Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  VII  kolejki spotkań /06.01.2012/
* BANK SPÓŁDZIELCZY - EMITER (5:3)
Mimo, że nie grały zespoły z czołówki - spotkanie bardzo ciekawe i emocjonujace. W pierwszej jego części więcej sytuacji i lepszą grę prowadził zespół Emitera. Po zmianie stron doszli do głosu Bankowcy, którzy w końcówce zapewnili sobie trzy punkty. Oby takich spotkań w wykonaniu obu druzyn było wiecej.

* ELGROS - EMBRUK (3:1)
Miał to być mecz kolejki, a wg mnie było to spotkanie całej rundy! Brawa dla jednych i drugich za wspaniałe widowisko i emocje, których wystarczyłoby na kilka spotkań. Embruk postawił wysoko poprzeczkę liderowi i mogło być różnie gdyby zawodnicy Matrasa wykorzystali choć jedną z przewag liczebnych. Elgros, tak jak zapowiadałem na początku ligi będzie twardym orzechem do zgryzienia dla wszystkich i kto wie, czy nie wyrwie tytułu MIstrza faworytom, czyli Transblachowi.

* WOJCZA - JACKÓWKA (4:2)
To jedno z tych spotkań, w których Jackówka pokazała , że w tej ekipie drzemią spore możliwości. Do przerwy prezentowali się o wiele lepiej i nic nie wskazywało na to, że zostaną znów bez punktów. Po przerwie jednak Wojcza obudziła się z letargu i przechyliła szalę na swoją stronę. Brawa dla graczy obu drużyn!

* TRANSBLACH - DOMEX (5:3)
Minęło kilkadziesiąt sekund i... Domex, ku uciesze kibiców prowadził z Transblachem! Ciekawy i z pełnym zaangażowaniem mecz jeśli chodzi o graczy Domexu. Niewiele brakowało, a bylibyśmy świadkami supersensacji na koniec I rundy. Stało się inaczej i Transblach odniósł szczęśliwe zwycięstwo, ale poziomem gry nie zachwycił. Na uwagę zasługuje też kilka świetnych interwencji bramkarza Translachu - w tej roli pojawił się w tym spotkaniu ... Mateusz Czaja.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds