Patronat medialny

RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XV kolejki spotkań z dn. 10.02.2012

* EMBRUK - GOL/PROINSTAL (5:2)
Faworyt zwyciężył, ale ekipę Gola trzeba na pewno pochwalić za grę, szczególnie w pierwszej połowie. Embruk zdobywa kolejne 3 pkt i nadal nie poddaje się w walce obronę tytułu mistrzowskiego. Gol/Proinstal w czterech kolejnych spotkaniach nie zdobył żadnego punktu i jeśli marzy o 5-6 miejscu czas zacząć wygrywać, bo rywale ze środka tabeli nie śpią.

* STAROSTWO POWIATOWE - TRZCIANA (4:6)
Na pewno niespodzianka sporego kalibru. Trzciana rozpoczęła mecz znakomicie , bo bardzo szybko objęła wysokie prowadzenie. Do końca spotkania kontrolowali przebieg spotkania i mimo ambitnej walki osłabionej kadrowo ekipy Starostwa niewiele się zmieniło. W związku z tym Trzciana może powalczyć jeszcze o wyższe miejsce w tabeli, bowiem do końca rozgrywek pozostało jeszcze 7 kolejek. Starostwo po porażce znacznie utrudniło sobie sytuację w tabeli i nawet 5 miejsce będzie chyba trudne do zdobycia.

* TRANSBLACH - DOMEX (6:3)
Taktyka Transblachu na ten sezon jest chyba taka, że bez większego nakładu sił trzeba wygrać z drużynami z dołu tabeli i skupić się maksymalnie na spotkaniach z Embrukiem, Jackówką i Wojczą. Jak na razie ten plan udaje się im realizować w 99% i jak tak dalej pójdzie to będzie to najspokojniej zdobyte mistrzostwo w naszej Lidze. Domex zagrał bardzo ambitnie i zdobył aż trzy bramki (zresztą podobnie jak w I rundzie). Jednak na Transblach było to trochę za mało.

* WOJCZA - FUTSAL TEAM (7:2)
Ambitna gra FT to jak zwykle pierwsza połowa. W drugiej odsłonie trochę gracze FT zapomnieli o poczynaniach defensywnych i skończyło się na porażce. Wojcza zagrała spokojnie i cierpliwie wyczekiwała na błędy FT. Zasłużone zwycięstwo graczy Czamary i Wojtasa. Szanse na podium nadal są spore i musimy tylko cierpliwie poczekać na mecze z bezpośrednimi sąsiadami w tabeli.

* JACKÓWKA - SŁOPNICE (5:2)
Jackówka nie odpuszcza i wygrywa kolejne spotkania. Tym razem pokonała całkowicie zasłużenie drużynę Słopnic. Każda, nawet minimalna strata punktowa może ich drogo kosztować, ale w tym spotkaniu z minuty na minutę grali lepiej i zasłużenie pokonali Słopniczan. Słopnice na kolejne punkty muszą poczekać co najmniej do przyszłego tygodnia.