Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  trzech spotkań VI kolejki  z dn.02.12.2011r.rozegranej  w dniu 13.01.2012

* FUTSAL TEAM - GOL/PROINSTAL (1:9)
Emocje mięliśmy przez kilka minut pierwszej części spotkania, do chwili kiedy gracze FT doprowadzili do remisu. Później  na parkiecie rządziła już tylko ekipa Gol/Proinstal. Skutecznością popisał się Wojtek Wójtowicz, który w tym meczu ustrzelił hat tricka. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo graczy Włodarczyka.

* EMBRUK - ELEKTRICAL (4:3)
Bardzo wyrównane i emocjonujące spotkanie. Napięcie trzymało do ostatnich chwil, bowiem już po raz któryś Embruk wywalczył komplet punktów pod koniec spotkania. Do przerwy to jednak Elektrical prowadził i dopóki starczało sił trzymał napastników Embruku daleko od swojej bramki. W drugiej części , nie mający nic do stracenia gracze Embruku ruszyli do szturmu i dość szybko wyszli na prowadzenie. Wtedy przebudził się Elektrical i mogło być różnie. Zwycięstwo Embruku zaledwie jedną bramką, ale to punkty były w tym meczu najważniejsze. Na pewno było to najlepsze spotkanie Elektricalu, ale niestety bez powiększenia dorobku punktowego. Embruk nadal się liczy i na pewno do końca Ligi walczył będzie o najwyższy stopień podium, choć może być już za późno. Ale ... dopóki piłka w grze!

* WOJCZA - DOMEX (4:1)
Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. Domex pokazał, że nie jest ekipą do bicia i podjął twardą grę. Wojcza nie mogąc pozwolić sobie na stratę punktów konsekwentnie organizowała swoje akcje, a że strzelców ma nie od parady to mogli sobie dopisać kolejne 3pkt. Zasłużone zwycięstwo Wojczy, ale na słowa uznania zasługuje walcząca jak zwykle do końca ekipa Domexu.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds