Patronat medialny

RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XI kolejki spotkań z dn. 06 - 11.01.2012

* EMITER - WOJCZA (2:4)
Do momentu kiedy na tablicy wyników widniał rezultat 2:2 Emiter na pewno nie był gorszą drużyna. Wojcza chyba zbyt pewna wyszła do tego spotkania, a tu proszę, dwa strzały Jacka Biedy i remisik. Wtedy Wojczanie wzięli się do roboty i potrafili zdobyć komplet punktów.

* DOMEX - STAROSTWO 1:2
Mimo zwycięstwa Starostwo nie zachwyciło i trochę spuściło z tonu porównując ich wcześniejsze dokonania. Domex natomiast podjął walkę i gdyby dwie sytuacje pod koniec meczu zostały wykorzystane wynik mógłby być całkowicie odmienny. Ale nie ma co gdybać. Punkty zostały w Starostwie, a Domex o kolejne będzie walczył w następnych meczach.

* TRZCIANA - FUTSAL TEAM (9:3)
Nareszcie obie drużyny sobie postrzelały, ale ani przez chwilę nie było się co zastanawiać kto jest lepszy. Trzciana odniosła pierwsze zwycięstwo , a Futsal Team mimo waleczności nie był w stanie zdobyć choćby 1 małego punkcika.

* JACKÓWKA - GOL/PROINSTAL (6:1)
Niewielu było takich, którzy wierzyli w zwycięstwo Gola. I nie było inaczej. Zabójcze kontry Jackówki wystarczyły na zagubioną ekipę Gola i kolejne 3 pkt do swego dorobku dopisali gracze "Siwego". Taktyka Gola kiepska i cóż - zasłużone zwycięstwo Jackówki.

* TRANSBLACH - EMBRUK (5:1)
To miał być mecz kolejki. Może i był, ale Embruk rozczarował. Piszę tu o przebiegu całego meczu, bowiem do przerwy to Transblach sprawiał wrażenie ciężko wystraszonego dzieciaka. Gdyby Gaik nie wykorzystał pod koniec I połowy prezentu to naprawdę mogło być różnie. Po przerwie wystarczyło zaledwie kilka minut i Transblach wybił z głowy Embrukowi zdobycie punktów w tym spotkaniu. Gwiazdą tego pojedynku był Gaik, który w kluczowych momentach znalazł się tam gdzie powinien znajdować się rasowy strzelec.

Designed by: witollds