Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  XII  kolejki spotkań /16.03.2012/

*EMITER - JACKÓWKA 2:4
 Praktycznie każde spotkanie w MHLF jest zacięte i tak tez było w tym meczu. Drobne niuanse zadecydowały o tym , że to Jackówka zdobyła komplet punktów. Emiter zdecydowanie podniósł jakość gry, ale niestety w Lidze liczą się punkty. Jackówka wygrała zasłużenie, ale tak naprawdę na wiele się to nie zdało. Może w przyszłym roku obie ekipy zagrają skuteczniej.


* WOJCZA - DOMEX 1;1
 Wynik, który nie zadowala żadnej ze stron. Wojcza mogła być już bardzo blisko Embruku, ale o tym spotkaniu powinni szybko zapomnieć. Tak prawdę mówiąc, to Wojczanie dość szczęśliwie zremisowali ze świetnie dysponowanym tego dnia Domexem i z tego tylko powinni się cieszyć. Domex po raz kolejny udowodnił, że jest dobrze poukładaną drużyną. W tym sezonie, w kilku spotkaniach brakło im naprawdę szczęścia. Ale jak to mawiają - szczęście sprzyja lepszym.


* BANK SPÓŁDZIELCZY - EMBRUK 4:2
Nie jest to wielkie zaskoczenie, bo Bank jest naprawdę w końcówce ligi na fali. Embruk natomiast osłabiony kontuzjami i kartkami chciał tak naprawdę chociaż zremisować. Nie udało się i sytuacja młodych graczy Matrasa w walce o 3 miejsce (Wojcza) wcale nie jest taka różowa.


* TRANSBLACH - ELGROS 3:3
Spotkanie kolejki i takie też było. Znakomity mecz z obu stron i prawdę mówiąc wynik oddaje to , co działo się na parkiecie. Bardzo blisko szczęścia i powrotu na fotel lidera byli zawodnicy Zapały, ale wystarczył jeden błąd w końcówce i cudowny gol M.Cz. pewnie uratował mistrzostwo Transblachowi. Dla takich spotkań warto przychodzić na Ligę.

 
 

 
 
 
Designed by: witollds