Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XII kolejki spotkań z dn. 20.01.2012

* WOJCZA - STAROSTWO 3:0
Słyszałem teksty - "słabiutki mecz Wojczy, oj słabiutki". Trochę prawdy w tym było, bo tym razem Wojcza nie zagrała z zębem (być może ostrzy je na te najważniejsze spotkania). Czasem i takie mecze się zdarzają, ale najważniejsze , że są kolejne punkty. Starostwo zdecydowanie poniżej oczekiwań, a apetyty na początku sezonu były spore.

* EMBRUK - EMITER 5:3
To miało być kolejne "hitowe" spotkanie. Było , ale tylko w ostatnich dziesięciu minutach, kiedy Emiter zagrał tak, jak nas do tego przyzwyczaił. Początek meczu zdecydowanie dla Embruku i po pięknych akcjach - błyskawiczne prowadzenie. Do przerwy było już praktycznie po meczu, ale to dobrze , że Emiter walczył do końca bo doczekaliśmy się emocji.

* GOL/PROINSTAL - TRANSBLACH (3:5)
To miał być kolejny mecz z tych z cyklu "spacerek po 3 pkt". Na pewno Transblach zdobył zasłużenie te kolejne punkty, ale trzeba powiedzieć, że Gol mimo porażki zagrał najlepsze spotkanie w tym sezonie. Gdyby, gdyby - no tak gdyby admin nie zawalił, a sędzia był bardziej spostrzegawczy mogło być różnie. Ciekawy i emocjonujący mecz i brawa dla jednych i drugich.

* FUTSAL TEAM - JACKÓWKA 2:8
Futsal Team przyzwyczaił nas już do tego, że na początku idzie im całkiem nieźle. Tu, w tym spotkaniu zaczęło się wspaniale i zgoła sensacyjnie. FT obejmuje prowadzenie! Jackówka szybko się pozbierała i już przed przerwą zapewniła sobie praktycznie zwycięstwo. Druga połowa to już gra bez historii.

* ELEKTRICAL - TRZCIANA 4:4
Ależ Trzciana zaskoczyła w tym spotkaniu. I to nie tylko "elektrycznych", ale i typerów. Bardzo dobry i emocjonujący mecz. Wydawało się, że spotkanie jest cały czas pod kontrolą Trzciany, ale na nieszczęście dla nich nadeszła tragiczna w skutkach ostatnia minuta i mieliśmy praktycznie powtórkę z I rundy. Najpierw kontaktowego gola zdobywa Sł. Piaskowy, a 10 sek. przed końcową syreną Piotr Mrożek doprowadza do remisu i tak prawdę mówiąc - szkoda mi trochę chłopaków z Trzciany, bo zasłużyli na zwycięstwo. Elektrical znów kiepsko zaczyna, ale zobaczymy co będzie dalej.

* DOMEX - SŁOPNICE 0:3
Sam czekałem też i na to spotkanie, bo grały dwie równorzędne ekipy. Tak jednak w tym meczu nie było. Przewaga Słopnic nie podlegała dyskusji, ale gdyby Domex wykorzystał tych kilka sytuacji mógł zdobyć choć 1pkt. Stało się inaczej i komplet punktów, jak najbardziej zasłużenie powędrował do Słopnic

 

 
 
 
Designed by: witollds