Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  XI  kolejki spotkań /02.03.2012/
Wszystkie relacje z tej kolejki MHLF Fazzego (serdecznie dziękuję). Kilka moich niewielkich zmian.

*DOMEX - EMITER 4:3
 Mecz prowadzony w szybkim tempie. Brak koncentracji w końcówce pierwszej, jak i drugiej połowy graczy Emiteru spowodował stratę bramek.  Widać, że Emiter po wzmocnieniach poprawił swoją grę i może jeszcze trochę krwi napsuć innym drużynom. Domex - wybiegane młodziaki. Widać, że piłka im nie przeszkadza. To   przyszłość limanowskiej halówki.Brawa dla H.Biedy za asystę.


* JACKÓWKA - TRANSBLACH 5:7
 Tu pachniało niespodzianką, choć drużyna Pucha była w tym spotkaniu osłabiona kadrowo.  Mimo tego Jackówka  postawiła twarde warunki graczom Transblachu. Zabrakło im trochę szczęścia i kondycji.  Więcej sił zachowali gracze Transblachu , ale oni w końcu walczą o mistrza, a mistrza poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna. Brawa dla obydwu drużyn za grę i emocje.


* EMBRUK - WOJCZA 3:3
Oj działo się. Mecz szybki i ostry. Zawodnicy Wojczy mieli już wynik 2-0 i powinni kontrolować grę. Niestety dla nich  niepotrzebnie wdali się w wymianę ciosów,  co się dla nich źle skończyło. Zawodnicy Embruku trochę przesadzili pod koniec spotkania co skończyło się czerwoną kartką. Ostatecznie rzutem na taśmę Embruk wyrównał , a tym samym jest prawie pewien trzeciego miejsca na koniec Ligi.

* ELGROS - BANK SPÓŁDZIELCZY 0:5!
No i wisienka na piątkowym torcie. Bank - Elgros. Niesamowity mecz. Wydawalo się przed spotkaniem,  że zawodnicy Elgrosu nie będą mieć trudnego zadania, zwłaszcza że u Bankowców nie było wszystkich graczy,a tu taki wynik. W Banku widać było pełne zangażowanie i wole walki oraz "żelazną taktykę". Z tylu rządził Szubryt a z przodu prawidziwym Królem był Mateusz oraz Grucel. Reszta świty dotrzymywała im kroku i 4-0 do pzrerwy już chyba nikogo nie dziwiło. II połowa to już kontrolowanie gry i tak też dotrwali Bankowcy do końca, dorzucając jeszcze jedną bramkę. Brawa, wielkie brawa dla zawodników Banku Spółdzielczego w Limanowej.  Zawodnicy Elgrosu musza poprawić swoja grę, bo mecze same się nie wygrają, a pierwsze miejsce się oddala.  Wspaniałe emocje na koniec tego dnia.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds