Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  III  kolejki spotkań /18.11.2011/
* WOJCZA - ELGROS (1:1)
Był to mecz, który mógł być już rozstrzygnięty w pierwszych 5 minutach. Niestety zawodnicy Wojczy seryjnie marnowali wspaniałe sytuacje, które sobie wypracowali. A jak to bywa - niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak się też stało w tym spotkaniu. Z przebiegu meczu, faworyzowany Elgros był tylko tłem dla ofensywnie grających Wojczan. Z taką gra nie widzę dla tej ekipy szans w spotkaniu np . z Transblachem. Być może był to tylko ten jeden słaby dzień. Przekonamy się o tym wkrótce. Wojcza musi poprawić celowniki, a wtedy juz na pewno będzie z górki. Ta ekipa jeszcze pokaże "pazury"!

* BANK SPÓŁDZIELCZY - TRANSBLACH (1:5)
Zgodnie z przewidywaniami grę prowadził Transblach, a Bankowcy starali się jak mogli, żeby im przeszkadzać. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo faworyta Ligi i coś mi się wydaje, że ekipom w MHLF będzie ciężko urwać tej drużynie choćby punkt. Bank gra poprawnie, ale w tym meczu na błysk nie pozwolili im w ogóle gracze J.Gaika.

* DOMEX - JACKÓWKA (2:3)
Zdecydowanie najlepsze spotkanie w wykonaniu podopiecznych W. Piaskowego. Nie pomylę się jeśli powiem, że z wysokości trybun drużyna ta zasłużyła co najmniej na remis. Ale to Jackówka walczyła do końca i mimo trudnej sytuacji, w końcówce wyrwała Domexowi zwycięstwo. Brawa za grę do końca i to po raz drugi, bo podobnie było w meczu z Embrukiem. Ciekawy, wyrównany i emocjonujący pojedynek.

* EMITER - EMBRUK (1:8)
Chyba większość liczyła w tym spotkaniu na emocje do ostatniego gwizdka. Ale nic z tego. Wyśmienicie dysponowana tego dnia ekipa młodego Embruku szybko sprowadziła na ziemię zawodników Emitera. Przy przeważającej przewadze Embruku toczyło się to spotkanie od pierwszej do ostatniej syreny. Wg mnie Embruk z taką grą może jeszcze sporo zamieszać w czubie, a drugie miejsce po 3 kolejkach jest jak najbardziej zasłużone dla tego zespołu. Emiter był w tym spotkaniu osłabiony kadrowo i jak tylko wszyscy się pojawią na kolejnym meczu będą mogli wreszcie coś dopisać po stronie zysków. Ale na to musimy poczekać przynajmniej do 9 grudnia.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds