Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  X  kolejki spotkań /10.02.2012/

*WOJCZA - ELGROS (1:4)
Był to bardzo ważny mecz, przede wszystkim dla Wojczy. W przypadku zwycięstwa tej ekipy szanse na podium byłyby dużo większe. Niestety, Elgros był za mocny i wypunktował wszystkie słabe strony Wojczan. Zwyciężając Elgros praktycznie zapewnił sobie miejsce na podium, ale tej drużynie zapewne nie o to chodzi. 4 kolejki do końca Ligi i pewnie już wszyscy czekają na spotkanie Elgrosu z Transblachem, który zapewne rozstrzygnie o tym, dla kogo w tym sezonie tytuł mistrzowski. Wojcza ma ciężką sytuację i nawet o trzecie miejsce będzie bardzo ciężko.

* BANK SPÓŁDZIELCZY - TRANSBLACH (1:9)
Bardzo dobrą skutecznością popisali się Transblachowcy w tym meczu. Bank nie miał nic do powiedzenia i przegrał bardzo wysoko, tym samym zaprzepaszczając szansę na nawiązanie rywalizacji z wyżej notowanymi w tabeli ekipami Wojczy i Embruku. Transblach nadal na drugim miejscu. Podium pewne , ale z takim składem Ligę trzeba wygrać!

* DOMEX - JACKÓWKA (3:2)
Nareszcie, po kolejnym dobrym spotkaniu w wykonaniu Domexu doszły i zdobyte punkty. Zasłużone zwycięstwo Domexu. Jackówka znacznie obniżyła loty, a jeszcze przed sezonem niektórzy widzieli tą ekipę na podium. Ten sezon trzeba już tylko dograć. Być może w przyszłym roku będzie lepiej.

* EMITER - EMBRUK (2:3)
Na pewno to najlepsze spotkanie w tej kolejce MHLF. Do przerwy trudno było wskazać faworyta tego spotkania. Sporo było sytuacji podbramkowych, ale żadna z nich nie zakończyła się strzeleniem gola. W drugiej odsłonie tempo gry jeszcze bardziej się nasiliło i nareszcie zaczęły padać bramki. Po emocjonującej końcówce jednak Embruk zdobył komplet punktów po kolejnej ważnej bramce strzelonej przez J.Piwowarczyka. Dla Emitera brawa za to spotkanie, a Embruk tak powolutku może przyjmować już gratulacje za najniższy stopień podium, bo lepiej raczej nie będzie.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds