Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XVI kolejki spotkań z dn. 24.02.2012

* SŁOPNICE - TRANSBLACH (2:8)
Pierwsza połowa w bardzo dobrym wykonaniu jeśli chodzi o Słopnice. A Transblach jak zwykle spokojnie, mając wszystko pod kontrolą. Gdy na kilka sekund przed końcem I części spotkania Słopnice zdobyły kontaktowego gola niektórym zaczęło się wydawać, że będziemy świadkami wielkich emocji. Niestety , tych w drugiej odsłonie było jak na lekarstwo. Dominacja Transblachu nie podlegała dyskusji, a ich zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe.

* GOL/PROINSTAL - STAROSTWO (2:2)
Mecz zakończył się szczęśliwym remisem jeśli chodzi o Starostwo, ale trzeba powiedzieć, że przewagę optyczną przez cały mecz mieli gracze Gola. Zawiodła w tym zespole skuteczność, a niefrasobliwość w obronie zakończyła się stratą pewnych jeszcze 2 pkt. Starostwo grające w kadrowym osłabieniu może ten mecz zaliczyć do bardzo udanych. Był remis, ale wynik ten ucieszył bardziej graczy P. Pięty.

* FUTSAL TEAM - EMBRUK (2:12)
Gdy po kilku minutach FT prowadził z Mistrzem 2011 aż dwoma bramkami, kibice zaczęli przecierać oczy ze zdumienia. Zdumieni byli chyba także gracze FT, bo po atomowym początku nadeszła od strony Embruku istna kanonada. Teatr jednego aktora zakończył się na tuzinie goli, grających bardzo zespołowo w tym spotkaniu graczy Embruku.

* ELEKTRICAL - WOJCZA (5:4)
Tym razem "elektryczni" nie dopuścili w końcówce do straty bramek i nareszcie wygrali z drużyną aspirującą do podium , jaką jest w tym sezonie na pewno Wojcza. Do przerwy minimalne prowadzenie Wojczan i to jak najbardziej zasłużone. W drugiej połowie trwała wymiana "ciosów". Końcówka należała jednak do ambitnych graczy Elektricalu i niespodzianka stała się faktem.

* DOMEX - EMITER 1:2
Szczęśliwie zwycięstwo Emitera, choć z przebiegu gry sprawiedliwszy byłby chyba remis. Bardzo wyrównane spotkanie, ale toczące się w sportowej atmosferze. Do przerwy prowadzenie Domexu, ale niestety w drugiej nie udało im się już nic strzelić w przeciwieństwie do graczy J.Biedy, którzy zdobywając dwie bramki powiększyli swój dorobek punktowy o kolejne 3 pkt.

* TRZCIANA - JACKÓWKA (0:4)
Dobre i ciekawe spotkanie w wykonaniu obu drużyn. Mądrzejsza taktycznie była Jackówka i to ona po początkowych kłopotach zdobyła komplet punktów. W związku z porażką Wojczy sytuacja dla drużyny "Siwego" staje się coraz bardziej klarowna i kto wie czy nie powalczą oni nawet o wicemistrzostwo, bo szanse na to są nadal spore. Trzciana to inna drużyna niż ta z I rundy i widać to gołym okiem. Tym razem się nie udało, ale kilka akcji w ich wykonaniu mogło się naprawdę podobać.

 

 
 
 
Designed by: witollds