Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  V  kolejki spotkań /23.12.2011/
* EMITER - JACKÓWKA (4:1)
Wielkie zaskoczenie dla wszystkich i chyba nawet dla samych zawodników Emitera. Skazana na porażkę ekipa "elektrycznych" zagrała nareszcie ambitnie , a przede wszystkim skutecznie i nie pozostawiła żadnych złudzeń rozkojarzonej Jackówce. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo Emitera

* WOJCZA - DOMEX (4:2)
Jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce MHLF. Wyrównane i zacięte. W rewanżu może być naprawdę całkowicie odwrotnie, bo Domex poczyna sobie coraz lepiej. Ilość punktów zdobytych przez tą drużynę na pewno nie odzwierciedla poziomu ich gry. Wojcza spokojnie czai się za plecami przeciwników i w ogólnym rozrachunku może zameldować się nawet na podium, bo gra ambitnie, a przede wszystkim bardzo skutecznie. Brawa dla obu ekip za dobre widowisko.

* BANK SPÓŁDZIELCZY - EMBRUK (2:4)
Kolejne zacięte spotkanie, w którym po raz kolejny Embruk udowodnił, że jest bardzo niebezpieczną ekipą dla innych drużyn. Tym razem w pokonanym polu pozostawili Bank. Nie wiem co ze skutecznością bankowców, ale karne przedłużone trzeba panowie potrenować. Ten mecz był nawet do wygrania. In minus tego spotkania to zbyt duża ilość fauli. Warto to przemyśleć.

* TRANSBLACH - ELGROS (2:4)
Po ostatnich , trochę bezbarwnych meczach w wykonaniu Elgrosu nareszcie tak naprawdę pokazali na co ich stać. Rozprawili się z faworyzowanym Transblachem i w tabeli zrobiło się naprawdę super ciekawie. Transblach chyba zbyt pewny wyszedł do tego spotkania i ta pewność trochę ich zgubiła. Tutaj, podczas Ligi każdy walczy do upadłego. Mecz prowadzony w szybkim tempie na pewno podobał się kibicom.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds