Patronat medialny

RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XIV kolejki spotkań z dn. 03.02.2012

* EMBRUK - STAROSTWO (5:3)
Starostwo postraszyło wicelidera. Do przerwy mecz bardzo wyrównany, a co ciekawe to właśnie Starostwo objęło prowadzenie. Przed końcem pierwszej połowy Embruk wyrównał i mecz rozpoczął się na nowo. Starostwo zapomniało, że koniecznie trzeba krążyć wokół Kwaśniewskiego, a ten mają odrobinę swobody poprowadził swoją drużynę do kolejnego zwycięstwa strzelając jeszcze na dodatek trzy bramki.

* ELEKTRICAL - TRANSBLACH (5:5)
Mecz w którym należy pochwalić poczynania ofensywne obu ekip, ale zganić trzeba defensywy. Od samego początku widać było, że Elektrical nie odpuści na sekundę i tak też było praktycznie przez 29 minut. Do przerwy niespodzianka - Elektrical prowadzi z liderem! Tego jeszcze nikomu się nie udało. Emocjami z tego meczu można by było obdarzyć co najmniej kilka spotkań. Mecz prowadzony w szybkim tempie z wieloma sytuacjami podbramkowymi bardzo przypadł do gustu kibicom, którzy w większości trzymali kciuki za "elektrycznymi". Gdyby mecz trwał 29 minut mielibyśmy pierwszą porażkę Transblachu, a tak skończyło się atomowym finiszem Transblachu, który doprowadził do wyrównania na 1,2sek przed końcową syreną. Brawo Elektrical, brawo Transblach. A może ten tytuł Mistrza jeszcze nie jest przesądzony?!

* DOMEX - JACKÓWKA (0:3)
Jackówka w cieniu dwójki (Transblach, Embruk) powolutku zdobywa kolejne punkty. Grą w tym spotkaniu nie zachwyciła, ale i takie mecze należy wygrywać. Już nieraz okazywało się, że do podium brakuje punktu. Jak będzie dalej? Przekonamy się bo dla Jackówki te naprawdę istotne mecze jeszcze przed nią. Dla Domexu to były trochę za wysokie progi, choć trzeba powiedzieć szczerze, że dwie, trzy sytuacje bramkowe powinny być wykorzystane przez nich w tym spotkaniu.

* SŁOPNICE - TRZCIANA (9:1)
Wynik mówi sam za siebie. Dominacja Slopniczan przez całe spotkanie była bardzo widoczna. Na pewno zaskoczeniem są rozmiary tego zwycięstwa, bo ostatnio Trzciana sprawiała naprawdę o wiele lepsze wrażenie niż w I rundzie. Słopnicom pozostaje walka maksimum o 5 miejsce, a dla Trzciana, każdy kolejny zdobyty punkt to oddalenie się od zamykających tabelę graczy Futsal Team.

* EMITER - FUTSAL TEAM (4:1)
Zaskakująco dobra gra FT i zagubiony Emiter. Chyba zbyt lekko podeszła do tego spotkania drużyna Emitera , bo po pierwszej połowie sensacja - FT prowadzi 1:0!!! Po przerwie chyba zbyt otwarta gra FT ułatwiła zadanie Skirlińskiemu i spółce i to właśnie ci ostatni dopisali do swojego dorobku kolejne 3 pkt. Ale wielkie brawa dla Futsal Team, który z meczu na mecz radzi sobie coraz lepiej.

* GOL/PROINSTAL - WOJCZA (3:5)
Ciekawe spotkanie i powtórka wyniku z pierwszego spotkania. Gol/Pr objął prowadzenie, z którego nie cieszył się zbyt długo. Po błędach w obronie Gol schodził na przerwę z jednobramkową  stratą. Na początku drugiej części uwidoczniła się przewaga Wojczan, którzy zdobyli kolejne dwie bramki. Później nastąpił zryw Gola i gdyby wykorzystali karnego przedłużonego to mogło być różnie. Na pewno było to zasłużone zwycięstwo Wojczy, choć musieli sie na nie sporo napracować.

Designed by: witollds