.
home terminarz wyniki tabela strzelcy drużyny foto
 
archiwum zapowiedzi relacje "5" kolejki komentarze kontakt regulamin

NAJLEPSI STRZELCY  W SEZONIE 2010/2011 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

   

Miejsce         Nazwisko i imię       drużyna  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII XIII Raz.
1 GAIK JAN TRANSBLACH 3 2 3 4 2 7 2 3 4 1 - 1 2 34
2 SKIRLIŃSKI ARKADIUSZ EMITER - 2

  2

4 4 6 1 5 - 2 2 1 2 31
3 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF EMBRUK 4  1 4 2 3 1 2 - 3 2 2 1 2 27
4 JANTAS SYLWESTER EMBRUK 2 2 2 2 3 5 - 4 2 1 1 - 1 25
5 MROŻEK PIOTR ELEKTRICAL 2 1 -  2  1 3 2 2 4 3 - 3 1 24
6 DZIADOŃ WOJCIECH POLICJA - - 1 3  1 3 2 - 2 1 1 2 - 16
  WÓJTOWICZ WOJCIECH JACKÓWKA  2 4 1 1 - - 1 - 1 - - - 6 16
8 DZIADOŃ GRZEGORZ SAMORZĄDOWCY - 4 1 1 - 1 1 - 2 4 - - 14
  BIEDA ROMAN EMITER 2 1 1 1 - 1 2 4 - - - - 2 14
  SZKROBOL MAREK DOMEX - - - 2 2 - 2 1 - 3 2 2 14
11 GAWLIK ADAM TRANSBLACH 1 - - - 1 1 1 2 2 1 - 3 - 12
  TOBIASZ TOMASZ EMITER - - 2 2 - - - 1 - 1 3 1 2 12
  KUKLA KRZYSZTOF TRZCIANA 1 1 1 - 1 1 1 - 2 - - 4 - 12
14 WÓJCIK MIROSŁAW TRANSBLACH 3  - 1 2 1 - 1 - 1 - - 1 - 10
  ZAWADA KAZIMIERZ GMINA SŁOPNICE 3 1 - 1 -  - 2 - 1 - 1 1 - 10
  PAŁKA GRZEGORZ FUTSAL TEAM - 1  - - 1 3 - - 1 2 1 1 - 10
17 PIASKOWY SŁAWOMIR ELEKTRICAL 1 - 1 1 - 2 - 2 - 1 - - 9
  DUSZYŃSKI TOMASZ POLICJA - 1  1 3 1 - - - - 1 - 3 - 9
  MUSIAŁ MAREK POLICJA - 1  1 1 1 1 - - 3 - - - 1 9
  SOCHACKI WITOLD EMBRUK - - 2 1 - - 3 - - - 1 1 1 9
  BĘBENEK KRZYSZTOF TRZCIANA - 2 1  - 1 - - 1 - 2 - 1 1 9
  MĄKA ROBERT DOMEX - - 1 1  1 - 1 2 - - 2 - 1 9
23 MRÓZEK FRANCISZEK TRANSBLACH - - - - 4 - - 2 2 - - - - 8
  SOLECKI GRZEGORZ BESKID ŻEGOCINA 1 1 - - - - - - 1 2 1 1 8
  TARNAWSKI TOMASZ STOLARNIA BIEDA - - - - - 3 - - - 1 2 1 1 8
  MŁYNARCZYK JANUSZ GMINA SŁOPNICE - 2 1 - 1 - - - - 2 - 2 8
27 KUREK PAWEŁ JACKÓWKA - 1 - - 3 - -   - - 1 1 1 7
  ZARĘBA KAMIL SAMORZĄDOWCY - 1  3 - - 1 2 - - - - - - 7
  GANCARCZYK PAWEŁ EMITER 1 - 1 - - 1 2 - - - - 2 7
  KRÓL BOGDAN JACKÓWKA 1 - 1 1 2 - -   - - 2 - - 7
  BUKOWIEC PIOTR BESKID ŻEGOCINA - 3 1 1 -  - - - - 2 - - - 7
  DUDZIK DARIUSZ POLICJA - 2 1 - 1 1 - - - - - 2 - 7
  MARCINOWSKI WALDEMAR EMITER 1 - - - 1 - - 1 - 1 1 2 - 7
  DUDEK DARIUSZ EMBRUK - - - - - 2 - - 1 2 1 - 1 7
35 PAŁKA TOMASZ ELEKTRICAL - -  - - - - 1 1 1 2 - - 1 6
  BARTOSZ JACEK STAROSTWO 2 - 1 - - 2 - - 1 - - - - 6
37 WŁODARCZYK WŁODZIMIERZ DOMEX - - 1 1 - - 1 1 - 1 - - 5
  WŁODARCZYK JACEK SAMORZĄDOWCY 1 - 1 - - 2 1 -   - - - 5
  PALACZ ZBIGNIEW DOMEX - - - 2 2 1 - - - - - - 5
  LIS ANDRZEJ GMINA SŁOPNICE 1  -  - - 1 - - - - - 1 1 1 5
  KŁÓSEK DOMINIK TRZCIANA - - - 1 - 1 - - - 1 1 1 - 5
42 PIĘTA PAWEŁ SAMORZĄDOWCY 1 - 1 - - 2 - - - - - - 4
  MROŻEK DARIUSZ ELEKTRICAL - - - 2 - 2 - - - - - - 4
  OGRYZEK ROBERT FUTSAL TEAM 1 1 - - - - - - - - 1 - 1 4
  SETLAK MAREK STOLARNIA BIEDA - - - - - - - 1 1 1 - - 1 4
  MĄKA STANISŁAW JACKÓWKA - 1 - 1 1 - - - - - - - 1 4
  CZAMARA STANISŁAW STOLARNIA BIEDA - - - 1 - - - 1 - - 1 - 1 4
  PAŁKA ŁUKASZ ELEKTRICAL - 1  - - - - - 1 1 1 - - - 4
  BIEDA JACEK EMITER - - - 1 - 1 - - - 1 1 - - 4
  WILCZEK PIOTR ELEKTRICAL - 1 - - - 1 1 - - - 1 - - 4
51 PAŁKA ANDRZEJ SAMORZĄDOWCY - - 1 - - 1 - - - - - - 3
  TOKARZ PAWEŁ JACKÓWKA - 1 - 1 1 - - - - - - - - 3
  WIECZOREK WALDEMAR POLICJA - 1 - - 1 1 - - - - - - - 3
  PALKA JACEK POLICJA 1 1 - - - - 1 - - - - - - 3
  GARBACZ HUBERT STAROSTWO - - 1 - - 1 - 1 - - - - - 3
  ZELEK PAWEŁ FUTSAL TEAM - 1 1 - - - 1 - - - - - 3
  CURZYDŁO WINCENTY GMINA SŁOPNICE - - - - - - - 1 2 - - - 3
  STOŻEK MICHAŁ POLICJA - - - 1  - - 1 - - - - 1 - 3
  WRONA GRZEGORZ STAROSTWO - - - - 1 - - - - - 1 - 1 3
  SEJMEJ MARIUSZ GMINA SŁOPNICE - - 1 1 - - - - 1 - - - - 3
61 DUDZIC SŁAWOMIR BESKID ŻEGOCINA 1 1 -  - - - - - - - - - - 2
  STOKŁOSA ANDRZEJ BESKID ŻEGOCINA - - -  - - 2 - - - - - - - 2
  KRÓL PIOTR GMINA SŁOPNICE - 2  - - - - - - - - - - - 2
  WÓJCIK SEBASTIAN TRANSBLACH - - - 1 1 - - - - - - - - 2
  SUŁKOWSKI JAN TRANSBLACH - - - 1 1 - - - - - - - 2
  JĘDRZEJEK GRZEGORZ JACKÓWKA - - - 1 - - - - 1 - - - - 2
  BUGAJSKI JANUSZ SAMORZĄDOWCY - - 1 - - - - 1 - - - - 2
  BARAN WALDEMAR STAROSTWO 1 - - - - - - - 1 - - - - 2
  KRZAK JACEK FUTSAL TEAM - -  - - - - - 2 - - - - - 2
  DROŻDŻ ALEKSY FUTSAL TEAM - -  - - 1 - - - - 1 - - - 2
  ŻMUDA TADEUSZ POLICJA 1 - -  - - - - - 1 - - - - 2
  ABRAM ANDRZEJ STOLARNIA BIEDA - - - - - - 1 - - 1 - - - 2
  GOLIŃSKI ZBIGNIEW TRANSBLACH - - - - - - 1 1 - - - - - 2
  KRÓL MARIUSZ GMINA SŁOPNICE 1 - - - - - - - 1 - - - 2
  KASPERSKI RAFAŁ JACKÓWKA 1 - - - - - 1 - -   - - - 2
  WÓJCIK RADOSŁAW TRZCIANA - - - - - - - - - - - 2 - 2
  GRABOWSKI ROBERT TRZCIANA - - - - - - - - 1 - 1 - - 2
  WOJTAS JAN STOLARNIA BIEDA - - - - - - - - - 1 1 - - 2
  BUKOWIEC TOMASZ STAROSTWO - - - - - - - - 1 - - - 1 2
80 BOLSĘGA HENRYK GMINA SŁOPNICE 1 - -  - - - - - - - - - - 1
  SZCZECINA JÓZEF GMINA SŁOPNICE - - - 1 - - - - - - - - 1
  PAŁKA MARIUSZ ELEKTRICAL - -  - - - - 1 - - - - - - 1
  CHAJA MICHAŁ ELEKTRICAL - - - - - 1 - - - - - - - 1
  STOKŁOSA ADAM BESKID ŻEGOCINA - 1  - - - - - - - - - - - 1
  WOŁOWIEC ANDRZEJ TRZCIANA - - - - - - - - - - - 1 - 1
  SOCHACKI MAREK SAMORZĄDOWCY - - - 1 - - - - - - - - 1
  ROSIEK JERZY STAROSTWO - - - - - 1 - - - - - - - 1
  BABROŃ MARIUSZ STOLARNIA BIEDA - - 1 - - - - - - - - - - 1
  KURCZAB PAWEŁ EMITER - - 1 - - - - - - - - - 1
  DOMITER JÓZEF EMBRUK - - 1 - - - - - - - - - - 1
  JANCZY MARCIN JACKÓWKA - - - - - 1 - - - - - - - 1
  PUCH ZDZISŁAW JACKÓWKA - - - - - - - - - - - - 1 1
  RYBSKI KRZYSZTOF EMBRUK - - - 1 - - - - - - - - - 1
  PUCH MIECZYSŁAW FUTSAL TEAM - - - - - - 1 - - - - - - 1
  PALACZ MIROSŁAW DOMEX - - 1 - - - - - - - - - 1
  BANACH WIESŁAW TRANSBLACH - - - - - - - - - 1 - - - 1
  STACH MARIUSZ ELEKTRICAL - - - - - - - - - - 1 - - 1
  KOŁODZIEJ ADAM POLICJA - - - - - - - - - - - - 1 1
 
 
 
Designed by: witollds