Patronat medialny

RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XX kolejki spotkań z dn. 23.03.2012

* TRZCIANA - EMBRUK (3:16)
Rekordowa ligowa wygrana Embruku i koncert całej drużyny. Głównym aktorem Krzysztof Kwasniewski - zdobywca rekordowej ilości bramek (9). Poza tym na uwagę zasługuje bardzo czysta gra z obu stron. Dla Trzciany to zdecydowanie za wysokie progi.

* JACKÓWKA - WOJCZA (1:5)
Takiego wyniku nie spodziewali się chyba nawet gracze Wojczy. Jackówka sprawiała wrażenie zagubionego w lesie dzieciaka. Brakło zawodnika, który uspokoiłby grę. Z taką formą nie ma co panowie szukać miejsca na podium. Całkowicie zasłużone zwycięstwo Wojczy, która dzieliła i rządziła w tym spotkaniu.

* DOMEX - FUTSAL TEAM (5:4)
Domex sam zafundował sobie ten horror, bo powinien spokojnie pograć do przerwy i wyczekiwać na kontry. Tak się nie stało i do ostatniego gwizdka ambitny FT walczył o pierwszy punkt w tegorocznej lidze. Niestety (dla nich) nie udało się i tak naprawdę to pozostaje im chyba już tylko jedyna szansa - powalczyć z Trzcianą.

* SŁOPNICE - GOL/PROINSTAL (2:4)
Twardo (ale czysto) grające Słopnice są trudnym rywalem prawie dla każdej ekipy w tym roku. Tak też było i w tym spotkaniu. Co prawda to Gol w większości prowadził grę, ale gdyby nie bardzo dobra dyspozycja Wojtasa w bramce Gola wynik mógłby być zdecydowanie inny. Gdyby admin wykorzystał przynajmniej jedną z trzech doskonałych sytuacji to gracze Gola w spokoju dograliby do końca spotkania. Ale może dzięki temu byliśmy świadkami emocjonującego spotkania.

* ELEKTRICAL - STAROSTWO (1:2)
Większość w roli faworyta widziała Elektrical, ale stało się inaczej. Tym samym Elektrical przegrywając to spotkanie stracił praktycznie szansę na 5-6 miejsce w Lidze (a rok temu było tak pięknie - przyp. 4 miejsce). Starostwo włączyło się więc do walki o 5 pozycję, którą przed początkiem Ligi wzięliby chyba w ciemno.

* TRANSBLACH - EMITER (5:5)
Cios za cios, akcja za akcję. Tak wyglądało to spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty. Transblach sam sobie skomplikował sytuację w tabeli i mimo tego, że jeszcze prowadzi będzie musiał powalczyć z coraz lepiej grającym Embrukiem. Dla Emitera ten punkt może być niezwykle cenny, bowiem nadal istnieje dla nich jeszcze szansa na 5 miejsce.

Designed by: witollds