Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  XIV  kolejki spotkań /13.04.2012/

*BANK SPÓŁDZIELCZY - EMITER 3:7
 Bank przegrał ostatnie spotkanie w Lidze. To może dziwić, ale gdy powiem , że przez cały mecz grali 4 na 5 to chyba wszystko się wyjaśni. Mimo objęcia prowadzenia przez Bank,  to Emiter był drużyną dominującą w tym meczu. Jeszcze tylko jeden zryw Banku w II połowie i kilka kontr i już po wszystkim. Emiter na koniec Ligi wygrywa dopiero po raz drugi, ale lepiej późno niż wcale.


* WOJCZA - JACKÓWKA 1:3
 Wojcza przegrała chyba najważniejsze spotkanie w tym sezonie i niestety nie znalazła się na podium tegorocznych rozgrywek. Jackówka z meczu na mecz poczynała sobie coraz lepiej i jeżeli chodzi o to spotkanie to ambicja wzięła górę nad minimalizmem. Brawo Jackówka - za wynik i za uczciwe podejście do meczu, który dla niej już tak naprawdę nie miał większego znaczenia jeśli chodzi o pozycję w tabeli.

* ELGROS - EMBRUK 4:1
Zasłużone zwycięstwo drugiej obok Transblachu ekipy, która nadawała ton tegorocznym rozgrywkom w MHLF. Embruk zdecydowanie obniżył loty w drugiej części sezonu, ale przewaga jaką uzyskał nad Wojczą w pierwszej rundzie wystarczyła na wskoczenie na najniższy stopień podium. Dla mnie grę ekipy Elgros oglądało się z największą przyjemnością. Brawo Panowie za Wicemistrzostwo!!!


* TRANSBLACH - DOMEX 1:0
Niewiele brakowało , a Domex ustaliłby kolejność najlepszej trójki na koniec sezonu. Minimalne zwycięstwo Transblachu i taka też był gra obu drużyn. Domex czujnie w obronie, ale po stracie bramki Transblach starał się grać jak najdalej od swojej bramki. Udało im się nie stracić bramki i upragnione pierwsze zwycięstwo w Lidze Młodych przypadło w udziale najbardziej dojrzałej drużynie. Brawo Transblach.

 
 

 
 
 
Designed by: witollds