Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  XXII kolejki spotkań z dn. 13.04.2012

* TRZCIANA - FUTSAL TEAM 8:5
Futsal Team już po raz kolejny objął prowadzenie w meczu, ale na tym skończyły się chwile radości dla tej sympatycznej ekipy. Później z minuty na minutę do głosu doszli panowie z Trzciany i bezproblemowo zwyciężyli w pożegnalnym meczu sezonu 2011/2012. Niestety ekipie FT nie udało się w tym sezonie zdobyć choćby punktu, ale zawsze byli gotowi do gry i świetnie się bawili.

* SŁOPNICE - ELEKTRICAL 3:0
Wynik na pewno zaskakujący, bowiem Elektrical miał jeszcze o co grać. W tym spotkaniu jednak zaprezentował się niezbyt dobrze, a że Słopnice to ekipa zawsze walcząca do końca skończyło się na zwycięstwie podopiecznych Andrzeja Lisa. Dla Elektricalu to raczej niezbyt udany sezon, bowiem zapewne w tym roku liczyli na dużo więcej.

* DOMEX - STAROSTWO 2:1
Jedno z lepszych spotkań w wykonaniu podopiecznych Wiesia Piaskowego i 3 pkt dla Domexu. Starostwo przegrało minimalnie , ale w tym składzie nie zaprezentowało się najgorzej. Obie ekipy skończyły sezon w dolnej połówce tabeli, choć apetyty Starostwa z początku sezonu były o wiele większe.

* JACKÓWKA - GOL/PROINSTAL 1:2
A tu już czas na spotkania o wyższe cele. Jackówka była na pewno ekipą z tych słabszych spotkań (a nie z tych z Embrukiem)
 i pozwoliła się zbytnio zdominować walczącej jak nigdy drużynie Gola (walczyli o 5 miejsce). Mecz był bardzo zacięty, ale gdyby Gol był bardziej skuteczniejszy mogło się skończyć na okazalszym zwycięstwie. Jackówka dopiero 4 co jest chyba lekkim rozczarowaniem bowiem po zwycięstwie nad Embrukiem 3 miejsce wydawało się całkiem realnie. Dla Gola 5 pozycja jest chyba tą na którą w przeciągu całego sezonu zasłużyli.

* EMITER - WOJCZA 3:4
Wojcza przystępowała do tego spotkania jako ekipa, która na pewno znalazła się na podium i to było widać. Emiter prowadził grę i był zespołem o wiele bardziej uporządkowanym w tej pierwszej części spotkania. Widać to tez było na tablicy wyników. Druga odsłona to przebudzenie z letargu Wojczan i widowisko na które wszyscy liczyli. Brawa dla Wojczy za pudło, ale brawa tez i dla Emitera za wyrównaną walkę z czołową ekipą Ligi.

* TRANSBLACH - EMBRUK 2:1
Gdyby Embruk wygrał w tym spotkaniu to byłaby to wielka sensacja. Bez Duszyńskiego i Jantasa (kontuzje) to ekipa, której nikt nie wróżył nic dobrego. Niewielu wierzyło tez i w to, że będzie to mecz wart uwagi. Ale taki już jest futbol. Początek spotkania bardzo wyrównany i ... po jednej z akcji Kwaśniewski - król strzelców LHLF wyprowadza raczej niespodziewanie swój zespół na prowadzenie. Minuty mijały jedna za drugą i chaotycznie grający Transblach nie dawał sobie rady z czujnie walczącym Embrukiem. W bramce "brukarzy" dwoił się i troił Matras (obok Kwaśniewskiego najlepszy zawodnik tego spotkania). Gdy do końca spotkania zostało już tylko 6 minut nadszedł feralny (dla Embruku) rzut wolny dla Transblachu. Gaik strzelił od tak sobie i ... piłka wpadła do bramki obok zdezorientowanego Matrasa. Embruk jeszcze zerwał się  do walki, ale po dwóch kontrach Transblach zapewnił sobie koronę Mistrza. Piękny mecz na koniec i brawa dla jednych i drugich.
------------------------------
Jak będzie za rok - to już inna bajka.

Ja w każdym razie dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie przez te 6 lat. Nie były to dla mnie lata stracone bowiem dzięki Lidze poznałem wielu naprawdę fantastycznych ludzi. Dziękuję wszystkim sponsorom turniejów charytatywnych, których byłem organizatorem. Dziękuję sędziom za ciężką pracę, której im niezbyt ułatwialiśmy swoim zachowaniem na parkiecie i na trybunach.  Dziękuję dyrektorowi ZSS nr 3 P. W. Wójtowiczowi za wyrozumiałość i chęć pomocy podczas wszystkich turniejów, Heniowi Garcarzowi za wspieranie we wszystkich moich pomysłach. Wszystkim firmom, które zawsze chętnie zgłaszały się do Ligi czy też turniejów.

W jakim stopniu liga z rewanżami się sprawdziła czy też nie to już rozważania na nowy sezon, który na pewno przygotujecie o wiele lepiej niż ja to zrobiłem.  Oby tych zadowolonych było zdecydowanie więcej.

Młoda Liga to na pewno mój wymysł i choć wielu z Was się to nie podobało uważam, że młodzi chłopcy zasłużyli sobie na dalszą kontynuację.  Pamiętajcie o tym.

Kończy się pewien rozdział i nawet te przekomarzania się z JM czy z Siwym, czasem może zbyt emocjonalne - ubarwiały naszą Ligę. Panowie - myślę, że mi to wybaczycie.

Kończąc chciałem przeprosić wszystkich tych, którym czasem sprawiłem przykrość. Nigdy nie było to moim celem. Zawsze gdzieś nad spokojem przeważały emocje. Taki już jestem. Wielkie PRZEPRASZAM MOI DRODZY!!!
 

 
 
 
Designed by: witollds