Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  VII kolejki spotkań z dn.09.12.2011r.

* FUTSAL TEAM - STAROSTWO (2:4)
Miało być miło, łatwo i przyjemnie, a tu proszę? Najlepsze spotkanie w wykonaniu FT i gdyby... Ale nie ma co gdybać. Starostwo na pewno wygrało sprawiedliwie prezentując chwilami piękne akcje. Mogą dziwić tylko rozmiary tego zwycięstwa, ale przecież FT musi zacząć kiedyś grać. Starostwo nadal w czołówce i może być tak już do końca.

* DOMEX - EMBRUK (0:3)
Mecz walki w którym lepszą ekipą był Embruk. jedno trzeba powiedzieć - w wykonaniu graczy Matrasa był to mecz bez błysku, a Domex chyba już na mecz wyszedł przegrany, bo nie była to ta walcząca drużyna, jak miało to miejsce w spotkaniu z Transblachem.

* SŁOPNICE - WOJCZA (3:7)
Faworytem tego spotkania była ekipa Wojczy i niespodzianki nie było. Team Wojtas - Czamara zapewne walczył będzie zaciekle o podium w swoim debiucie i jest na dobrej drodze. Kolejne przekonywujące zwycięstwo i zobaczymy jak to będzie dalej. Słopnice trochę poniżej oczekiwań, ale myślę, że jeszcze w tym sezonie pokażą się z tej walecznej strony. Jak na razie miejsce w środku stawki będzie chyba wszystkim na co ich stać.

* TRZCIANA - EMITER (3:10)
Kolejne wysokie zwycięstwo grającej trochę w kratkę ekipy Emitera i bezradność Trzciany. Ani przez chwilę zwycięstwo Emitera nie było zagrożone i pewnie w rewanżach z czołówką będą chcieli pokazać się z lepszej strony. Sympatyczna Trzciana punktów musi poszukać z innymi rywalami, bo ten był zdecydowanie za silny.

* JACKÓWKA - TRANSBLACH (2:8)
Spotkanie widziane przeze mnie jako hit kolejki rozczarowało. Nie jest to wina Transblachu, który pokazał miejsce w szeregu Jackówce, która chyba w tym roku o powrocie na tron może zapomnieć. Nie da się wygrać meczu, gdy tylko jeden zawodnik gra na normalnym poziomie. Przez całe spotkanie widoczna była bezradność graczy Siwego i trochę szkoda, bo wszyscy ostrzyli sobie zęby na to spotkanie. Transblach już teraz czeka chyba na mecz z Embrukiem, bo stawka pozostałych raczej im nie zagrozi.

* ELEKTRICAL - GOL/PROINSTAL (1:1)
Mecz o dwóch obliczach. W pierwszej części lepsze wrażenie sprawiała bardziej poukładana drużyna Gol/Proinstal. Mecz toczony w dobrym tempie, ale sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo, więc do przerwy było bez bramek. Po przerwie prowadzenie obejmuje Gol, ale od tego momentu coraz groźniejsze były akcje Elektricalu. Wyrównujący gol Tomasza Pałki zawodnicy Gola długo będą pamiętać. W  końcówce Wojtas w bramce GP dwoił się i troił, a kontry w kierunku bramki M.Pałki nic nie wnosiły nowego. Wynik remisowy  należy przyjąć spokojnie, bo był to chyba sprawiedliwy wynik.
 

 

 
 
 
Designed by: witollds