Patronat medialny

Patronat medialny


 RELACJE ZE SPOTKAŃ - LIMANOWSKA HALOWA LIGA FUTSALU /+30/

RELACJE z  IX kolejki spotkań z dn.23.12.2011r.

* SŁOPNICE - GOL/PROINSTAL (0:2)
Spotaknie bardzo wyrównane i mogło podobać się kibicom. Więcej z gry miała ekipa Gol/Proinstal i zasłużenie pokanała Słopniczan. dziwi trochę zdobycz punktowa Gminy Słopnice, bo jest to naprawdę dobrze poukładana druzyna, ale jednak trzeba pamiętać o tym, że punkty sa najważniejsze. Gol/Proinstal po niesłychanie ciężkim i trudnym poczatku Ligi znajduje się już w górnej połówce tabeli i wg mnie to jest miejsce dla tej coraz lepiej grajacej ekipy dowodzonej przez Kamila Zarębę.

* JACKÓWKA - WOJCZA(0:2)
Coś złego dzieje się z Jackówką! Zaczyna grać nam w kratkę i swoich kibiców przyprawia o zawał serca. W meczu z Wojczą chwilami bezradna i chyba zbyt wystraszona. Wojcza dzięki rewanżom może sporo namieszać bo potencjał ta drużyna ma spory, co widać już w kolejnym meczu. Ciekawe widowisko i tak po szkolnemu to piątka z minusem.

* DOMEX - FUTSAL TEAM (7:1)
Ani przez chwilę wygrana Domexu nie była zagrożona. Pewne i jak najbardziej zasłużone zwycięstwo graczy W. Piaskowego. Te 3 pkt były bardzo potrzebne tej ambitnej drużynie i teraz powinno iść im już tylko lepiej. Futsal może wreszcie coś ugra, bo zanim się obejrzymy, a skończy się I runda, a dorobek żaden. Ale tak to jest w futbolu.

* ELEKTRICAL - STAROSTWO (6:3)
Elektrical jak się już rozpędzi to ciężko go zatrzymać. Przeczuwałem, że Starostwo może mieć spore problemy w tym spotkaniu i nie pomyliłem się. Nareszcie przebudził się Piotr Mrożek i Elektricalowi od razu było łatwiej. Zasłużone i cenne 3 punkty dla podopiecznych Darka Mrożka.

* TRZCIANA - EMBRUK (2:9)
Koncentracji starczyło Trzcianie na kilkadziesiąt sekund, a później na parkiecie rządzili juz Mistrzowie. Bezproblemowe zwycięstwo Embruku, który w tym spotkaniu przez dłuższą cześć pozwolił pograć "drugiemu garniturowi". Jedno co kibice na pewno zapamiętali z tego meczu to piękna bramka zdobyta przez Piotra Bukowca (Trzciana).

* TRANSBLACH - EMITER (6:1)
Sensacyjny początek, ale jak się okazało to tylko tak dla emocji. Niesamowicie skoncentrowany i zdeterminowany Emiter zaskoczył lidera i objął prowadzenie. Trzeba szczerze przyznać, że do przerwy Emiter był równorzędnym rywalem dla graczy J. Gaika i szkoda tylko, że zapomniał o jednej ważnej rzeczy - z Transblachem na pewno nie można prowadzić otwartej gry. Więc w drugiej odsłonie szybko było po emocjach, a szkoda, bo mógł to być dzień Emitera. Wysokie zwycięstwo Transblachu i kolejne zwycięstwo, ale czy w marszu po Mistrza to się jeszcze okaże. na razie nie znalazł się jeszcze nikt, kto mógłby im zagrozić.
 

 

 
 
 
Designed by: witollds