Patronat medialny

RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XVII kolejki spotkań z dn. 02.03 - 07.03.2012

* STAROSTWO - JACKÓWKA (4:6)
O pierwszej połowie można powiedzieć, że grało Starostwo , a bramki strzelała Jackówka. W miarę spokojny przebieg tej pierwszej odsłony i niesamowity finisz Jackówki , która w ostatnich 5 minutach zdobywa trzy bramki. Po zmianie stron Jackówka jakby zadowolona obrotem sytuacji na boisku przespała początek, a Starostwo po dwóch pięknych akcjach doprowadza do remisu. W dramatycznej końcówce Jackówka jednak była górą i nie bez kłopotów zdobywa komplet punktów w tym ważnym spotkaniu. Debiut admina w roli sędziego wypadł ... No właśnie. Od siebie - myślę, że moje "gwizdanie" nie miało wpływu na końcowy wynik, a niektórym piłkarzom radzę, aby zamiast dyskusji z sędziami pokazali jednak, że i w piłkę grać potrafią.

* TRANSBLACH - TRZCIANA (7:2)
Do przerwy jednostronne spotkanie i wynik jak z MŚ 1974 Polska - Haiti, czyli 7:0. Po zmianie stron Transblach jakby zadowolony obrotem sytuacji spuścił wyraźnie z tonu i tą drugą połowę wygrywa... Trzciana 2:0! Brawa za waleczność! Transblach ma już krótką drogę do mistrzostwa, ale może ona właśnie w końcówce okazać się zbyt wyboistą.

* EMITER - SŁOPNICE (1:1)
Nikt praktycznie nie stawiał na Słopniczan, a tu niewiele brakowało, a to właśnie team A. Lisa zdobyłby 3 punkty, bo w przeciągu całego spotkania wg mnie nie był drużyną gorszą od Emitera. Doświadczonej ekipie Biedy udało się zdobyć tę jedną bramkę , która jak się później okazało, była na wagę 1 punktu. Brawa dla Słopnic!

* WOJCZA - DOMEX (4:0)
Wojcza ostatnich tygodni nie ma zbyt udanych i mimo zwycięstwa w tym spotkaniu niczym szczególnym nie zaskoczyła. Ale tak prawdę mówiąc Domex zbytnio nie utrudniał im życia i w drugiej połowie dominacja Wojczy nie podlegała dyskusji. Dla Domexu tego dnia Wojcza była zbyt solidną drużyną. Może w następnych spotkaniach znów pokaże lwi pazur.

* EMBRUK - ELEKTRICAL (7:2)
Wygrana Embruku, ale pierwsza połowa w wykonaniu tej ekipy niezbyt udana. Fakt, że wygrana, ale od Mistrza musimy więcej wymagać. W bramce Elektricalu debiut w tym sezonie zaliczył D.Mrożek i z I połowy powinien być zadowolony. Niestety dla elektrycznych w drugiej odsłonie Embruk wrzucił drugi bieg i po koncercie Kwaśniewskiego (5 bramek) to właśnie ekipa JM wygrywa w tym spotkaniu.

* FUTSAL TEAM - GOL/PROINSTAL (3:7)
Na zbyt dużo w tym meczu Gol pozwalał FT i mogło się skończyć inaczej. Po szybkim prowadzeniu, chłopcy z Gola stanęli w miejscu co skrzętnie wykorzystali gracze FT i wyszli na prowadzenie. W końcówce I połowy Gol zdobywa dwie kolejne bramki i na przerwę wychodzi z jednobramkową przewagą. W II połowie wyraźnie z sił opadli gracze FT i Gol wygrywa pierwszy mecz w drugiej rundzie. Spotkanie jednak nie zachwyciło.

Designed by: witollds