Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  VI kolejki spotkań z dn.02.12.2011r.rozegranej awansem w dniu 18.11.2011

* STAROSTWO - JACKÓWKA (4:1)
Oj,ostrzylismy sobie zęby na ten mecz i nie zawiedliśmy się. Pierwsza połowa wg mnie pod dyktando ciągle atakującej Jackówki i gdyby wykorzystali przynajmniej jedną z tych kilku znakomitych okazji mogło być różnie. Stało się jednak inaczej. Starostwo przeczekało napór ekipy "Siwego" i po dwóch wyśmienitych kontrach i pięknych strzałach Kubatka wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca. Na uwagę zasługuje też znakomita postawa bramkarza Starostwa (słusznie wyróżnionego przez Domex) i piękne techniczne wykonanie akcji przez Pawła Piętę. Brawo Starostwo, A Jackówka? No cóż. Nic strasznego się nie stało i do boju.

* TRANSBLACH - TRZCIANA (8:2)
Mecz bez historii. Już po kilku minutach było wszystko jasne i tak zresztą przewidywałem w zapowiedziach. Na Transblach trzeba mieć naprawdę ciężkie armaty, a tych w sympatycznej ekipie Trzciany tego dnia na pewno brakowało. Dla zawodników Gaika to taki mecz przetarcie w oczekiwaniu na rywali naprawdę z najwyższej półki.

* EMITER - SŁOPNICE (7:1)
Mecz o dziwo, z przebiegiem podobnym jak wyżej opisywany. Słopnice były tłem dla świetnie dysponowanej ekipę Jacka Biedy. Zresztą nie ma się to co rozpisywać, a dodać też trzeba, że zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, gdyby nie niepotrzebne zabawy pod bramką Słopniczan. Słopnice na razie tak trochę w kratkę i najwyższa pora się ustatkować na odpowiednim poziomie.

* Pozostałe trzy spotkania zostaną rozegrane w dniu 13.01.2012r.
 

 
 
 
Designed by: witollds