Patronat medialny

RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XVIII kolejki spotkań z dn. 09.03.2012

* ELEKTRICAL - GOL/PROINSTAL 1:7
Miłe złego początki. Elektrical prowadził w tym spotkaniu, ale z gry zdecydowanie więcej i to nawet w remisowej pierwszej połowie miał Gol/Proinstal. Druga odsłona to już koncert w wykonaniu Gola i mecz kończą oni jak Barcelona - wysokim zwycięstwem. Nareszcie dobra gra drużyny, która co najwyżej może powalczyć o 5 miejsce w Lidze. Elektrical też jeszcze ma szanse na 5 pozycję, ale ma o wiele trudniejszą sytuację.

* DOMEX - EMBRUK 1:7
Embruk wziął przykład z Gola i... Barcelony i nie pozostawił złudzeń kto w tym spotkaniu rządził na parkiecie. Szanse na Mistrza jeszcze są, ale do tego nie wystarczy im już nawet wygrać wszystkie spotkania do końca sezonu. Domex powalczyć powinien o wyższe cele niż obecne miejsce w tabeli, ale kilka kontuzji i tak jakby uszło z nich trochę powietrze.

* SŁOPNICE - WOJCZA 1:2
Kolejne niezbyt wyraźne spotkanie Wojczy, ale co najważniejsze - zwycięskie. W tej chwili każdy punkt jest dla nich na wagę złota i szanse na najniższy stopień podium jeszcze istnieją. Ze zniecierpliwieniem poczekamy na mecz Wojczy z Jackówką. Słopnice zagrały kolejny bardzo dobry mecz, ale po raz kolejny nie sprzyjało im szczęście. Może w następnym spotkaniu.

* TRZCIANA - EMITER 3:10
Takiego rozstrzygnięcia chyba nikt się nie spodziewał. Trzciana w ostatnich meczach pokazywała się z bardzo dobrej strony, ale otwarta gra przeciwko Emiterowi nie wyszła im na dobre. Kolejne wysokie zwycięstwo Emitera i walka chyba z Golem o 5 miejsce będzie zapewne do końca ciekawa.

* FUTSAL TEAM - STAROSTWO 1:7
Kolejny wynik jak Barcelona z Leverkusen. Nic dodać nic ująć. Przewaga i to zdecydowana po stronie graczy Starostwa i jak najbardziej zasłużone zwycięstwo graczy P.Pięty. Futsal Team może mieć spore problemy ze zdobyciem w tym sezonie choćby 1 punktu. Ja im tego bardzo życzę, bo ambicji nie można im odmówić.

* JACKÓWKA - TRANSBLACH 3:5
Wielu ostrzyło sobie ząbki na to spotkanie. Otwarcie jak najbardziej udane dla Jackówki, która szybko wyszła na prowadzenie. Ale zamiast iść za ciosem gracze Jackówki stracili jakby koncept gry. Niezrozumiałe przerzuty w strefę podbramkową Transblachu nic nie wnosiły, bo i wnosić nie mogły. Z minuty na minutę rosła przewaga lidera i juz do przerwy Transblach prowadził. W drugiej połowie nadal przewaga po stronie graczy Transblachu, którzy spokojnie wyczekiwali na najmniejszy błąd Jackówki. Gdy na tablicy wyników pojawił się wynik 4:1 dla ekipy Gaika, większości na trybunach wydawało się, że już po meczu. Wtedy nastąpił krótkotrwały zryw Jackówki, która zdobyła dwie bramki. Gdy wydawało się że w końcówce będziemy świadkami wspaniałych emocji, nadzieje na takie rozstrzygnięcie rozwiał Mirek Wójcik, który w indywidualnej akcji wspaniale ograł P.Mruka i było po sprawie.

Designed by: witollds