Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  IV  kolejki spotkań /09.12.2011/
* DOMEX - EMITER (8:0)
Przyznam - tego meczu nie widziałem, ale wielkie brawa dla Domexu, który pokazał niebywałą skuteczność w tym spotkaniu. Dziwi mnie bardzo może nie tyle zwycięstwo Domexu, co rozmiary tego zwycięstwa. Myślę jednak, że Emiter pokaże się jeszcze w tym roku z dobrej strony.

* JACKÓWKA - TRANSBLACH (3:6)
Jak to się mówi - "miłe złego początki". Tak też było w tym meczu. Na dzień dobry niespodzianka i prowadzenie Jackówki, ale później wszystko wróciło już do normy, a więc przewaga Transblachu i doskonała skuteczność Kurczaba. Mimo porażki Jackówka pokazała się z dobrej strony i na pewno jeszcze w tym sezonie o podium powalczy. A Transblach spokojnie inkasuje kolejne punkty i zmierza po tytuł. Czy ktoś im w tym przeszkodzi? Oby, bo liga byłaby barwniejsza.

* ELGROS - BANK SPÓŁDZIELCZY (4:3)
Kolejne niezbyt udane spotkanie w wykonaniu Elgrosu, ale jeśli wygrają Ligę nikt o tym nie będzie pamiętał. Najważniejsze dla nich są punkty i cel ten realizują. Szczęśliwe zwycięstwo, choć sprawiedliwym byłby chyba remis, bowiem Bankowcy zagrali "z zębem" . Niestety dla nich to tylko pochwały, bowiem zdobyczy punktowej nie powiększyli.

* EMBRUK - WOJCZA (4:3)
Moja ocena tego spotkania pojawiła się już na stronie głównej po meczu, ale trzeba przypomnieć. Wspaniałe widowisko i brawa dla obu drużyn! Takich spotkań więcej i tylko jednego szkoda. Tej niewielkiej publiczności zaprezentowaliście Panowie tyle atrakcji, że można byłoby nimi obdzielić przynajmniej całą kolejkę. Najlepsze spotkanie tegorocznej Ligi (do tej pory).
 
 

 
 
 
Designed by: witollds