Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  VIII  kolejki spotkań /13.01.2012/
* EMBRUK - JACKÓWKA (4:3)
Powiem szczerze - to najlepsze spotkanie w MHLF w tej pierwszej rewanżowej kolejce. Ale tego można się było spodziewać. Trochę osłabiona kadrowo ekipa Embruku napotkała na swej drodze walczącą niesamowicie Jackówkę. Walka trwała od pierwszych do ostatnich minut. Przysłowiowym rzutem na taśmę Embruk zgarnął komplet punktów, co zapewne niezbyt ucieszyło zespoły z czołówki.

* EMITER - TRANSBLACH (1:11)
Wynik mówi sam za siebie. Przewaga Transblachu widoczna było od pierwszych minut spotkania. Emiter chyba już w szatni pogodził się z porażką, bo nie podjął praktycznie żadnej walki z faworytami Ligi. Jak najbardziej zasłużone  zwycięstwo Transblachu.

* DOMEX - ELGROS (0:3)
Bardzo podobne spotkanie do tego z pierwszej rundy. Elgros czyhał na błędy w ofensywie Domexu i bezlitośnie wykorzystywał każdą nadarzającą się tego typu okazję. A że nie było ich tak dużo to wygrali trzema bramkami. Mecz wg mnie wyrównany do przerwy, ale w drugiej odsłonie zabrakło armat w Domexie  no i skończyło się porażką.

* WOJCZA - BANK SPÓŁDZIELCZY (6:4)
Jak najbardziej sprawiedliwy wynik i pochwały dla Banku za walkę do końca. Trzeba trochę pogrozić palcem Wojczy, bo trochę przespali drugą połowę i mogło się dla nich skończyć stratą co najmniej dwóch punktów. Bank jeszcze trochę "krwi napsuje" drużynom z czuba tabeli, a Wojcza tak jak przewidywałem łatwo nie podda się jeśli chodzi o walkę o podium. Ciekawa ta MHLF.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds