Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  X kolejki spotkań z dn.30.12.2011r.

* FUTSAL TEAM - SŁOPNICE (1:9)
Mecz praktycznie bez historii. Trochę emocji na początku spotkania kiedy to FT zdobył bramkę po ładnej zespołowej akcji, ale później dominowały już tylko Słopnice. Na uwagę zasługuje bardzo dobra ostatnio dyspozycja A.Marcisza, który zdobył aż 4 bramki.

* ELEKTRICAL - DOMEX (7:4)
Gdyby Domex nie przespał pierwszej połowy to byłoby naprawdę ciekawie, a tak to mieliśmy spokojne spotkanie , w który zwyciężyła na pewno lepiej dysponowana tego dnia drużyna Elektricalu. Kolejne bramki Piotrka Mrożka(Elektrical) też robią wrażenie. Z.Palacz sam meczu nie wygra i mając takiego asa w drużynie trzeba z niego korzystać. To taka mała uwaga dla ambitnego i walecznego Domexu.

* STAROSTWO - EMITER (3:5)
Mecz o dwóch obliczach. Do przerwy mądrzejsza taktycznie i skuteczniejsza była druzyna Starostwa, ale gra się do końca. O tym chyba gracze P.Pięty zapomnieli i zostali kilkakrotnie skontrowani w  drugiej odsłonie. Emiter wraca do gry i marzenia o walce o podium są jeszcze nadal realne. Do końca daleko.

* WOJCZA - TRANSBLACH (1:3)
Na pewno najciekawsze spotkanie tej kolejki. Mimo porażki Wojcza pozostawiła naprawdę dobre wrażenie i pokazała innym drużynom , że nie taki wilk straszny. Przecież druga połowę wygrała Wojcza. Ale wracając do pierwszej odsłony to nie ulega wątpliwości, że Transblach zaskoczył podopiecznych J. Wojtasa. Szybko zdobyte dwie bramki jakby ustawiły mecz. Gdy głowy Wojczan trochę się ostudziły w przerwie to zaczęło się naprawdę fajne widowisko. Brawa dla jednych i drugich. Transblach chyba wreszcie w tym roku będzie mógł cieszyć się z Mistrza, bo gra zespołowo i mądrze taktycznie.

* EMBRUK - JACKÓWKA (3:4)
Wynik mógłby wskazywać na zaciętość i wyrównane spotkanie, ale tak nie było. Jeśli chodzi o Embruk to szkoda kilku dobrych sytuacji z pierwszej połowy, bo mogłoby być różnie. Jackówka zagrała z zębem i niewiarygodnie skutecznie. Wielkie brawa dla całej drużyny, która pokazała iż mimo kilku słabszych występów będzie się liczyć w walce o pudło. Mądrzejsza taktyka zadecydowała o zwycięstwie ekipy Siwego.

* GOL/PROINSTAL - TRZCIANA 8:1
Mecz podobny do pierwszego. Faworyt nie zawiódł i odniósł przekonywujace zwycięstwo. Trzciana ma się wzmocnić na rewanże więc może być jeszcze różnie. Jak na razie gracze z Trzciany nie mieli zbyt duzo do powiedzenia. zasłużone zwycięstwo Gola.

 

 
 
 
Designed by: witollds