo lepiej niż w ubiegłym. Brawo Słopnice!

STAROSTWO - FUTSAL TEAM

3:1 /0:0/ atrakcyjność:

Do przerwy niezbyt dużo emocji i co najmniej po kilka niewykorzystanych sytuacji z obu stron. Po przerwie mecz o wiele ciekawszy. Zaczęła się prawdziwa walka, bo przecież nikogo nie urządzał w tym spotkaniu remis. Lepiej z tej batalii wyszła drużyna Starostwa, która była lepsza właśnie o te dwie bramki. Chyba zapowiada się lepszy sezon dla tej drużyny. A Futsal Team pokazał w kilku akcjach, że mają spory potencjał, ale to trochę za mało, żeby zdobywać punkty. I jeszcze na koniec pochwały dla świetnie strzegącego bramki Starostwa Stasia Piegzy. Latka ubywają, a forma rośnie.

JACKÓWKA - STOLARNIA BIEDA

4:0 /2:0/ atrakcyjność:

Tak naprawdę to był to mecz Jackówka - "Rasiak". W związku z nieobecnością bramkarza Stolarni, między słupkami stanął Stasiu Stanisz i dopóki starczało sił i sprzyjało szczęście zachowywał on czyste konto. Do przerwy minimalne prowadzenie Jackówki. Druga odsłona to już zdecydowane ataki drużyny Z.Pucha i kolejne trzy bramki. Zasłużone i przekonywujące zwycięstwo Jackówki. Stolarnia niestety nie stworzyła praktycznie żadnej sytuacji pod bramką Rozuma i na strzelenie pierwszej bramki w tegorocznych rozgrywkach trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

DOMEX - SAMORZĄDOWCY

0:2 /0:1/ atrakcyjność:

Ciekawy i emocjonujący pojedynek. Co by było gdyby na kilka sekund przed gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę P. Pięta nie strzelił bramki z rzutu wolnego? Gra była naprawdę wyrównana, a kilka ciekawych akcji Domexu zastopował  doskonale broniący w bramce Samorządu T. Wojtas. Minimalne zwycięstwo Samorządowców, ale o ten błysk byli oni jednak lepsi od tegorocznego debiutanta w naszej Lidze.

POLICJA - ELEKTRICAL

2:3 /0:2/ atrakcyjność:

I stało się! Hasło "Bij Mistrza!" wzięli sobie do serca zawodnicy Elektricalu i już w I kolejce odprawili z kwitkiem renomowaną ekipę Policji. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone i odzwierciedlające  wydarzenia na boisku. Nie wolno jednak zapomnieć o jednym, iż w składzie "niebieskich" zabrakło ich czołowego zawodnika Dziadonia. Jak pojawi się on w składzie Policja znów może być trudnym orzechem do zgryzienia. A Elektrical? No cóż - oklaski!

EMBRUK - EMITER

6:4 /2:2/ atrakcyjność:

Zdecydowanie najbardziej wyrównany pojedynek tej pierwszej kolejki. Wzmocniony Emiter dzielnie poczynał sobie w pojedynku z wyżej jednak notowanym Embrukiem i praktycznie do samego końca meczu trwała twarda i nieustępliwa walka. Gdyby nie zupełnie niepotrzebne faule w II połowie w wykonaniu graczy Emitera wynik mógłby być całkowicie inny. Kwaśniewski (Embruk) nie pozostawił złudzeń i strzelając trzy karne przedłużone zapewnił ekipie Matrasa pierwsze zwycięstwo w tegorocznej Lidze.

TRANSBLACH - BESKID ŻEGOCINA

7:3 /6:0/ atrakcyjność:

Wszyscy ostrzyli sobie zęby na to spotkanie, ale emocji starczyło na kilka minut. Sam zresztą nie widziałem pierwszych trzech bramek dla Transblachu, ale byłem zdziwiony (i chyba nie tylko ja), że do przerwy ekipa Gaika prowadziła aż 6:0. Beskid, jak na wicemistrza zaprezentował się kiepściutko i był tylko tłem dla ekspresu pod nazwą "Transblach". Z taką grą Beskid będzie miał trudności w walce o podium, a Transblach to główny kandydat do tytułu Mistrza 2011. Dodać należy jeszcze dwa hat tricki w  wykonaniu Gaika i M.Wójcika.

Designed by: witollds