Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XIX kolejki spotkań z dn. 16.03.2012

* GOL/PROINSTAL - DOMEX 6:2
Tego dnia koncertowa gra Wójtowicza wystarczyła na trochę zagubiony Domex. Praktycznie do przerwy wszystko już było wiadome. Gol gra o czołowe (choć szkoda że nie medalowe miejsce), natomiast Domex chciałby jeszcze coś wygrać. Zapewne tak się stanie, bo to ambitna drużyna.

* EMBRUK - SŁOPNICE 5:2
Embruk chyba zbyt pewnie podszedł do tego spotkania i do przerwy to ku zaskoczeniu wszystkich Słopnice minimalnie prowadziły. Po przerwie gracze Matrasa wyraźnie przyspieszyli i kilka pięknych akcji pozwoliło im na odniesienie pewnego zwycięstwa. Embruk nadal liczy na potkniecie Transblachu i obronę tytułu. Zobaczymy jak to wszystko się poukłada.

* WOJCZA - TRZCIANA 5:0 v.o.
Gracze Trzciany nie przystąpili do spotkania.

* FUTSAL TEAM - ELEKTRICAL 3:6
Elektrical chyba zapomniał, że FT to drużyna, która gra bardzo dobrze do przerwy i tak też było w tym spotkaniu. Ale kilka ciekawych akcji po zmianie stron i pewne zwycięstwo kolektywnie grajacego Elektricalu.

* STAROSTWO - TRANSBLACH 1:4
Ciekawe spotkanie, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Transblach może nie zachwycił, ale zdobył kolejne 3 pkt i już jest blisko zdobycia upragnionego tytułu. Starostwo zagrało dobre spotkanie, ale na Transblach to było zdecydowanie za mało.

* EMITER - JACKÓWKA 1:4
Kibice liczyli zapewne na emocjonujące spotkanie i tak też było w pierwszej części. Druga odsłona należała już zdecydowanie do graczy Siwego, którzy odnosząc kolejne zwycięstwo nadal liczą na wicemistrzostwo. Ale jak za bardzo będą patrzeć do przodu to im może Wojcza zgotować niespodziankę.
 

 
 
 
Designed by: witollds