Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - MŁODZIEŻOWA HALOWA LIGA FUTSALU /+16/
 RELACJE Z  IX  kolejki spotkań /27.01.2012/

TRANSBLACH - WOJCZA (4:2)
Jeszcze się to spotkanie nie zaczęło na dobre, a to Wojcza niespodziewanie objęła prowadzenie! Zimny prysznic dobrze chyba zrobił Transblachowi, bowiem z minuty na minutę ich akcje coraz bardziej się zazębiały. Do przerwy remis i wyrównane spotkanie. W drugiej odsłonie Wojczanom chyba zaczęło brakować powietrza, bowiem przewaga graczy Gaika była coraz większa. W sumie zasłużone zwycięstwo, ale brawa też dla pokonanych za ciekawe widowisko.

* ELGROS - EMITER (2:0)
Elgros sprawiał wrażenie jakby minimalnym nakładem sił chciał wygrać to spotkanie. No i wygrał, ale po ciężkiej walce. Szkoda, że Emiter nie poświęcił więcej czasu przed sezonem na poszukanie zawodników do swojej drużyny, bo w tym spotkaniu to właśnie nowi zawodnicy nadawali tempa akcjom elektrycznych. Elgros wygrywając coraz bliżej Mistrzostwa, ale przed nimi jeszcze te najważniejsze, decydujące spotkania z Transblachem, Embrukiem, Wojczą.

* EMBRUK - DOMEX (3:2)
Zdecydowanie najlepsze spotkanie w MHLF tego dnia. Znakomite ze strony Domexu i takie sobie jeśli chodzi o Embruk. Dla kibiców emocje były od pierwszej do ostatniej minuty i o to chodzi. Domex objął prowadzenie, które utrzymał do przerwy. Embruk w tej pierwszej połowie sprawiał wrażenie bijącego głową w mur. Po przerwie dzięki indywidualnym akcjom Embruk wyszedł na prowadzenie. Gdyby jednak Domex wykorzystał rzut karny przedłużony na kilka sekund przed końcem spotkania to doszłoby do podziału punktów, co wg mnie byłoby sprawiedliwym wynikiem. Ale tak to już w piłce bywa, szczęście sprzyja lepszym.

* JACKÓWKA - BANK SPÓŁDZIELCZY (1:4)
Kolejne ciekawe spotkanie. Jackówka objęła prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą Bankowcy doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie wystarczyła minuta dekoncentracji i było praktycznie po meczu. Wygrywa Bank, który pokazał, że stać go na zwycięstwa nawet z najlepszymi. Mecz bardzo dobry do oglądania, prowadzony w szybkim tempie i bez złośliwych fauli. Brawa za to spotkanie dla jednych i drugich.
 
 

 
 
 
Designed by: witollds