Patronat medialny

RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  V kolejki spotkań z dn.25.11.2011r.

* SŁOPNICE - TRANSBLACH (3:6)
Planowo i szybko zdobyta bramka przez Transblach uśpiła ten zespół i po dwóch akcjach to Słopnice wyszły na prowadzenie. Do przerwy nic wielkiego się nie działo, ale kolejną - drugą bramkę dla swojego zespołu strzela Gaik i do przerwy sprawiedliwy remis. W drugiej połowie mecz był bardzo ciekawy z wieloma akcjami z jednej i drugiej strony i nie wiadomo jak by się to wszystko skończyło gdyby Transblach nie trafił tego dnia z formą strzelecką Gaika. To właśnie ten zawodnik zdobył dla swojego zespołu 3 pkt, bowiem strzelił aż 5 bramek. Zwycięstwo to pozwoliło Transblachowi na utrzymanie prowadzenia w Lidze. Brawa też należą się Słopnicom, który nie przestraszyły się renomowanego rywala i zagrały naprawdę bardzo dobre spotkanie.

* GOL/PROINSTAL - STAROSTWO (6:3)
Jakże podobny mecz do spotkania Trzciany z Jackówką. W pierwszych minutach zdecydowana przewaga Gola, ale to Starostwo po dwóch kontrach uzyskuje dwubramkową przewagę. Gdy wszyscy myśleli już, że Gol opuści głowę, nagle wszystko się odmieniło. Gol zaczął grać składniej i już na przerwę schodził z jednobramkową przewagą. Po przerwie z minuty na minutę Starostwo słabło, a gra Gola wyglądała coraz lepiej. Kolejne trzy bramki i zasłużone zwycięstwo Gola.

* FUTSAL TEAM - EMBRUK (1:13)
Popis jednego aktora, czyli Embruku. Ani na sekundę Mistrz poprzedniego sezonu nie odpuścił graczom Futsalu, którzy dwoili się i troili na parkiecie. Nic z tego jednak nie wynikało, a gwiazdy Embruku popisywały się wielką skutecznością. Co tu dużo mówić. Nie pamiętam spotkania w którym dwaj gracze jednej drużyny strzeliliby po 6 bramek, a to właśnie uczynili Jantas i Kwaśniewski. Jak do tej pory to najwyższy wynik LHLF.

* ELEKTRICAL - WOJCZA (2:3)
Oj Elektrical, Elektrical! A szczęście było już tak blisko! Zabrakło ledwie 100 sekund do pierwszego zwycięstwa i to z takim mocnym rywalem jakim jest Wojcza. Mecz o wielkich emocjach, od pierwszej do ostatniej minuty. Takich spotkań chciałoby się oglądać więcej. Do tego należy dodać , że mecz był toczony w sportowej atmosferze. Wojcza jak prawdziwy mistrz czekała na swój moment no i się doczekała. Dwie niesamowite akcje w końcówce i wielka radość kibiców tej ekipy po zakończonym spotkaniu. Brawa dla obu ekip za piękne , co ja piszę - za znakomite widowisko!

* DOMEX - EMITER (4:1)
Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. Domex po pięknym meczu bezproblemowo wygrywa z wicemistrzem ubiegłego sezonu - Emiterem i to aż trzema bramkami! Brawa dla Domexu, który powoli odzyskuje wigor i może być groźny dla każdej ekipy. Pamiętać należy o ich bardzo dobrym występie przeciwko renomowanemu Transblachowi. Emiter gra bardzo nierówno, ale jeśli złapie wiatr w żagle, a pora już najwyższa to może jeszcze doskoczy do czołówki. Na ich szczęście jest jeszcze runda rewanżowa, bo w innym przypadku byłaby to już "musztarda po obiedzie".

* TRZCIANA - JACKÓWKA (2:4)
Mecz ten rozpoczął się sensacyjnie, bowiem po kilku minutach było juz 2:0 dla zespołu Trzciany. Na szczęście dla Siwego, Jackówka przebudziła się i po kilku składnych akcjach to właśnie oni schodzili na przerwę z jednobramkową przewagą. Druga część bardzo remisowa. Sytuacje były i to tak z jednej, jak i z drugiej strony. Jedno trafienie zanotowała Jackówka i to właśnie ten zespół zainkasował 3 pkt., ale były to punkty zdobyte po ciężkiej walce. Ja wyróżniłbym w tym spotkaniu praktycznie cały zespół Trzciany za waleczność od pierwszej do ostatniej minuty. W drużynie Jackówki i to już nie po raz pierwszy na wielki plus należy zaliczyć grę w obronie i skuteczność w akcjach ofensywnych Stanisława Mąki, który z tyłu gra bardzo czujnie, a do tego jeszcze strzela bramki praktycznie w każdym spotkaniu.

Designed by: witollds