Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XXI kolejki spotkań z dn. 30.03.2012

* FUTSAL TEAM - SŁOPNICE 2:5
Futsal Team jak to juz ma w zwyczaju, także i w tym spotkaniu objął prowadzenie, ale niestety ponownie przegrał. Słopnice konsekwentnie grające przez całe spotkanie nie spiesząc się - najpierw doprowadziły do wyrównania, aby w drugiej części spotkania zdobyć kolejne 3pkt.

* ELEKTRICAL - DOMEX 3:1
Ciekawe spotkanie w którym jednak lepsze wrażenie sprawiali "elektryczni". Strasznie dziwna gra w tym sezonie Elektricalu i pozycja na pewno zbyt niska do oczekiwań. Domex - przy dłuższej ławce zapewne miałby co najmniej o 5 pkt więcej, ale stało się inaczej. Zdobyte doświadczenia z ostatnich dwóch lat zapewne zaprocentują w przyszłym sezonie.

* GOL/PROINSTAL - TRZCIANA 5:0 v.o.
Walkower dla GolProinstal

* STAROSTWO - EMITER 3:5
Zasłużone zwycięstwo Emitera, który drugą część sezonu zagrał o niebo lepiej niż tę jesienno-zimową. Starostwo - jaki skład taka gra. Szkoda, że w istotnych spotkaniach brakowało tych, którzy trzymali grę bo na pewno 5 miejsce było w zasięgu podopiecznych P. Starosty.

* WOJCZA - TRANSBLACH 5:4
Wielka sensacja? Raczej nie! Ale na pewno niespodzianka. To był mecz Kaleta - Transblach. Jak Piotr był przy piłce od razu pod bramką Z.Kulewicza robiło się gorąco. 4 bramki w takim meczu - z takim rywalem to jest osiągnięcie nie byle jakie. Transblach chyba w szatni uwierzył już w to, że ma Mistrza, a to błąd. Końcówka sezonu w wykonaniu ekipy J.Gaika do najlepszych nie należy. Zobaczymy jak to wszystko się zakończy.

* EMBRUK - JACKÓWKA 1:4
I nie znalazł Embruk recepty na Jackówkę. Po raz drugi w tym sezonie Siwy lepszy od J.M. Może i sobie dogryzają, ale są to ważne dla naszej Ligi postacie. W tym spotkaniu Embrukowi szło jak po grudzie. Nie dość że kontuzja wyeliminowała z gry T. Duszyńskiego - podporę Embruku, to i szybko zdobyty gol przez Jackówkę, zbyt łatwo podciął nogi ekipie Kwaśniewskiego. Nie ma się co rozpisywać. Ten mecz to teatr jednego aktora, którym była Jackówka. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo walecznej Jackówki.
 

 
 
 
Designed by: witollds